Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
30.12.1984 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Ernst Vettori Austria 116.0 235.4
2 Matti Nykänen Finlandia 114.5 223.9
3 Andreas Felder Austria 113.5 220.4
4 Jens Weissflog NRD 114.0 216.7
5 Klaus Ostwald NRD 111.0 211.7
6 Pavel Ploc Czechosłowacja 113.0 210.1
7 Per Bergerud Norwegia 113.5 206.6
8 Armin Kogler Austria 110.0 202.3
9 Piotr Fijas Polska 114.0 200.4
10 Martin Svagerko Czechosłowacja 109.0 198.5
11 Thomas Klauser RFN 110.0 197.5
12 Gennadi Prokopenko ZSRR 110.0 197.4
  Horst Bulau Kanada 108.5 197.4
14 Pentti Kokkonen Finlandia 110.0 196.3
15 Tuomo Ylipulli Finlandia 112.0 193.8
16 Roger Ruud Norwegia 104.5 193.5
17 Franz Neulaendtner Austria 109.0 193.4
18 Manfred Deckert NRD 109.0 192.9
19 Rolf Age Berg Norwegia 110.5 190.5
20 Hroar Stjernen Norwegia 105.0 189.8
21 Andreas Bauer RFN   188.8
22 Janez Stirn Jugosławia   186.9
23 Zane Palmer USA   186.5
24 Horger Freitag NRD   186.0
25 Jukka Kalso Finlandia   185.8
26 Frank Sauerbrey NRD   184.9
27 Markku Pusenius Finlandia   184.6
28 Jiri Parma Czechosłowacja   184.1
29 Dennis McGrane USA   182.5
30 Miroslav Polak Czechosłowacja   182.0
31 Wolfgang Steiert RFN   177.0
32 Thomas Hasselberger RFN   174.3
33 Ron Richards Kanada   174.1
  Mark Konopacke USA   174.1
35 Olav Hansson Norwegia   174.0
36 Halvor Persson Norwegia   173.7
37 Reed Zuehlke USA   173.6
38 Robert Kastrun Jugosławia   173.5
39 Vasja Bajc Jugosławia   172.2
  Adolf Hirner Austria   172.2
41 Werner Haim Austria   171.9
42 Aleksandr Taranov ZSRR   171.0
43 Ole Christian Eidhammer Norwegia   170.5
44 Uli Boll RFN   166.9
45 Jan Kowal Polska   162.7
46 Rick Newborn USA   160.5
47 Richard Schallert Austria   157.3
48 Frederic Berger Francja   153.1
49 Pekka Suorsa Finlandia   151.1
50 Christian Hauswirth Szwajcaria   148.6
51 Jari Puikkonen Finlandia   84.0
52 Guenther Stranner Austria   83.1
  Juha Lappalainen Finlandia   83.1
54 Lorenz Wegscheider RFN   81.6
55 Fabrice Piazzini Szwajcaria   81.2
56 Gerard Balanche Szwajcaria   81.1
57 Mike Holland USA   80.8
58 Bojan Globocnik Jugosławia   80.7
59 Thomas Dufter RFN   80.6
60 Bohumil Vacek Czechosłowacja   80.4
61 Thomas Dolar Jugosławia   79.8
62 Landis Arnold USA   78.9
63 Ulf Findeisen NRD   78.4
64 Georg Waldvogel RFN   78.3
65 Pascal Raymond Szwajcaria   78.0
66 Bogdan Zwijacz Polska   76.5
67 Patric Dubiez Francja   76.4
68 Juri Golowtschikov ZSRR   76.1
69 Juergen Winterhalder RFN   75.8
70 Ladislav Dluhos Czechosłowacja   74.1
71 Kiril Petkov Bułgaria   73.6
72 Massimo Rigoni Włochy   73.4
73 Miran Tepes Jugosławia   71.6
74 Antonio Lacedelli Włochy   71.0
75 Vladimir Breitschev Bułgaria   70.4
76 Gabor Geller Węgry   70.0
77 Nils Stoltzlechner USA   68.9
78 David Brown Kanada   68.8
79 Evgeny Vashurin ZSRR   66.8
80 Andrej Vervejkin ZSRR   66.3
81 Andreas Hiemer RFN   60.9
82 Gerard Colin Francja   60.2
83 Laszlo Fischer Węgry   59.4
84 Rolf Schilli RFN   59.1
85 Sandro Sambugaro Włochy   58.4
86 Peter Rohwein RFN   57.8
87 Wolfgang Dilger RFN   57.4
88 Bernard Guillaume Francja   55.9
89 Eric Breche Francja   55.1
90 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia   54.7
91 Eckhard Reichertz RFN   50.7
92 Sergei Osernik Szwajcaria   40.0
93 Walent Boschitschkov Bułgaria   37.2
94 Michael Schiele RFN   36.6
95 Primoz Ulaga Jugosławia   7.0

« Turniej Czterech Skoczni 1984/1985 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1984/1985

Turniej Czterech Skoczni 1984/1985

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich