Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
30.12.1972 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Rainer Schmidt NRD 102.5 0.0
LL Jaroslav Slama Czechosłowacja 83.5 0.0
LL Albert Wursthorn RFN 81.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 81.0 0.0
LL Freddy Guignard Szwajcaria 80.0 0.0
LL Sławomir Kardas Polska 87.0 0.0
LL Kim Fripp Kanada 77.0 0.0
LL Stanisław Gąsienica-Daniel Polska 81.0 0.0
LL Marian Prelovsek Jugosławia 81.0 0.0
LL Christer Karlsson Szwecja 82.0 0.0
LL Bent Tomtum Norwegia 83.0 0.0
LL Richard Graves Kanada 78.0 0.0
LL Bernd Zapf RFN 83.0 0.0
LL Kai Solbustad Norwegia 82.0 0.0
LL Czesław Janik Polska 80.0 0.0
LL Gari Menschikow ZSRR 81.0 0.0
LL Walter Schwabl Austria 81.5 0.0
LL Kari Ylianttila Finlandia 82.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 80.5 0.0
LL Mario Cecon Włochy 81.0 0.0
LL Karel Kodejska Czechosłowacja 93.0 0.0
LL Nils-Per Skarseth Norwegia 92.0 0.0
LL Ernst von Grueningen Szwajcaria 77.0 0.0
LL Jaromir Lidak Czechosłowacja 88.0 0.0
LL Ron Stelle USA 68.0 0.0
LL Paul Martin Kanada 59.0 0.0
LL Ron Neal USA 66.0 0.0
LL Ivan Sandov Bułgaria 76.0 0.0
LL Lyle Speers Kanada 67.0 0.0
LL Rudolf Tusch RFN 75.0 0.0
LL Leos de Crignis Włochy 81.0 0.0
LL Mike Devecka USA 69.0 0.0
LL Dave Tomten USA 72.0 0.0
LL Jacques Gaillard Francja 77.0 0.0
LL Jean-F. Jacoberger Francja 73.0 0.0
LL Wladimir Smirnov ZSRR 86.0 0.0
LL Ermis Bontempelli Włochy 68.0 0.0
LL Wladimir Galuschin ZSRR 81.0 0.0
LL Masakatsu Asari Japonia 72.0 0.0
LL Richard Grady Kanada 69.0 0.0
LL Chris McNeill USA 70.0 0.0
LL Takafumi Kawabata Japonia 70.0 0.0
LL Jeff Wright USA 75.0 0.0
LL Tom Reaper Kanada 78.0 0.0
LL Janez Lostrek Jugosławia 79.0 0.0
LL Danilo Pudgar Jugosławia 83.5 0.0
LL Andreas Lundqvist Szwecja 80.0 0.0
LL Hans Georg Aschenbach NRD 101.5 0.0
LL Jury Kalinin ZSRR 92.5 0.0
LL Odd Grette Norwegia 93.0 0.0
LL Jochen Danneberg NRD 95.0 0.0
LL Hiroshi Itagaki Japonia 92.5 0.0
LL Walter Steiner Szwajcaria 97.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 93.0 0.0
LL Sergej Botschkov ZSRR 98.5 0.0
LL Bernd Eckstein NRD 91.5 0.0
LL Fritjof Prytz Norwegia 91.0 0.0
LL Rolf Nordgren Szwecja 96.5 0.0
LL Marjan Mesec Jugosławia 95.0 0.0
LL Peter Wilson Kanada 89.0 0.0
LL Heinz Wossipiwo NRD 92.0 0.0
LL Alfred Grosche RFN 95.5 0.0
LL Esko Rautionaho Finlandia 92.5 0.0
LL Reinhold Bachler Austria 96.0 0.0
LL Dietrich Kampf NRD 92.0 0.0
LL Rudolf Höhnl Czechosłowacja 96.0 0.0
LL Manfred Wolf NRD 96.0 0.0
LL Hans Schmid Szwajcaria 101.5 0.0
LL Henry Glass NRD 99.5 0.0
LL Ladislav Divila Czechosłowacja 90.0 0.0
LL Wojciech Fortuna Polska 87.5 0.0
LL Franz Salhofer Austria 86.5 0.0
LL Bogdan Norcic Jugosławia 86.5 0.0
LL Knut Kongsgaard Norwegia 85.0 0.0
LL Bohumil Dolezal Czechosłowacja 83.0 0.0
LL Hans Wallner Austria 84.0 0.0
LL Yukio Kasaya Japonia 95.0 0.0
LL Hisayothi Sawada Japonia 81.0 0.0
LL Rudolf Wanner Austria 86.5 0.0
LL Józef Tajner Polska 84.0 0.0
LL Eric Aubert Szwajcaria 84.0 0.0
LL Zbynek Hubac Czechosłowacja 87.5 0.0
LL Juhani Ruotsalainen Finlandia 89.0 0.0
LL Vladimir Terichew ZSRR 88.0 0.0
LL Stanisław Bobak Polska 85.5 0.0
LL Koji Kakuta Japonia 86.5 0.0
LL Tauno Kaeyhko Finlandia 91.0 0.0
LL Peter Stefancic Jugosławia 90.0 0.0
LL Willi Puerstl Austria 90.5 0.0
LL Karl Schnabl Austria 88.0 0.0
LL Leos Skoda Czechosłowacja 90.0 0.0
LL Ernst Wursthorn RFN 88.0 0.0
LL Josef Schwinghammer RFN 87.5 0.0
LL Ivan Zharkov Bułgaria 71.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jaką zawodnik zająłby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Ivan Zharkov Bułgaria 71.0 0.0
  Paul Martin Kanada 59.0 0.0
  Ron Neal USA 66.0 0.0
  Ivan Sandov Bułgaria 76.0 0.0
  Lyle Speers Kanada 67.0 0.0
  Rudolf Tusch RFN 75.0 0.0
  Leos de Crignis Włochy 81.0 0.0
  Mike Devecka USA 69.0 0.0
  Dave Tomten USA 72.0 0.0
  Jacques Gaillard Francja 77.0 0.0
  Ron Stelle USA 68.0 0.0
  Jean-F. Jacoberger Francja 73.0 0.0
  Ermis Bontempelli Włochy 68.0 0.0
  Wladimir Galuschin ZSRR 81.0 0.0
  Masakatsu Asari Japonia 72.0 0.0
  Richard Grady Kanada 69.0 0.0
  Chris McNeill USA 70.0 0.0
  Takafumi Kawabata Japonia 70.0 0.0
  Jeff Wright USA 75.0 0.0
  Tom Reaper Kanada 78.0 0.0
  Janez Lostrek Jugosławia 79.0 0.0
  Wladimir Smirnov ZSRR 86.0 0.0
  Ernst von Grueningen Szwajcaria 77.0 0.0
  Richard Graves Kanada 78.0 0.0
  Nils-Per Skarseth Norwegia 92.0 0.0
  Albert Wursthorn RFN 81.0 0.0
  Heini Ihle RFN 81.0 0.0
  Freddy Guignard Szwajcaria 80.0 0.0
  Sławomir Kardas Polska 87.0 0.0
  Kim Fripp Kanada 77.0 0.0
  Stanisław Gąsienica-Daniel Polska 81.0 0.0
  Marian Prelovsek Jugosławia 81.0 0.0
  Christer Karlsson Szwecja 82.0 0.0
  Jaroslav Slama Czechosłowacja 83.5 0.0
  Bent Tomtum Norwegia 83.0 0.0
  Bernd Zapf RFN 83.0 0.0
  Kai Solbustad Norwegia 82.0 0.0
  Czesław Janik Polska 80.0 0.0
  Gari Menschikow ZSRR 81.0 0.0
  Walter Schwabl Austria 81.5 0.0
  Kari Ylianttila Finlandia 82.0 0.0
  Gilbert Poirot Francja 80.5 0.0
  Mario Cecon Włochy 81.0 0.0
  Karel Kodejska Czechosłowacja 93.0 0.0
  Danilo Pudgar Jugosławia 83.5 0.0
  Jaromir Lidak Czechosłowacja 88.0 0.0
  Andreas Lundqvist Szwecja 80.0 0.0
  Franz Salhofer Austria 86.5 0.0
  Knut Kongsgaard Norwegia 85.0 0.0
  Bohumil Dolezal Czechosłowacja 83.0 0.0
  Hans Wallner Austria 84.0 0.0
  Yukio Kasaya Japonia 95.0 0.0
  Hisayothi Sawada Japonia 81.0 0.0
  Rudolf Wanner Austria 86.5 0.0
  Józef Tajner Polska 84.0 0.0
  Eric Aubert Szwajcaria 84.0 0.0
  Zbynek Hubac Czechosłowacja 87.5 0.0
  Bogdan Norcic Jugosławia 86.5 0.0
  Juhani Ruotsalainen Finlandia 89.0 0.0
  Stanisław Bobak Polska 85.5 0.0
  Koji Kakuta Japonia 86.5 0.0
  Tauno Kaeyhko Finlandia 91.0 0.0
  Peter Stefancic Jugosławia 90.0 0.0
  Willi Puerstl Austria 90.5 0.0
  Karl Schnabl Austria 88.0 0.0
  Leos Skoda Czechosłowacja 90.0 0.0
  Ernst Wursthorn RFN 88.0 0.0
  Josef Schwinghammer RFN 87.5 0.0
  Vladimir Terichew ZSRR 88.0 0.0
  Wojciech Fortuna Polska 87.5 0.0
  Peter Wilson Kanada 89.0 0.0
  Ladislav Divila Czechosłowacja 90.0 0.0
  Odd Grette Norwegia 93.0 0.0
  Jochen Danneberg NRD 95.0 0.0
  Hiroshi Itagaki Japonia 92.5 0.0
  Walter Steiner Szwajcaria 97.0 0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria 93.0 0.0
  Sergej Botschkov ZSRR 98.5 0.0
  Bernd Eckstein NRD 91.5 0.0
  Fritjof Prytz Norwegia 91.0 0.0
  Rolf Nordgren Szwecja 96.5 0.0
  Jury Kalinin ZSRR 92.5 0.0
  Marjan Mesec Jugosławia 95.0 0.0
  Heinz Wossipiwo NRD 92.0 0.0
  Alfred Grosche RFN 95.5 0.0
  Esko Rautionaho Finlandia 92.5 0.0
  Reinhold Bachler Austria 96.0 0.0
  Dietrich Kampf NRD 92.0 0.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja 96.0 0.0
  Manfred Wolf NRD 96.0 0.0
  Hans Schmid Szwajcaria 101.5 0.0
  Henry Glass NRD 99.5 0.0
  Hans Georg Aschenbach NRD 101.5 0.0
  Rainer Schmidt NRD 102.5 0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1972/1973 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Turniej Czterech Skoczni 1972/1973

Kalendarium
Lukas Tschuschnig
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich