Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
29.12.1963 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Torbjoern Yggeseth Norwegia     220.7
2 Antero Immonen Finlandia     216.5
3 Pjotr Kovalenko ZSRR     213.2
4 Max Bolkart RFN     211.4
5 Hans Olav Soerensen Norwegia     209.0
6 Józef Przybyła Polska     208.8
7 John Balfanz USA     208.6
8 Alexander Ivanikov ZSRR     208.3
9 Kakhaber Tsakadze ZSRR     207.2
10 Georg Thoma RFN     206.7
11 Ensje Hyytiae Finlandia     206.2
12 Wolfgang Schueller RFN     205.0
13 Zbynek Hubac Czechosłowacja     202.2
14 Gene Kotlarerk USA     201.0
15 W. Paltschweskij ZSRR     200.5
16 Ryszard Witke Polska     199.3
17 Boris Nikolajev ZSRR     198.7
18 Herbert Schmid Szwajcaria     198.4
19 Wolfgang Happle RFN     198.1
20 Herbert Schiffner Austria     197.5
  Peter Mueller Austria     197.5
22 Willi Egger Austria     196.7
23 Andrzej Sztolf Polska     195.9
24 Piotr Wala Polska     195.4
25 Helmut Kurz RFN     195.3
26 Helmut Wegscheider RFN     194.3
  Veikko Kankkonen Finlandia     194.3
28 Henrik Ohlmayr RFN     193.5
29 Baldur Preiml Austria     193.3
30 Otto Leodolter Austria     192.3
31 Nicolai Schamov ZSRR     192.0
32 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     191.8
33 Jiri Raska Czechosłowacja     191.7
34 Ansten Samuelstuen USA     191.4
35 Giacomo Aimoni Włochy     191.2
36 Ole Arntzen Norwegia     190.8
37 Ludvic Zajc Jugosławia     190.7
38 Lyle Svenson USA     189.7
39 Antoni Łaciak Polska     189.4
40 Alain Macle Francja     188.7
41 Olle Martinsson Szwecja     188.5
42 David Hicks USA     186.8
43 Mario Cecon Włochy     186.2
44 Gilbert Poirot Francja     185.6
45 Niilo Halonen Finlandia     184.4
46 Gustaw Bujok Polska     183.8
47 Fritz Gamweger Austria     183.5
48 Heini Ihle RFN     183.3
49 Peter Erzen Jugosławia     182.7
50 John Bower USA     182.3
51 Topi Mattila Finlandia     181.6
52 Kaare Lien Kanada     181.2
53 Bruno de Zordo Włochy     180.0
54 Walter Habersatter jun. Austria     178.1
55 Jerry Goyen USA     176.8
56 Hans Stoll Szwajcaria     176.2
57 Frank Cartell Kanada     176.0
58 Agostino de Zordo Włochy     175.6
59 Nilo Zandanell Włochy     175.1
60 Ueli Scheidegger Szwajcaria     174.9
61 Sepp Zehnder Szwajcaria     169.9
62 Max Golser Austria     165.3
63 Dino de Zordo Włochy     162.7
  Max Walter Szwajcaria     162.7
65 Bozo Jemc Jugosławia     161.8
66 Tamas Sudar Węgry     160.6
67 John McInnes Kanada     159.4
68 Kurt S. Elimaee Szwecja     157.7
69 Laszlo Geller Węgry     157.6
70 Josef Matous Czechosłowacja     155.0
71 Laszlo Csavas Węgry     153.7
72 Andrej Nahtigal Jugosławia     152.3
73 Pekka Remes Finlandia     148.7
74 Ole Tom Nord Norwegia     141.0
  Endre Kiss Węgry     141.0
76 Jean-Marie Poirot Francja     135.4
77 Guy Mollier Francja     130.8
78 Otto Giacomelli Jugosławia     128.9
79 Maurice Arbez Francja     128.3

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
41%
Austria
31%
Norwegia
14%
Niemcy
5%
Szwajcaria
3%
Japonia
3%
inny kraj
2%
Słowenia
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich