Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
05.03.2022 - Oslo (Norwegia) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marius Lindvik Norwegia 129.0 131.0 270.4
2 Markus Eisenbichler Niemcy 130.0 130.0 268.8
3 Robert Johansson Norwegia 128.5 131.0 267.7
4 Daniel Andre Tande Norwegia 130.5 129.0 264.1
5 Cene Prevc Słowenia 127.5 132.0 262.7
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.0 129.5 262.0
7 Karl Geiger Niemcy 126.0 132.0 261.5
8 Stefan Kraft Austria 128.5 127.0 258.5
9 Fredrik Villumstad Norwegia 127.0 130.0 257.7
10 Johann Andre Forfang Norwegia 126.0 128.5 256.8
11 Kamil Stoch Polska 125.0 128.0 254.5
12 Jan Hoerl Austria 125.0 128.0 254.4
13 Timi Zajc Słowenia 124.5 129.0 252.2
14 Paweł Wąsek Polska 123.5 127.5 250.3
15 Manuel Fettner Austria 127.5 123.5 249.1
  Lovro Kos Słowenia 126.0 125.0 249.1
17 Philipp Aschenwald Austria 124.0 127.5 248.7
18 Dawid Kubacki Polska 130.0 119.5 244.6
19 Severin Freund Niemcy 122.0 127.0 243.6
20 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 124.5 123.5 241.9
21 Daniel Huber Austria 127.5 120.0 239.5
22 Piotr Żyła Polska 122.5 124.0 239.4
23 Anze Lanisek Słowenia 125.0 121.5 239.1
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 127.0 118.0 238.0
25 Andreas Wellinger Niemcy 121.0 122.5 237.3
26 Constantin Schmid Niemcy 122.0 122.5 236.4
27 Ziga Jelar Słowenia 122.0 122.5 236.1
28 Keiichi Sato Japonia 123.0 122.5 235.2
29 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.5 121.0 234.5
30 Yukiya Sato Japonia 122.0 122.0 234.1
31 Antti Aalto Finlandia 122.5 116.5 224.6
32 Clemens Aigner Austria 121.5   116.5
33 Ulrich Wohlgenannt Austria 120.0   115.6
34 Daiki Ito Japonia 121.0   115.4
35 Niko Kytosaho Finlandia 121.5   114.4
36 Sondre Ringen Norwegia 121.0   113.6
  Killian Peier Szwajcaria 120.0   113.6
38 Junshiro Kobayashi Japonia 121.0   113.5
39 Eetu Nousiainen Finlandia 121.5   112.5
  Artti Aigro Estonia 120.5   112.5
41 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120.0   112.2
42 Simon Ammann Szwajcaria 120.5   112.0
43 Vladimir Zografski Bułgaria 119.5   110.4
44 Stephan Leyhe Niemcy 118.5   109.8
45 Domen Prevc Słowenia 118.0   109.3
46 Naoki Nakamura Japonia 117.5   106.8
47 Jakub Wolny Polska 117.0   106.0
48 Casey Larson USA 117.5   105.7
49 Robin Pedersen Norwegia 116.5   105.5
50 Viktor Polasek Czechy 110.0   90.9
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2022 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich