Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
29.12.1963 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Walter Habersatter jun. Austria 0.0 0.0
LL Bruno de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Kaare Lien Kanada 0.0 0.0
LL Nilo Zandanell Włochy 0.0 0.0
LL Jerry Goyen USA 0.0 0.0
LL Agostino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Frank Cartell Kanada 0.0 0.0
LL Hans Stoll Szwajcaria 0.0 0.0
LL Topi Mattila Finlandia 0.0 0.0
LL John Bower USA 0.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 0.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 0.0 0.0
LL David Hicks USA 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL Gustaw Bujok Polska 0.0 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 0.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 0.0 0.0
LL Fritz Gamweger Austria 0.0 0.0
LL Ueli Scheidegger Szwajcaria 0.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 0.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 0.0 0.0
LL Ole Tom Nord Norwegia 0.0 0.0
LL Endre Kiss Węgry 0.0 0.0
LL Otto Giacomelli Jugosławia 0.0 0.0
LL Andrej Nahtigal Jugosławia 0.0 0.0
LL Maurice Arbez Francja 0.0 0.0
LL Guy Mollier Francja 0.0 0.0
LL Pekka Remes Finlandia 0.0 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 0.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Bozo Jemc Jugosławia 0.0 0.0
LL Max Walter Szwajcaria 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Tamas Sudar Węgry 0.0 0.0
LL Dino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Laszlo Geller Węgry 0.0 0.0
LL Kurt S. Elimaee Szwecja 0.0 0.0
LL John McInnes Kanada 0.0 0.0
LL Lyle Svenson USA 0.0 0.0
LL Olle Martinsson Szwecja 0.0 0.0
LL Gene Kotlarerk USA 0.0 0.0
LL Zbynek Hubac Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Wolfgang Schueller RFN 0.0 0.0
LL Ryszard Witke Polska 0.0 0.0
LL W. Paltschweskij ZSRR 0.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 0.0 0.0
LL Wolfgang Happle RFN 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Ensje Hyytiae Finlandia 0.0 0.0
LL Georg Thoma RFN 0.0 0.0
LL Max Bolkart RFN 0.0 0.0
LL Pjotr Kovalenko ZSRR 0.0 0.0
LL Antero Immonen Finlandia 0.0 0.0
LL Hans Olav Soerensen Norwegia 0.0 0.0
LL Józef Przybyła Polska 0.0 0.0
LL Kakhaber Tsakadze ZSRR 0.0 0.0
LL Alexander Ivanikov ZSRR 0.0 0.0
LL John Balfanz USA 0.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 0.0 0.0
LL Boris Nikolajev ZSRR 0.0 0.0
LL Ansten Samuelstuen USA 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Ole Arntzen Norwegia 0.0 0.0
LL Alain Macle Francja 0.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 0.0 0.0
LL Ludvic Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Nicolai Schamov ZSRR 0.0 0.0
LL Otto Leodolter Austria 0.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 0.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 0.0 0.0
LL Willi Egger Austria 0.0 0.0
LL Helmut Kurz RFN 0.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 0.0 0.0
LL Baldur Preiml Austria 0.0 0.0
LL Henrik Ohlmayr RFN 0.0 0.0
LL Helmut Wegscheider RFN 0.0 0.0
LL Torbjoern Yggeseth Norwegia 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Maurice Arbez Francja   0.0
  Guy Mollier Francja   0.0
  Pekka Remes Finlandia   0.0
  Andrej Nahtigal Jugosławia   0.0
  Otto Giacomelli Jugosławia   0.0
  Jean-Marie Poirot Francja   0.0
  Ole Tom Nord Norwegia   0.0
  Endre Kiss Węgry   0.0
  Laszlo Csavas Węgry   0.0
  Josef Matous Czechosłowacja   0.0
  Laszlo Geller Węgry   0.0
  Kurt S. Elimaee Szwecja   0.0
  John McInnes Kanada   0.0
  Dino de Zordo Włochy   0.0
  Tamas Sudar Węgry   0.0
  Bozo Jemc Jugosławia   0.0
  Max Walter Szwajcaria   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria   0.0
  Ueli Scheidegger Szwajcaria   0.0
  Agostino de Zordo Włochy   0.0
  Frank Cartell Kanada   0.0
  Hans Stoll Szwajcaria   0.0
  Jerry Goyen USA   0.0
  Nilo Zandanell Włochy   0.0
  Walter Habersatter jun. Austria   0.0
  Bruno de Zordo Włochy   0.0
  Kaare Lien Kanada   0.0
  Topi Mattila Finlandia   0.0
  John Bower USA   0.0
  Peter Erzen Jugosławia   0.0
  Heini Ihle RFN   0.0
  Fritz Gamweger Austria   0.0
  Gustaw Bujok Polska   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Gilbert Poirot Francja   0.0
  Mario Cecon Włochy   0.0
  David Hicks USA   0.0
  Lyle Svenson USA   0.0
  Olle Martinsson Szwecja   0.0
  Alain Macle Francja   0.0
  Antoni Łaciak Polska   0.0
  Ludvic Zajc Jugosławia   0.0
  Ole Arntzen Norwegia   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Ansten Samuelstuen USA   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja   0.0
  Nicolai Schamov ZSRR   0.0
  Otto Leodolter Austria   0.0
  Baldur Preiml Austria   0.0
  Henrik Ohlmayr RFN   0.0
  Helmut Wegscheider RFN   0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia   0.0
  Helmut Kurz RFN   0.0
  Piotr Wala Polska   0.0
  Andrzej Sztolf Polska   0.0
  Willi Egger Austria   0.0
  Boris Nikolajev ZSRR   0.0
  Herbert Schiffner Austria   0.0
  Peter Mueller Austria   0.0
  Wolfgang Happle RFN   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  W. Paltschweskij ZSRR   0.0
  Ryszard Witke Polska   0.0
  Gene Kotlarerk USA   0.0
  Zbynek Hubac Czechosłowacja   0.0
  Wolfgang Schueller RFN   0.0
  Ensje Hyytiae Finlandia   0.0
  Georg Thoma RFN   0.0
  Kakhaber Tsakadze ZSRR   0.0
  Alexander Ivanikov ZSRR   0.0
  John Balfanz USA   0.0
  Józef Przybyła Polska   0.0
  Hans Olav Soerensen Norwegia   0.0
  Max Bolkart RFN   0.0
  Pjotr Kovalenko ZSRR   0.0
  Antero Immonen Finlandia   0.0
  Torbjoern Yggeseth Norwegia   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich