Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił HS-134
01.01.1974 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Walter Steiner Szwajcaria 95.5 95.0 240.9
2 Hans Georg Aschenbach NRD 93.5 94.5 239.4
3 Dietrich Kampf NRD 90.0 95.5 227.9
4 Hans Schmid Szwajcaria 91.0 94.0 227.7
5 Henry Glass NRD 90.5 93.5 227.3
6 Bernd Eckstein NRD 91.5 92.5 226.7
7 Tauno Kaeyhko Finlandia 90.0 94.0 226.3
8 Alfred Grosche RFN 91.0 94.0 225.2
9 Jochen Danneberg NRD 92.0 92.0 224.8
10 Garij Napalkov ZSRR 90.5 90.5 224.1
11 Josef Matous Czechosłowacja 91.0 92.0 222.5
12 Jaromir Lidak Czechosłowacja 90.5 91.0 221.3
13 Rolf Nordgren Szwecja 91.5 92.0 221.1
14 Jouko Toermaenen Finlandia 89.5 91.0 220.4
15 Odd Grette Norwegia 90.0 91.0 220.1
16 Heinz Wossipiwo NRD     219.9
17 Akitsugu Konno Japonia 90.0 90.0 219.7
18 Hiroshi Itagaki Japonia 88.0 92.0 218.7
19 Hisayothi Sawada Japonia 89.0 90.5 218.5
20 Anton Innauer Austria     216.8
21 Hans Wallner Austria     216.2
  Adam Krzysztofiak Polska     216.2
23 Tadeusz Pawlusiak Polska     215.7
24 Jerry Martin USA     215.0
25 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     214.6
26 Josef Schwinghammer RFN     213.9
27 Stanisław Bobak Polska     213.7
  Esko Rautionaho Finlandia 88.5 89.0 213.7
29 Dietmar Aschenbach NRD     213.4
30 Rainer Schmidt NRD     212.4
31 Jiri Raska Czechosłowacja     212.2
32 Josef Bonetti Szwajcaria     209.1
33 Peter Stefancic Jugosławia     208.7
34 Leos Skoda Czechosłowacja     208.3
35 Wojciech Fortuna Polska     207.9
  Rudolf Wanner Austria     207.9
37 Hans Millonig Austria     206.6
38 Vladimir Frolov ZSRR     205.8
39 Karel Kodejska Czechosłowacja     205.3
40 Sergei Botschkov ZSRR     204.6
41 Christer Karlsson Szwecja 87.5 87.0 204.0
42 Arne Haugen USA 85.5 88.0 203.1
43 Gilbert Poirot Francja     203.0
44 Thomas Lundgren Szwecja 87.0 85.5 202.4
  Rudolf Tusch RFN     202.4
46 Johan Saetre Norwegia 85.5 86.0 202.2
47 Ernst von Grueningen Szwajcaria     202.1
48 Kazuhiro Akimoto Japonia     201.4
49 Bjarne Naes Norwegia 84.5 87.5 201.0
50 Peter Dubb RFN     200.2
  Arnfinn Henden Norwegia 87.5 87.5 200.2
52 Willi Puerstl Austria     199.8
53 Janez Jurman Jugosławia     199.2
54 Masakatsu Asari Japonia     198.6
55 Anders Lundqvist Szwecja 84.0 87.0 198.1
56 Richard Grady Kanada     197.8
57 Reinhold Bachler Austria     196.9
58 Eric Aubert Szwajcaria     195.1
59 Yuji Katsuro Japonia     194.9
60 Marjan Mesec Jugosławia     194.0
61 Wladimir Napylow ZSRR     193.9
62 Ron Stelle USA     193.7
63 Richard Graves Kanada     192.3
64 Czesław Janik Polska     191.8
65 Branko Dolhar Jugosławia     191.6
66 Lenhart Elimaee Szwecja 81.5 85.0 190.9
67 Aleksandr Karapuzov ZSRR     190.3
68 Ernst Wursthorn RFN     190.0
69 Walter Schwabl Austria     189.4
70 Kari Ylianttila Finlandia     189.2
71 Sepp Zehnder Szwajcaria     188.2
  Jeff Wright USA     188.2
73 Takao Ito Japonia     187.7
74 A. Angerer RFN     182.9
75 Gregory Windsperger USA     182.1
76 Knut Nordle Kanada     182.0
77 Jay Rand USA     179.7
78 Sepp Gratzer Austria     179.3
79 Klaus Boll RFN     178.1
80 Peter Wilson Kanada     178.0
  Juriy Kalinin ZSRR     178.0
82 Tom Reaper Kanada     174.4
83 Ivan Scharkov Bułgaria     173.5
84 Georgi Lasev Bułgaria     169.1
85 Danilo Pudgar Jugosławia     166.5
86 Marian Prelovsek Jugosławia     163.1
87 M. Duennhofer Włochy     156.5
88 X. Bontepelli Włochy     155.1
89 S. Dalle Ave Włochy     152.9
90 Lido Tomasi Włochy     147.6
91 Bernd Zapf RFN     145.1
92 Jacques Gaillard Francja     144.9
93 Yvan Richard Francja     131.4
94 Tascho Sterev Bułgaria     108.5

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
¶ledĽ skoki na żywo - P¦ Niżny Tagił »                         ¶ledĽ skoki na żywo - P¦ kobiet Lillehammer »                         zapowiedĽ konkursu P¦ w Niżnym Tagile »                        
ukryj »