Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
06.01.1980 - Bischofshofen (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Weber NRD 102.0 230.4
2 Henry Glass NRD 100.5 227.2
3 Piotr Fijas Polska 98.5 226.8
4 Harald Duschek NRD 98.5 225.7
5 Manfred Deckert NRD 99.5 220.7
6 Thomas Meisinger NRD 97.5 220.1
7 Jari Puikkonen Finlandia 100.0 219.7
8 Klaus Ostwald NRD 98.0 219.2
9 Alfred Groyer Austria 95.5 214.6
10 Hubert Neuper Austria 97.5 213.9
11 Vladimir Vlassov ZSRR 96.0 212.6
12 Robert Moesching Szwajcaria 96.5 212.0
13 Stanisław Bobak Polska 93.5 211.3
14 Jochen Danneberg NRD 97.5 211.0
15 Alexi Borovitin ZSRR 95.5 210.4
  Masahiro Akimoto Japonia 96.0 210.4
17 Bogdan Norcic Jugosławia 96.0 207.4
18 Pentti Kokkonen Finlandia 95.0 206.5
19 Falko Weisspflog NRD 94.0 202.2
20 Anton Innauer Austria 89.0 200.6
21 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 96.0 199.9
22 Armin Kogler Austria 88.0 199.4
23 Hans Millonig Austria 95.0 198.9
24 Thomas Klauser RFN 91.5 198.6
25 Roger Ruud Norwegia 92.0 195.9
26 Leos Skoda Czechosłowacja 95.5 195.7
27 Jouko Toermaenen Finlandia 89.0 193.9
28 Keijo Korhonen Finlandia 92.0 192.8
29 Stanisław Pawlusiak Polska 90.5 191.9
30 Klaus Tuchscherer Austria 88.0 191.5
31 Jim Denney USA   191.3
32 Peter Leitner RFN   191.0
33 Johan Saetre Norwegia   190.6
34 Per Bergerud Norwegia   189.6
35 Hiroyasu Aizawa Japonia 90.0 189.3
36 Vladimir Cherniaev ZSRR   188.5
37 Tom Levorstad Norwegia   187.6
38 Ole Bremseth Norwegia   187.0
39 Josef Samek Czechosłowacja   186.9
40 Gebhard Aberer Austria   185.3
41 Anatolij Oparin ZSRR   184.9
42 Christer Karlsson Szwecja   184.4
43 Hans Wallner Austria   182.6
44 Ivo Zupan Jugosławia   180.7
45 Steve Collins Kanada   176.9
46 Paul Egloff Szwajcaria   174.0
47 Hirokazu Yagi Japonia 86.0 170.7
48 Ulf Joergensen Norwegia   170.5
49 Kari Ylianttila Finlandia   168.1
50 Alois Lipburger Austria   154.7
51 John Broman USA   91.0
52 Takafumi Kawabata Japonia 86.0 90.8
53 Dag Holmen Jensen Norwegia   89.8
54 Jari Pulkkinen Finlandia   88.7
55 Albert Wursthorn RFN   88.6
56 Jari Larinto Finlandia   88.1
57 Miran Tepes Jugosławia   86.5
58 Kari Heinonen Finlandia   86.2
59 Willi Puerstl Austria   86.1
  Pl. Schmidinger Szwajcaria   86.1
61 Piotr Sunin ZSRR   85.7
62 Per Balkasen Szwecja   85.5
63 Peter Schwinghammer RFN   85.4
64 Josef Brzuchanski Czechosłowacja   85.0
65 Per Steinar Nordlien Norwegia   84.4
66 Rupert Guertler Austria   84.1
67 Horst Bulau Kanada   83.5
68 Masaru Nagaoka Japonia 82.5 83.4
69 Primoz Ulaga Jugosławia   83.3
  Heinz Koch Austria   83.3
71 Jan Tanczos Czechosłowacja   83.2
72 Ron Richards Kanada   82.9
73 Sergei Saitchik ZSRR   82.7
74 Walerij Sanin ZSRR   82.5
75 Georges Jaquier Szwajcaria   82.2
76 Tauno Kaeyhko Finlandia   82.0
77 Lido Tomasi Włochy   81.8
  Brane Benedik Jugosławia   81.8
79 Jan Holmlund Szwecja   81.7
80 Juriy Iwanov ZSRR   81.3
81 Marko Mlakar Jugosławia   79.5
82 Sajae Tsuruga Japonia 80.0 79.4
83 Thomas Prosser RFN   78.5
84 Vasja Bajc Jugosławia   78.4
85 Patric Dubiez Francja   77.0
86 Walent Boschitschkov Bułgaria   76.5
87 Bernard Moullier Francja   75.4
  Ivano Wegher Włochy   75.4
89 Yuji Kawamura Japonia 76.0 73.3
90 Chris McNeill USA   71.8
91 Massimo Rigoni Włochy   71.1
92 Seppo Toivonen Szwecja   66.6
93 Gerard Colin Francja   66.0
94 Andrzej Kowalski Polska   64.6
95 Anders Daun Szwecja   58.5
96 Angel Stojanov Bułgaria   58.0
97 Zoltan Kelemen Węgry   57.4
98 Vladimir Breitschev Bułgaria   56.4
99 Gabor Geller Węgry   56.0
100 Robert Fogarasi Węgry   54.0
101 Peter Dimitrov Bułgaria   49.9
102 Laszlo Fischer Węgry   48.4
103 Gyula Henyel Węgry   42.9
104 Thomas Cano Hiszpania   42.5
105 Miklos Lovas Węgry   35.0
106 Angel Jeaniquet Hiszpania   34.7

« Turniej Czterech Skoczni 1979/1980 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich