Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
30.12.1965 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Oswald Schinze RFN 72.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 68.0 0.0
LL Mihajl Veretenikov ZSRR 71.5 0.0
LL Topi Mattila Finlandia 68.0 0.0
LL Laszlo Geller Węgry 62.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 64.0 0.0
LL Urs Schoeni Szwajcaria 60.0 0.0
LL Józef Kochel Polska 65.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 65.5 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 62.0 0.0
LL Seppo Hannula Finlandia 58.0 0.0
LL Alfred Winkler RFN 66.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 68.0 0.0
LL Peter Lesser NRD 70.5 0.0
LL Karl Heinz Munk NRD 67.5 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 65.0 0.0
LL Max Bolkart RFN 69.5 0.0
LL Rolf Strandberg Szwecja 62.0 0.0
LL Juri Subarev ZSRR 73.5 0.0
LL Koba Tsakadze ZSRR 68.0 0.0
LL Franz Keller RFN 70.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 66.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 72.5 0.0
LL Wolfgang Schueller NRD 70.5 0.0
LL Mats O. Oestman Szwecja 67.0 0.0
LL Harri Jussilainen Finlandia 69.0 0.0
LL Lars Grini Norwegia 63.0 0.0
LL Dave Norby USA 69.0 0.0
LL Mihaly Geller Węgry 62.0 0.0
LL Alois Kaelin Szwajcaria 63.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 63.0 0.0
LL Reinhold Bachler Austria 70.5 0.0
LL Horst Queck NRD 70.0 0.0
LL Hias Winkler RFN 62.0 0.0
LL Jose Wirth Szwajcaria 58.0 0.0
LL Udo Pfeffer RFN 64.0 0.0
LL Helmut Kurz RFN 59.0 0.0
LL Baldur Preiml Austria 67.0 0.0
LL Richard Pfiffner Szwajcaria 63.5 0.0
LL Helmut Reicherts RFN 60.0 0.0
LL Dieter Mueller RFN 68.5 0.0
LL Janez Jurman Jugosławia 66.5 0.0
LL Marian Koprivsek Jugosławia 69.0 0.0
LL Dieter Bockeloh RFN 67.0 0.0
LL Henrik Ohlmayr RFN 68.0 0.0
LL Marian Pecar Jugosławia 70.5 0.0
LL Kurt S. Elimaee Szwecja 69.0 0.0
LL Hans Olav Soerensen Norwegia 70.0 0.0
LL Helmut Wegscheider RFN 71.5 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 65.0 0.0
LL Bernd Karwofski NRD 65.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 68.5 0.0
LL Günther Goellner RFN 71.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 69.0 0.0
LL Bjoern Wirkola Norwegia 69.5 0.0
LL Paavo Lukkariniemi Finlandia 69.5 0.0
LL Dieter Neuendorf NRD 70.5 0.0
LL John Balfanz USA 71.5 0.0
LL Alexandr Ivannikov ZSRR 70.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 69.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 72.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 70.5 0.0
LL Risto Tarkkila Finlandia 71.0 0.0
LL Erling Stranden Norwegia 69.0 0.0
LL Nilo Zandanell Włochy 69.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 71.5 0.0
LL Józef Przybyła Polska 63.0 0.0
LL Randy Garreton USA 69.0 0.0
LL Józef Kocyan Polska 67.0 0.0
LL Ulf Norberg Szwecja 64.5 0.0
LL Georg Thoma RFN 66.0 0.0
LL Max Golser Austria 66.0 0.0
LL Josef Lichtenegger Austria 63.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 66.5 0.0
LL Sven Magnusson Szwecja 67.0 0.0
LL Kjell A. Sjoeberg Szwecja 64.5 0.0
LL Ludvik Zajc Jugosławia 67.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 68.0 0.0
LL Rudolf Höhnl Czechosłowacja 72.0 0.0
LL Maurice Arbez Francja 68.5 0.0
LL Willi Schuster Austria 68.0 0.0
LL Alain Macle Francja 68.5 0.0
LL Dave Hicks USA 64.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 72.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Mihaly Geller Węgry 62.0 0.0
  Alois Kaelin Szwajcaria 63.0 0.0
  Heini Ihle RFN 63.0 0.0
  Dave Norby USA 69.0 0.0
  Lars Grini Norwegia 63.0 0.0
  Mario Cecon Włochy 72.5 0.0
  Wolfgang Schueller NRD 70.5 0.0
  Mats O. Oestman Szwecja 67.0 0.0
  Harri Jussilainen Finlandia 69.0 0.0
  Reinhold Bachler Austria 70.5 0.0
  Horst Queck NRD 70.0 0.0
  Richard Pfiffner Szwajcaria 63.5 0.0
  Helmut Reicherts RFN 60.0 0.0
  Dieter Mueller RFN 68.5 0.0
  Baldur Preiml Austria 67.0 0.0
  Helmut Kurz RFN 59.0 0.0
  Hias Winkler RFN 62.0 0.0
  Jose Wirth Szwajcaria 58.0 0.0
  Udo Pfeffer RFN 64.0 0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria 66.0 0.0
  Franz Keller RFN 70.0 0.0
  Urs Schoeni Szwajcaria 60.0 0.0
  Józef Kochel Polska 65.0 0.0
  Peter Mueller Austria 65.5 0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria 64.0 0.0
  Laszlo Geller Węgry 62.0 0.0
  Oswald Schinze RFN 72.0 0.0
  Giacomo Aimoni Włochy 68.0 0.0
  Mihajl Veretenikov ZSRR 71.5 0.0
  Topi Mattila Finlandia 68.0 0.0
  Laszlo Csavas Węgry 62.0 0.0
  Seppo Hannula Finlandia 58.0 0.0
  Rolf Strandberg Szwecja 62.0 0.0
  Juri Subarev ZSRR 73.5 0.0
  Koba Tsakadze ZSRR 68.0 0.0
  Max Bolkart RFN 69.5 0.0
  Peter Erzen Jugosławia 65.0 0.0
  Alfred Winkler RFN 66.0 0.0
  Jean-Marie Poirot Francja 68.0 0.0
  Peter Lesser NRD 70.5 0.0
  Karl Heinz Munk NRD 67.5 0.0
  Janez Jurman Jugosławia 66.5 0.0
  Marian Koprivsek Jugosławia 69.0 0.0
  Georg Thoma RFN 66.0 0.0
  Max Golser Austria 66.0 0.0
  Josef Lichtenegger Austria 63.0 0.0
  Ulf Norberg Szwecja 64.5 0.0
  Józef Kocyan Polska 67.0 0.0
  Nilo Zandanell Włochy 69.0 0.0
  Niilo Halonen Finlandia 71.5 0.0
  Józef Przybyła Polska 63.0 0.0
  Randy Garreton USA 69.0 0.0
  Herbert Schiffner Austria 66.5 0.0
  Sven Magnusson Szwecja 67.0 0.0
  Willi Schuster Austria 68.0 0.0
  Alain Macle Francja 68.5 0.0
  Dave Hicks USA 64.0 0.0
  Maurice Arbez Francja 68.5 0.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja 72.0 0.0
  Kjell A. Sjoeberg Szwecja 64.5 0.0
  Ludvik Zajc Jugosławia 67.0 0.0
  Andrzej Sztolf Polska 68.0 0.0
  Erling Stranden Norwegia 69.0 0.0
  Risto Tarkkila Finlandia 71.0 0.0
  Gilbert Poirot Francja 65.0 0.0
  Bernd Karwofski NRD 65.0 0.0
  Antoni Łaciak Polska 68.5 0.0
  Helmut Wegscheider RFN 71.5 0.0
  Hans Olav Soerensen Norwegia 70.0 0.0
  Dieter Bockeloh RFN 67.0 0.0
  Henrik Ohlmayr RFN 68.0 0.0
  Marian Pecar Jugosławia 70.5 0.0
  Kurt S. Elimaee Szwecja 69.0 0.0
  Günther Goellner RFN 71.0 0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja 69.0 0.0
  Piotr Wala Polska 69.0 0.0
  Josef Matous Czechosłowacja 72.0 0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja 70.5 0.0
  Alexandr Ivannikov ZSRR 70.0 0.0
  John Balfanz USA 71.5 0.0
  Bjoern Wirkola Norwegia 69.5 0.0
  Paavo Lukkariniemi Finlandia 69.5 0.0
  Dieter Neuendorf NRD 70.5 0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia 72.0 0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1965/1966 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Turniej Czterech Skoczni 1965/1966

Kalendarium
Elena Runggaldier
Dzi¶ urodziny obchodz±:
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich