Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
01.01.1974 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Czesław Janik Polska 85.0 0.0
LL Richard Graves Kanada 84.5 0.0
LL Ron Stelle USA 85.0 0.0
LL Wladimir Napylow ZSRR 85.5 0.0
LL Branko Dolhar Jugosławia 84.5 0.0
LL Lenhart Elimaee Szwecja 81.5 0.0
LL Kari Ylianttila Finlandia 89.5 0.0
LL Walter Schwabl Austria 80.5 0.0
LL Ernst Wursthorn RFN 82.5 0.0
LL Aleksander Karapusov ZSRR 81.0 0.0
LL Marjan Mesec Jugosławia 86.0 0.0
LL Yuji Katsuro Japonia 81.0 0.0
LL Willi Puerstl Austria 85.5 0.0
LL Peter Dubb RFN 86.5 0.0
LL Arnfinn Henden Norwegia 87.5 0.0
LL Bjarne Naes Norwegia 84.5 0.0
LL Janez Jurman Jugosławia 86.5 0.0
LL Masakatsu Asari Japonia 85.5 0.0
LL Eric Aubert Szwajcaria 84.0 0.0
LL Reinhold Bachler Austria 94.0 0.0
LL Richard Grady Kanada 86.5 0.0
LL Andreas Lundqvist Szwecja 84.0 0.0
LL Jeff Wright USA 83.5 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 80.5 0.0
LL Ermis Bontempelli Włochy 76.0 0.0
LL Maurizio Dunnhofer Włochy 76.0 0.0
LL Ivan Zharkov Bułgaria 83.5 0.0
LL Marian Prelovsek Jugosławia 84.0 0.0
LL Sandro Dalle Ave Włochy 74.0 0.0
LL Lido Tomasi Włochy 77.0 0.0
LL Tascho Sterev Bułgaria 71.0 0.0
LL Yvan Richard Francja 86.5 0.0
LL Jean-Claude Gaillard Francja 82.5 0.0
LL Bernd Zapf RFN 72.0 0.0
LL Danilo Pudgar Jugosławia 78.0 0.0
LL Georgi Lasev Bułgaria 78.0 0.0
LL Knut Nordle Kanada 83.5 0.0
LL Gregory Windsperger USA 83.0 0.0
LL Toni Angerer RFN 83.0 0.0
LL Takao Ito Japonia 88.0 0.0
LL Jay Rand USA 83.5 0.0
LL Sepp Gratzer Austria 82.5 0.0
LL Tom Reaper Kanada 83.0 0.0
LL Peter Wilson Kanada 81.0 0.0
LL Jury Kalinin ZSRR 85.5 0.0
LL Klaus Boll RFN 84.0 0.0
LL Kazuhiro Akimoto Japonia 86.0 0.0
LL Ernst von Grueningen Szwajcaria 86.0 0.0
LL Akitsugu Konno Japonia 90.0 0.0
LL Heinz Wossipiwo NRD 91.5 0.0
LL Odd Grette Norwegia 90.0 0.0
LL Jouko Toermaenen Finlandia 89.5 0.0
LL Hiroshi Itagaki Japonia 88.0 0.0
LL Hisayothi Sawada Japonia 89.0 0.0
LL Tadeusz Pawlusiak Polska 88.0 0.0
LL Hans Wallner Austria 91.5 0.0
LL Adam Krzysztofiak Polska 88.0 0.0
LL Anton Innauer Austria 89.0 0.0
LL Rolf Nordgren Szwecja 91.5 0.0
LL Jaromir Lidak Czechosłowacja 90.5 0.0
LL Henry Glass NRD 90.5 0.0
LL Hans Schmid Szwajcaria 91.0 0.0
LL Dietrich Kampf NRD 90.0 0.0
LL Hans Georg Aschenbach NRD 93.5 0.0
LL Bernd Eckstein NRD 92.5 0.0
LL Tauno Kaeyhko Finlandia 90.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 92.5 0.0
LL Gari Napalkov ZSRR 90.5 0.0
LL Jochen Danneberg NRD 92.0 0.0
LL Alfred Grosche RFN 91.0 0.0
LL Jerri Martin USA 87.5 0.0
LL Rudolf Höhnl Czechosłowacja 89.5 0.0
LL Sergej Botschkov ZSRR 86.0 0.0
LL Karel Kodejska Czechosłowacja 87.0 0.0
LL Wladimir Frolov ZSRR 86.0 0.0
LL Hans Millonig Austria 88.0 0.0
LL Christer Karlsson Szwecja 87.5 0.0
LL Arne Haugen USA 85.5 0.0
LL Johan Saetre Norwegia 85.5 0.0
LL Thomas Lundgren Szwecja 87.0 0.0
LL Rudolf Tusch RFN 86.5 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 85.5 0.0
LL Wojciech Fortuna Polska 89.5 0.0
LL Rudolf Wanner Austria 87.5 0.0
LL Dietmar Aschenbach NRD 90.5 0.0
LL Stanisław Bobak Polska 90.0 0.0
LL Esko Rautionaho Finlandia 88.5 0.0
LL Josef Schwinghammer RFN 87.0 0.0
LL Rainer Schmidt NRD 89.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 0.0
LL Leos Skoda Czechosłowacja 87.5 0.0
LL Peter Stefancic Jugosławia 87.0 0.0
LL Josef Bonetti Szwajcaria 88.0 0.0
LL Walter Steiner Szwajcaria 95.5 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Tascho Sterev Bułgaria 71.0 0.0
  Yvan Richard Francja 86.5 0.0
  Jean-Claude Gaillard Francja 82.5 0.0
  Bernd Zapf RFN 72.0 0.0
  Lido Tomasi Włochy 77.0 0.0
  Sandro Dalle Ave Włochy 74.0 0.0
  Ermis Bontempelli Włochy 76.0 0.0
  Maurizio Dunnhofer Włochy 76.0 0.0
  Ivan Zharkov Bułgaria 83.5 0.0
  Marian Prelovsek Jugosławia 84.0 0.0
  Danilo Pudgar Jugosławia 78.0 0.0
  Georgi Lasev Bułgaria 78.0 0.0
  Tom Reaper Kanada 83.0 0.0
  Peter Wilson Kanada 81.0 0.0
  Jury Kalinin ZSRR 85.5 0.0
  Klaus Boll RFN 84.0 0.0
  Sepp Gratzer Austria 82.5 0.0
  Jay Rand USA 83.5 0.0
  Knut Nordle Kanada 83.5 0.0
  Gregory Windsperger USA 83.0 0.0
  Toni Angerer RFN 83.0 0.0
  Takao Ito Japonia 88.0 0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria 80.5 0.0
  Jeff Wright USA 83.5 0.0
  Kari Ylianttila Finlandia 89.5 0.0
  Walter Schwabl Austria 80.5 0.0
  Ernst Wursthorn RFN 82.5 0.0
  Aleksander Karapusov ZSRR 81.0 0.0
  Lenhart Elimaee Szwecja 81.5 0.0
  Branko Dolhar Jugosławia 84.5 0.0
  Czesław Janik Polska 85.0 0.0
  Richard Graves Kanada 84.5 0.0
  Ron Stelle USA 85.0 0.0
  Wladimir Napylow ZSRR 85.5 0.0
  Marjan Mesec Jugosławia 86.0 0.0
  Yuji Katsuro Japonia 81.0 0.0
  Eric Aubert Szwajcaria 84.0 0.0
  Reinhold Bachler Austria 94.0 0.0
  Richard Grady Kanada 86.5 0.0
  Andreas Lundqvist Szwecja 84.0 0.0
  Masakatsu Asari Japonia 85.5 0.0
  Janez Jurman Jugosławia 86.5 0.0
  Willi Puerstl Austria 85.5 0.0
  Peter Dubb RFN 86.5 0.0
  Arnfinn Henden Norwegia 87.5 0.0
  Bjarne Naes Norwegia 84.5 0.0
  Kazuhiro Akimoto Japonia 86.0 0.0
  Ernst von Grueningen Szwajcaria 86.0 0.0
  Johan Saetre Norwegia 85.5 0.0
  Thomas Lundgren Szwecja 87.0 0.0
  Rudolf Tusch RFN 86.5 0.0
  Gilbert Poirot Francja 85.5 0.0
  Arne Haugen USA 85.5 0.0
  Christer Karlsson Szwecja 87.5 0.0
  Sergej Botschkov ZSRR 86.0 0.0
  Karel Kodejska Czechosłowacja 87.0 0.0
  Wladimir Frolov ZSRR 86.0 0.0
  Hans Millonig Austria 88.0 0.0
  Wojciech Fortuna Polska 89.5 0.0
  Rudolf Wanner Austria 87.5 0.0
  Leos Skoda Czechosłowacja 87.5 0.0
  Peter Stefancic Jugosławia 87.0 0.0
  Josef Bonetti Szwajcaria 88.0 0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 0.0
  Rainer Schmidt NRD 89.0 0.0
  Dietmar Aschenbach NRD 90.5 0.0
  Stanisław Bobak Polska 90.0 0.0
  Esko Rautionaho Finlandia 88.5 0.0
  Josef Schwinghammer RFN 87.0 0.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja 89.5 0.0
  Jerri Martin USA 87.5 0.0
  Tadeusz Pawlusiak Polska 88.0 0.0
  Hans Wallner Austria 91.5 0.0
  Adam Krzysztofiak Polska 88.0 0.0
  Anton Innauer Austria 89.0 0.0
  Hisayothi Sawada Japonia 89.0 0.0
  Hiroshi Itagaki Japonia 88.0 0.0
  Akitsugu Konno Japonia 90.0 0.0
  Heinz Wossipiwo NRD 91.5 0.0
  Odd Grette Norwegia 90.0 0.0
  Jouko Toermaenen Finlandia 89.5 0.0
  Rolf Nordgren Szwecja 91.5 0.0
  Jaromir Lidak Czechosłowacja 90.5 0.0
  Josef Matous Czechosłowacja 92.5 0.0
  Gari Napalkov ZSRR 90.5 0.0
  Jochen Danneberg NRD 92.0 0.0
  Alfred Grosche RFN 91.0 0.0
  Tauno Kaeyhko Finlandia 90.0 0.0
  Bernd Eckstein NRD 92.5 0.0
  Henry Glass NRD 90.5 0.0
  Hans Schmid Szwajcaria 91.0 0.0
  Dietrich Kampf NRD 90.0 0.0
  Hans Georg Aschenbach NRD 93.5 0.0
  Walter Steiner Szwajcaria 95.5 0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich