Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
30.12.1972 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rainer Schmidt NRD 102.5 105.0 237.0
2 Hans Georg Aschenbach NRD 101.5 106.0 233.5
3 Henry Glass NRD 99.5 101.0 226.2
4 Hans Schmid Szwajcaria 101.5 98.0 220.3
5 Manfred Wolf NRD 96.0 101.5 215.5
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 96.0 99.0 215.0
7 Dietrich Kampf NRD 92.0 99.5 210.1
8 Reinhold Bachler Austria 96.0 97.0 208.7
9 Esko Rautionaho Finlandia 92.5 98.5 208.4
10 Alfred Grosche RFN 95.5 95.5 205.4
11 Heinz Wossipiwo NRD 92.0 97.0 205.1
12 Marjan Mesec Jugosławia 95.0 94.0 198.6
13 Jury Kalinin ZSRR 92.5 90.5 198.2
14 Rolf Nordgren Szwecja 96.5 93.5 198.0
15 Bernd Eckstein NRD 91.5 93.0 196.3
  Fritjof Prytz Norwegia 91.0 91.0 196.3
17 Sergej Botschkov ZSRR 98.5 102.0 196.2
18 Sepp Zehnder Szwajcaria 93.0 90.0 195.7
19 Walter Steiner Szwajcaria 97.0 88.0 195.5
20 Hiroshi Itagaki Japonia 92.5 90.0 195.0
21 Jochen Danneberg NRD 95.0 94.0 194.6
22 Odd Grette Norwegia 93.0 90.0 192.7
23 Ladislav Divila Czechosłowacja 90.0 94.0 192.1
24 Peter Wilson Kanada 89.0 97.0 191.4
25 Wojciech Fortuna Polska 87.5 98.0 191.2
26 Josef Schwinghammer RFN 87.5 91.0 187.4
  Vladimir Terichew ZSRR 88.0 90.5 187.4
28 Ernst Wursthorn RFN 88.0 91.0 187.1
29 Leos Skoda Czechosłowacja 90.0 91.0 184.9
30 Karl Schnabl Austria 88.0 87.0 180.5
31 Juhani Ruotsalainen Finlandia 89.0 87.0 180.4
32 Peter Stefancic Jugosławia 90.0 84.5 178.3
  Willi Puerstl Austria 90.5 84.0 178.3
34 Tauno Kaeyhko Finlandia 91.0 86.0 177.8
35 Koji Kakuta Japonia 86.5 90.0 175.6
36 Stanisław Bobak Polska 85.5 87.0 175.5
37 Bogdan Norcic Jugosławia 86.5 88.0 175.3
38 Zbynek Hubac Czechosłowacja 87.5 85.0 174.0
39 Eric Aubert Szwajcaria 84.0 90.0 173.1
40 Józef Tajner Polska 84.0 89.0 171.7
41 Rudolf Wanner Austria 86.5 86.0 171.5
42 Hisayothi Sawada Japonia 81.0 84.5 170.7
43 Yukio Kasaya Japonia 95.0 91.0 169.4
44 Knut Kongsgaard Norwegia 85.0 83.0 168.2
45 Franz Salhofer Austria 86.5 87.0 166.4
46 Bohumil Dolezal Czechosłowacja 83.0 86.5 165.8
  Hans Wallner Austria 84.0 88.0 165.8
48 Andreas Lundqvist Szwecja 80.0 92.5 165.5
49 Jaromir Lidak Czechosłowacja 88.0 98.0 164.4
50 Danilo Pudgar Jugosławia 83.5 84.0 164.0
51 Karel Kodejska Czechosłowacja 93.0 90.5 162.4
52 Mario Cecon Włochy 81.0 86.0 159.8
53 Gilbert Poirot Francja 80.5 82.0 159.5
54 Kari Ylianttila Finlandia 82.0 81.0 158.7
55 Gari Menschikow ZSRR 81.0 83.0 158.6
56 Walter Schwabl Austria 81.5 82.0 158.4
57 Kai Solbustad Norwegia 82.0 83.0 158.0
  Czesław Janik Polska 80.0 87.5 158.0
59 Jaroslav Slama Czechosłowacja 83.5 82.0 156.7
60 Bernd Zapf RFN 83.0 81.0 156.6
61 Bent Tomtum Norwegia 83.0 79.0 156.3
62 Christer Karlsson Szwecja 82.0 84.0 154.9
63 Marian Prelovsek Jugosławia 81.0 81.0 153.3
64 Sławomir Kardas Polska 87.0 81.0 152.7
  Stanisław Gąsienica-Daniel Polska 81.0 82.0 152.7
66 Freddy Guignard Szwajcaria 80.0 83.0 150.7
67 Kim Fripp Kanada 77.0 84.5 150.1
68 Heini Ihle RFN 81.0 80.5 147.6
69 Albert Wursthorn RFN 81.0 80.0 146.9
70 Nils-Per Skarseth Norwegia 92.0 82.0 143.6
71 Richard Graves Kanada 78.0 80.5 135.9
72 Ernst von Grueningen Szwajcaria 77.0 76.0 134.2
73 Wladimir Smirnov ZSRR 86.0 85.0 131.9
74 Janez Lostrek Jugosławia 79.0 75.0 131.1
75 Tom Reaper Kanada 78.0 77.0 131.0
76 Jeff Wright USA 75.0 78.0 127.2
77 Takafumi Kawabata Japonia 70.0 79.0 127.1
78 Wladimir Galuschin ZSRR 81.0 84.0 123.5
79 Chris McNeill USA 70.0 82.0 121.8
80 Richard Grady Kanada 69.0 77.0 119.4
81 Masakatsu Asari Japonia 72.0 74.0 118.4
82 Dave Tomten USA 72.0 71.0 114.7
83 Mike Devecka USA 69.0 73.0 112.8
84 Ermis Bontempelli Włochy 68.0 72.0 112.5
85 Jean-F. Jacoberger Francja 73.0 70.0 108.7
86 Ron Stelle USA 68.0 70.0 104.7
87 Jacques Gaillard Francja 77.0 74.0 98.9
88 Ivan Sandov Bułgaria 76.0 74.0 98.5
89 Leos de Crignis Włochy 81.0 71.0 95.3
90 Ron Neal USA 66.0 69.0 86.5
91 Rudolf Tusch RFN 75.0 72.0 86.3
92 Lyle Speers Kanada 67.0 57.0 73.6
93 Paul Martin Kanada 59.0 58.0 35.3
94 Ivan Zharkov Bułgaria 71.0 58.0 27.6

« Turniej Czterech Skoczni 1972/1973 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Kalendarium
Martin Schmitt
Dziś urodziny obchodzą:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
12:40
Eurosport w Player.pl Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
dzisiaj
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
15:05
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 2. konkurs kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
63%
Halvor Egner Granerud
16%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich