Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
29.12.1963 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Walter Habersatter jun. Austria 0.0 0.0
LL Bruno de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Kaare Lien Kanada 0.0 0.0
LL Nilo Zandanell Włochy 0.0 0.0
LL Jerry Goyen USA 0.0 0.0
LL Agostino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Frank Cartell Kanada 0.0 0.0
LL Hans Stoll Szwajcaria 0.0 0.0
LL Topi Mattila Finlandia 0.0 0.0
LL John Bower USA 0.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 0.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 0.0 0.0
LL David Hicks USA 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL Gustaw Bujok Polska 0.0 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 0.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 0.0 0.0
LL Fritz Gamweger Austria 0.0 0.0
LL Ueli Scheidegger Szwajcaria 0.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 0.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 0.0 0.0
LL Ole Tom Nord Norwegia 0.0 0.0
LL Endre Kiss Węgry 0.0 0.0
LL Otto Giacomelli Jugosławia 0.0 0.0
LL Andrej Nahtigal Jugosławia 0.0 0.0
LL Maurice Arbez Francja 0.0 0.0
LL Guy Mollier Francja 0.0 0.0
LL Pekka Remes Finlandia 0.0 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 0.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Bozo Jemc Jugosławia 0.0 0.0
LL Max Walter Szwajcaria 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Tamas Sudar Węgry 0.0 0.0
LL Dino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Laszlo Geller Węgry 0.0 0.0
LL Kurt S. Elimaee Szwecja 0.0 0.0
LL John McInnes Kanada 0.0 0.0
LL Lyle Svenson USA 0.0 0.0
LL Olle Martinsson Szwecja 0.0 0.0
LL Gene Kotlarerk USA 0.0 0.0
LL Zbynek Hubac Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Wolfgang Schueller RFN 0.0 0.0
LL Ryszard Witke Polska 0.0 0.0
LL W. Paltschweskij ZSRR 0.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 0.0 0.0
LL Wolfgang Happle RFN 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Ensje Hyytiae Finlandia 0.0 0.0
LL Georg Thoma RFN 0.0 0.0
LL Max Bolkart RFN 0.0 0.0
LL Pjotr Kovalenko ZSRR 0.0 0.0
LL Antero Immonen Finlandia 0.0 0.0
LL Hans Olav Soerensen Norwegia 0.0 0.0
LL Józef Przybyła Polska 0.0 0.0
LL Kakhaber Tsakadze ZSRR 0.0 0.0
LL Alexander Ivanikov ZSRR 0.0 0.0
LL John Balfanz USA 0.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 0.0 0.0
LL Boris Nikolajev ZSRR 0.0 0.0
LL Ansten Samuelstuen USA 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Ole Arntzen Norwegia 0.0 0.0
LL Alain Macle Francja 0.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 0.0 0.0
LL Ludvic Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Nicolai Schamov ZSRR 0.0 0.0
LL Otto Leodolter Austria 0.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 0.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 0.0 0.0
LL Willi Egger Austria 0.0 0.0
LL Helmut Kurz RFN 0.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 0.0 0.0
LL Baldur Preiml Austria 0.0 0.0
LL Henrik Ohlmayr RFN 0.0 0.0
LL Helmut Wegscheider RFN 0.0 0.0
LL Torbjoern Yggeseth Norwegia 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Maurice Arbez Francja   0.0
  Guy Mollier Francja   0.0
  Pekka Remes Finlandia   0.0
  Andrej Nahtigal Jugosławia   0.0
  Otto Giacomelli Jugosławia   0.0
  Jean-Marie Poirot Francja   0.0
  Ole Tom Nord Norwegia   0.0
  Endre Kiss Węgry   0.0
  Laszlo Csavas Węgry   0.0
  Josef Matous Czechosłowacja   0.0
  Laszlo Geller Węgry   0.0
  Kurt S. Elimaee Szwecja   0.0
  John McInnes Kanada   0.0
  Dino de Zordo Włochy   0.0
  Tamas Sudar Węgry   0.0
  Bozo Jemc Jugosławia   0.0
  Max Walter Szwajcaria   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria   0.0
  Ueli Scheidegger Szwajcaria   0.0
  Agostino de Zordo Włochy   0.0
  Frank Cartell Kanada   0.0
  Hans Stoll Szwajcaria   0.0
  Jerry Goyen USA   0.0
  Nilo Zandanell Włochy   0.0
  Walter Habersatter jun. Austria   0.0
  Bruno de Zordo Włochy   0.0
  Kaare Lien Kanada   0.0
  Topi Mattila Finlandia   0.0
  John Bower USA   0.0
  Peter Erzen Jugosławia   0.0
  Heini Ihle RFN   0.0
  Fritz Gamweger Austria   0.0
  Gustaw Bujok Polska   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Gilbert Poirot Francja   0.0
  Mario Cecon Włochy   0.0
  David Hicks USA   0.0
  Lyle Svenson USA   0.0
  Olle Martinsson Szwecja   0.0
  Alain Macle Francja   0.0
  Antoni Łaciak Polska   0.0
  Ludvic Zajc Jugosławia   0.0
  Ole Arntzen Norwegia   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Ansten Samuelstuen USA   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja   0.0
  Nicolai Schamov ZSRR   0.0
  Otto Leodolter Austria   0.0
  Baldur Preiml Austria   0.0
  Henrik Ohlmayr RFN   0.0
  Helmut Wegscheider RFN   0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia   0.0
  Helmut Kurz RFN   0.0
  Piotr Wala Polska   0.0
  Andrzej Sztolf Polska   0.0
  Willi Egger Austria   0.0
  Boris Nikolajev ZSRR   0.0
  Herbert Schiffner Austria   0.0
  Peter Mueller Austria   0.0
  Wolfgang Happle RFN   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  W. Paltschweskij ZSRR   0.0
  Ryszard Witke Polska   0.0
  Gene Kotlarerk USA   0.0
  Zbynek Hubac Czechosłowacja   0.0
  Wolfgang Schueller RFN   0.0
  Ensje Hyytiae Finlandia   0.0
  Georg Thoma RFN   0.0
  Kakhaber Tsakadze ZSRR   0.0
  Alexander Ivanikov ZSRR   0.0
  John Balfanz USA   0.0
  Józef Przybyła Polska   0.0
  Hans Olav Soerensen Norwegia   0.0
  Max Bolkart RFN   0.0
  Pjotr Kovalenko ZSRR   0.0
  Antero Immonen Finlandia   0.0
  Torbjoern Yggeseth Norwegia   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich