TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2005/2006
29.12.2005 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2006 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2006 13:30 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2006 16:20 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 1081.5  
  Janne Ahonen Finlandia 1081.5  
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1057.1 -24.4
4 Andreas Küttel Szwajcaria 1022.9 -58.6
5 Matti Hautamäki Finlandia 1018.0 -63.5
6 Takanobu Okabe Japonia 1017.8 -63.7
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 997.9 -83.6
8 Andreas Kofler Austria 992.8 -88.7
9 Noriaki Kasai Japonia 981.5 -100.0
10 Georg Späth Niemcy 976.7 -104.8
11 Michael Uhrmann Niemcy 975.0 -106.5
12 Rok Benkovic Słowenia 971.0 -110.5
13 Simon Ammann Szwajcaria 964.3 -117.2
14 Dimitry Vassiliev Rosja 952.9 -128.6
15 Sebastian Colloredo Włochy 932.5 -149.0
16 Lars Bystoel Norwegia 931.2 -150.3
17 Martin Koch Austria 923.1 -158.4
18 Andreas Widhölzl Austria 863.5 -218.0
19 Alexander Herr Niemcy 843.7 -237.8
20 Thomas Morgenstern Austria 824.9 -256.6
21 Primoz Peterka Słowenia 799.6 -281.9
22 Wolfgang Loitzl Austria 799.4 -282.1
23 Daiki Ito Japonia 793.4 -288.1
24 Michael Möllinger Szwajcaria 787.5 -294.0
25 Michael Neumayer Niemcy 786.2 -295.3
26 Janne Happonen Finlandia 784.5 -297.0
27 Joonas Ikonen Finlandia 775.6 -305.9
28 Robert Kranjec Słowenia 658.2 -423.3
29 Martin Höllwarth Austria 559.5 -522.0
30 Tami Kiuru Finlandia 553.0 -528.5
31 Denis Kornilov Rosja 523.2 -558.3
32 Antonin Hajek Czechy 500.5 -581.0
33 Henning Stensrud Norwegia 488.7 -592.8
34 Kamil Stoch Polska 486.1 -595.4
35 Adam Małysz Polska 460.6 -620.9
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 460.5 -621.0
37 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 452.6 -628.9
38 Anders Bardal Norwegia 450.1 -631.4
39 Robert Mateja Polska 414.0 -667.5
40 Jan Matura Czechy 404.3 -677.2
41 Rafał ¦liż Polska 337.3 -744.2
42 Manuel Fettner Austria 319.9 -761.6
43 Andrea Morassi Włochy 319.1 -762.4
44 Martin Mesik Słowacja 307.6 -773.9
45 Harri Olli Finlandia 297.7 -783.8
46 David Lazzaroni Francja 282.4 -799.1
47 Stefan Thurnbichler Austria 276.4 -805.1
48 Maximilian Mechler Niemcy 267.7 -813.8
49 Jens Salumäe Estonia 258.0 -823.5
50 Martin Schmitt Niemcy 220.7 -860.8
51 Stefan Read Kanada 197.4 -884.1
52 Stefan Hula Polska 188.0 -893.5
53 Balthasar Schneider Austria 186.0 -895.5
54 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 179.2 -902.3
55 Petr Chaadaev Białoru¶ 176.0 -905.5
56 Emmanuel Chedal Francja 108.6 -972.9
57 Jurij Tepes Słowenia 103.9 -977.6
58 Roland Mueller Austria 102.2 -979.3
59 Mario Kürschner Niemcy 100.4 -981.1
60 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 97.6 -983.9
61 Kai Bracht Niemcy 97.2 -984.3
62 Dimitry Ipatov Rosja 95.8 -985.7
63 Mathias Hafele Austria 93.1 -988.4
64 Alan Alborn USA 91.7 -989.8
65 Julian Musiol Niemcy 91.2 -990.3
66 Andreas Wank Niemcy 90.4 -991.1
67 Bastian Kaltenböck Austria 88.0 -993.5
68 Risto Jussilainen Finlandia 83.8 -997.7
69 Hiroki Yamada Japonia 82.6 -998.9
70 Maksim Anisimov Białoru¶ 80.7 -1000.8
71 Jernej Damjan Słowenia 71.7 -1009.8
72 Sigurd Pettersen Norwegia 27.9 -1053.6
Wyniki konkursów
29.12.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
01.01.2006 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
04.01.2006 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
06.01.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »