Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
01.01.1966 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Paavo Lukkariniemi Finlandia 86.5 88.0 215.3
2 Bjoern Wirkola Norwegia 84.5 87.0 212.6
3 Veikko Kankkonen Finlandia 85.0 84.0 210.1
4 Niilo Halonen Finlandia 86.0 85.5 207.1
5 Günther Goellner RFN 84.5 87.5 206.8
6 Dieter Neuendorf NRD 82.5 85.5 206.2
7 Henrik Ohlmayr RFN 83.0 86.0 205.1
8 Josef Matous Czechosłowacja 86.5 84.5 204.4
9 Harri Jussilainen Finlandia 83.5 84.5 203.7
10 Bernd Karwofski NRD 86.0 85.5 203.6
11 Peter Lesser NRD 85.0 84.5 201.3
  Dave Hicks USA 84.0 83.0 201.3
13 Reinhold Bachler Austria 83.5 86.5 201.0
14 Mihajl Veretenikov ZSRR 85.0 84.0 200.6
15 Topi Mattila Finlandia 83.0 84.0 199.8
16 Alexandr Ivannikov ZSRR 82.0 81.5 192.4
17 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 79.0 84.0 192.2
18 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 84.0 80.5 191.3
19 Hans Olav Soerensen Norwegia 83.0 79.0 190.3
20 Jiri Raska Czechosłowacja 83.0 81.0 190.1
21 Seppo Hannula Finlandia 82.0 81.0 189.2
22 Sepp Zehnder Szwajcaria 81.5 82.0 187.9
23 John Balfanz USA 78.0 79.5 186.0
24 Erling Stranden Norwegia 80.5 80.0 183.7
25 Piotr Wala Polska 80.0 79.5 183.3
26 Georg Thoma RFN 81.0 77.0 182.2
27 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 78.0 78.5 182.1
28 Dieter Mueller RFN 79.5 79.0 181.9
29 Karl Heinz Munk NRD 80.5 79.0 181.3
30 Franz Keller RFN 80.0 78.0 180.7
31 Josef Lichtenegger Austria 79.0 80.0 180.6
32 Ludvik Zajc Jugosławia 80.0 78.5 179.9
33 Max Golser Austria 78.0 81.0 178.6
34 Alain Macle Francja 82.0 79.0 178.4
35 Helmut Wegscheider RFN 80.0 77.0 178.3
36 Józef Przybyła Polska 78.0 77.0 178.0
37 Józef Kocyan Polska 82.0 75.0 177.8
38 Dieter Bockeloh RFN 79.0 79.5 177.4
39 Wolfgang Schueller NRD 79.5 78.0 175.5
40 Koba Tsakadze ZSRR 73.0 79.0 175.3
41 Gilbert Poirot Francja 77.5 76.5 174.1
42 Willi Schuster Austria 78.0 76.5 173.8
43 Peter Mueller Austria 79.0 76.0 173.5
44 Peter Erzen Jugosławia 77.5 78.0 172.7
45 Giacomo Aimoni Włochy 83.5 84.5 171.7
46 Richard Pfiffner Szwajcaria 77.5 77.0 171.3
47 Laszlo Geller Węgry 73.5 77.0 169.7
48 Helmut Reicherts RFN 78.5 74.5 168.2
  Sven Magnusson Szwecja 80.5 72.5 168.2
50 Hias Winkler RFN 78.5 78.0 168.1
51 Jean-Marie Poirot Francja 77.0 74.0 167.6
52 Kurt S. Elimaee Szwecja 79.0 73.5 167.0
53 Mats O. Oestman Szwecja 81.0 72.5 166.9
54 Ulf Norberg Szwecja 77.0 72.5 164.8
55 Nilo Zandanell Włochy 77.5 72.0 164.3
56 Oswald Schinze RFN 77.0 78.0 164.0
57 Alois Kaelin Szwajcaria 78.0 76.0 163.6
58 Risto Tarkkila Finlandia 74.0 73.5 163.0
59 Alfred Winkler RFN 76.5 75.5 162.8
60 Mario Cecon Włochy 76.0 77.0 161.7
61 Laszlo Csavas Węgry 76.0 74.0 161.0
62 Heini Ihle RFN 83.5 82.0 160.7
63 Herbert Schmid Szwajcaria 74.0 73.5 158.0
64 Rolf Strandberg Szwecja 71.5 73.0 155.8
65 Marian Pecar Jugosławia 78.5 82.0 153.7
66 Antoni Łaciak Polska 73.5 71.5 153.5
67 Maurice Arbez Francja 72.5 73.5 151.9
68 Jose Wirth Szwajcaria 71.0 74.5 151.2
69 Mihaly Geller Węgry 72.0 70.5 147.5
70 Horst Queck NRD 79.0 77.0 147.4
71 Dave Norby USA 78.5 77.0 146.7
72 Józef Kochel Polska 71.5 67.0 142.9
73 Andrzej Sztolf Polska 78.0 74.0 141.8
74 Randy Garreton USA 77.0 77.0 140.1
75 Janez Jurman Jugosławia 79.5 76.5 135.9
  Helmut Kurz RFN 79.5 74.0 135.9
77 Udo Pfeffer RFN 74.0 71.0 122.0
78 Marian Koprivsek Jugosławia 73.5 72.0 120.7

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Kalendarium
Ernest Prislic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
46%
Kamil Stoch
17%
Stefan Kraft
17%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich