Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
30.12.1978 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jury Iwanov ZSRR 100.5 105.5 235.4
2 Jochen Danneberg NRD 101.5 103.5 234.5
3 Pentti Kokkonen Finlandia 101.0 105.0 232.4
4 Klaus Tuchscherer Austria 94.0 107.0 224.4
5 Jan Tanczos Czechosłowacja 99.5 100.0 222.8
6 Harald Duschek NRD 98.0 101.0 222.6
7 Willi Puerstl Austria 98.5 98.0 221.6
8 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 99.0 99.0 220.2
9 Leos Skoda Czechosłowacja 95.0 103.0 217.7
10 Jari Puikkonen Finlandia 98.0 99.0 216.3
11 Johan Saetre Norwegia 95.0 99.5 214.3
12 Kari Ylianttila Finlandia 96.5 99.0 214.2
13 Bogdan Norcic Jugosławia 94.5 101.0 213.2
14 Falko Weisspflog NRD 95.0 98.0 212.7
15 Per Bergerud Norwegia 95.0 100.0 210.0
16 Mathias Buse NRD 90.5 101.0 209.1
17 Hubert Schwarz RFN 94.0 98.5 209.0
18 Sakae Tsuruga Japonia 89.0 98.5 206.0
19 Stanisław Bobak Polska 91.5 98.5 205.0
20 Stanisław Pawlusiak Polska 94.5 97.5 204.8
21 Ulf Joergensen Norwegia 95.0 95.0 204.5
22 Alfred Groyer Austria 89.5 99.0 203.9
23 Alexi Borovitin ZSRR 89.0 98.0 203.8
24 Klaus Ostwald NRD 96.5 94.0 203.7
25 Valerij Savin ZSRR 93.5 94.0 203.0
26 Peter Leitner RFN 89.5 99.0 201.9
27 Martin Weber NRD 90.5 97.5 201.7
28 Manfred Deckert NRD 93.5 94.0 199.5
29 Vladimir Vlasov ZSRR 98.0 90.0 199.2
30 Robert Moesching Szwajcaria 89.5 98.0 199.0
31 Jim Denney USA 92.0 95.0 197.3
32 Vladimir Tschernajev ZSRR 92.5 93.0 197.2
33 Jouko Toermaenen Finlandia 89.0 97.0 196.4
34 Josef Samek Czechosłowacja 89.0 94.5 195.9
35 Ivo Felix Czechosłowacja 86.5 97.0 193.9
36 Bernd Eckstein NRD 92.5 89.5 193.8
37 Hans Millonig Austria 88.5 93.5 192.8
38 Piotr Fijas Polska 94.5 92.0 192.6
39 Hermann Weinbuch RFN 84.0 97.0 189.9
40 Hirokazu Yagi Japonia 85.0 95.0 187.0
41 Yuji Kawamura Japonia 91.0 89.0 186.5
42 Sergei Saitchik ZSRR 89.0 90.0 185.1
43 Hubert Neuper Austria 87.0 95.0 184.8
44 Christoph Schwarz RFN 87.5 93.0 183.7
45 Frank Sternkopf RFN 86.0 95.5 183.6
  Miran Tepes Jugosławia 86.5 92.5 183.6
47 Peter Schwinghammer RFN 90.5 88.5 183.1
48 Christer Karlsson Szwecja 90.0 91.0 182.9
49 Dirk Kramer RFN 88.0 90.0 181.2
50 Alois Lipburger Austria 84.0 92.5 181.1
  Tauno Kaeyhko Kanada 83.0 93.5 181.1
52 Gabor Geller Węgry 86.5 91.5 179.4
53 Tapio Raeisaenen Finlandia 86.5 88.5 178.5
54 Armin Kogler Austria 91.0 85.0 177.4
55 Lido Tomasi Włochy 88.5 89.0 174.5
56 Seppo Reijonen Finlandia 84.0 88.5 171.5
57 Marko Mlakar Jugosławia 85.0 89.0 171.1
58 Hans-Juergen Eschrich RFN 84.0 87.5 168.6
59 Sergej Muchin ZSRR 88.0 82.0 167.5
60 Keijo Korhonen Finlandia 90.5 98.0 166.9
61 Ivano Wegher Włochy 87.0 84.0 165.9
62 Roger Ruud Norwegia 95.0 90.0 165.5
63 Georg Waldvogel RFN 84.0 84.0 165.2
64 Mario Rinaldi Szwajcaria 85.0 86.0 164.4
65 Kip Sundgaard USA 82.0 84.0 161.4
66 Thomas Klauser RFN 86.0 83.5 159.8
67 Thomas Prosser RFN 81.0 84.0 158.0
68 Paul Egloff Szwajcaria 79.0 88.5 156.5
69 Zdravko Bogataj Jugosławia 81.5 84.0 154.7
70 Harald Reichenbach Szwajcaria 75.0 87.0 151.8
71 Philippe Jacoberger Francja 76.0 80.5 139.1
72 Andrej Kaizer Jugosławia 76.0 79.0 138.0
73 Bernard Moullier Francja 85.0 88.0 132.8
74 Zoltan Kelemen Węgry 74.0 78.0 130.8
75 Thierry Sauvanet Francja 76.0 72.0 123.2
76 Patrick Dubiez Francja 70.0 78.0 121.7
77 Thomas Cano Hiszpania 69.0 78.0 111.3
78 Laszlo Fischer Węgry 73.0 81.0 103.1
79 Robert Fogarasi Węgry 72.0   23.8

« Turniej Czterech Skoczni 1978/1979 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Turniej Czterech Skoczni 1978/1979

Najbliższe zawody
19 wrze¶nia 2020 (sobota)
10:00
CoC Wisła
11:00
CoC Wisła
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
46%
Stefan Kraft
17%
Kamil Stoch
17%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich