Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
01.01.1974 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Walter Steiner Szwajcaria 95.5 95.0 240.9
2 Hans Georg Aschenbach NRD 93.5 94.5 239.4
3 Dietrich Kampf NRD 90.0 95.5 227.9
4 Hans Schmid Szwajcaria 91.0 94.0 227.7
5 Henry Glass NRD 90.5 93.5 227.3
6 Bernd Eckstein NRD 92.5 92.5 226.7
7 Tauno Kaeyhko Finlandia 90.0 94.0 226.3
8 Alfred Grosche RFN 91.0 94.0 225.2
9 Jochen Danneberg NRD 92.0 92.0 224.8
10 Gari Napalkov ZSRR 90.5 90.5 224.1
11 Josef Matous Czechosłowacja 92.5 92.0 222.5
12 Jaromir Lidak Czechosłowacja 90.5 91.0 221.3
13 Rolf Nordgren Szwecja 91.5 92.0 221.1
14 Jouko Toermaenen Finlandia 89.5 91.0 220.4
15 Odd Grette Norwegia 90.0 91.0 220.1
16 Heinz Wossipiwo NRD 91.5 89.0 219.9
17 Akitsugu Konno Japonia 90.0 90.0 219.7
18 Hiroshi Itagaki Japonia 88.0 92.0 218.7
19 Hisayothi Sawada Japonia 89.0 90.5 218.5
20 Anton Innauer Austria 89.0 90.0 216.8
21 Hans Wallner Austria 91.5 91.0 216.2
  Adam Krzysztofiak Polska 88.0 92.0 216.2
23 Tadeusz Pawlusiak Polska 88.0 89.5 215.7
24 Jerri Martin USA 87.5 89.5 215.0
25 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 89.5 89.0 214.6
26 Josef Schwinghammer RFN 87.0 91.0 213.9
27 Stanisław Bobak Polska 90.0 90.0 213.7
  Esko Rautionaho Finlandia 88.5 89.0 213.7
29 Dietmar Aschenbach NRD 90.5 90.0 213.4
30 Rainer Schmidt NRD 89.0 89.0 212.4
31 Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 88.0 212.2
32 Josef Bonetti Szwajcaria 88.0 90.5 209.1
33 Peter Stefancic Jugosławia 87.0 88.0 208.7
34 Leos Skoda Czechosłowacja 87.5 86.5 208.3
35 Wojciech Fortuna Polska 89.5 91.0 207.9
  Rudolf Wanner Austria 87.5 88.0 207.9
37 Hans Millonig Austria 88.0 88.0 206.6
38 Wladimir Frolov ZSRR 86.0 88.0 205.8
39 Karel Kodejska Czechosłowacja 87.0 87.0 205.3
40 Sergej Botschkov ZSRR 86.0 85.0 204.6
41 Christer Karlsson Szwecja 87.5 87.0 204.0
42 Arne Haugen USA 85.5 88.0 203.1
43 Gilbert Poirot Francja 85.5 86.5 203.0
44 Thomas Lundgren Szwecja 87.0 88.5 202.4
  Rudolf Tusch RFN 86.5 86.5 202.4
46 Johan Saetre Norwegia 85.5 84.5 202.2
47 Ernst von Grueningen Szwajcaria 86.0 87.5 202.1
48 Kazuhiro Akimoto Japonia 86.0 84.5 201.4
49 Bjarne Naes Norwegia 84.5 87.5 201.0
50 Peter Dubb RFN 86.5 88.5 200.2
  Arnfinn Henden Norwegia 87.5 87.5 200.2
52 Willi Puerstl Austria 85.5 88.5 199.8
53 Janez Jurman Jugosławia 86.5 88.5 199.2
54 Masakatsu Asari Japonia 85.5 83.0 198.6
55 Andreas Lundqvist Szwecja 84.0 87.0 198.1
56 Richard Grady Kanada 86.5 87.5 197.8
57 Reinhold Bachler Austria 94.0 91.5 196.9
58 Eric Aubert Szwajcaria 84.0 87.0 195.1
59 Yuji Katsuro Japonia 81.0 84.5 194.9
60 Marjan Mesec Jugosławia 86.0 86.0 194.0
61 Wladimir Napylow ZSRR 85.5 82.5 193.9
62 Ron Stelle USA 85.0 85.0 193.7
63 Richard Graves Kanada 84.5 89.5 192.3
64 Czesław Janik Polska 85.0 86.5 191.8
65 Branko Dolhar Jugosławia 84.5 84.0 191.6
66 Lenhart Elimaee Szwecja 81.5 84.0 190.9
67 Aleksander Karapusov ZSRR 81.0 83.0 190.3
68 Ernst Wursthorn RFN 82.5 84.5 190.0
69 Walter Schwabl Austria 80.5 87.5 189.4
70 Kari Ylianttila Finlandia 89.5 90.5 189.2
71 Sepp Zehnder Szwajcaria 80.5 82.0 188.2
  Jeff Wright USA 83.5 84.0 188.2
73 Takao Ito Japonia 88.0 92.0 187.7
74 Toni Angerer RFN 83.0 85.0 182.9
75 Gregory Windsperger USA 83.0 83.0 182.1
76 Knut Nordle Kanada 83.5 83.5 182.0
77 Jay Rand USA 83.5 81.5 179.7
78 Sepp Gratzer Austria 82.5 79.0 179.3
79 Klaus Boll RFN 84.0 82.0 178.1
80 Peter Wilson Kanada 81.0 83.5 178.0
  Jury Kalinin ZSRR 85.5 86.5 178.0
82 Tom Reaper Kanada 83.0 80.0 174.4
83 Ivan Zharkov Bułgaria 83.5 78.5 173.5
84 Georgi Lasev Bułgaria 78.0 78.0 169.1
85 Danilo Pudgar Jugosławia 78.0 76.5 166.5
86 Marian Prelovsek Jugosławia 84.0 87.0 163.1
87 Maurizio Dunnhofer Włochy 76.0 76.0 156.5
88 Ermis Bontempelli Włochy 76.0 75.0 155.1
89 Sandro Dalle Ave Włochy 74.0 76.5 152.9
90 Lido Tomasi Włochy 77.0 74.0 147.6
91 Bernd Zapf RFN 72.0 74.0 145.1
92 Jean-Claude Gaillard Francja 82.5 83.0 144.9
93 Yvan Richard Francja 86.5 86.5 131.4
94 Tascho Sterev Bułgaria 71.0 71.0 108.5

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich