Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
01.12.2018 - Lillehammer (Norwegia) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Lidiia Iakovleva Rosja 95.0 139.0
2 Maren Lundby Norwegia 101.5 138.6
3 Juliane Seyfarth Niemcy 97.5 137.3
4 Ema Klinec Słowenia 94.5 134.5
5 Nika Kriznar Słowenia 94.0 132.5
6 Katharina Althaus Niemcy 93.0 131.2
7 Anna Odine Stroem Norwegia 100.0 130.2
8 Yuka Seto Japonia 96.5 129.7
9 Lara Malsiner Włochy 94.5 129.3
10 Ursa Bogataj Słowenia 91.5 128.9
11 Ramona Straub Niemcy 89.0 125.2
12 Daniela Iraschko-Stolz Austria 93.0 124.9
13 Silje Opseth Norwegia 92.5 124.4
14 Sofia Tikhonova Rosja 94.5 124.3
15 Eva Pinkelnig Austria 92.5 124.0
16 Chiara Hoelzl Austria 92.0 121.9
17 Carina Vogt Niemcy 89.0 120.8
18 Yuki Ito Japonia 90.0 120.7
19 Lucile Morat Francja 92.5 119.2
20 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 91.0 119.0
21 Lea Lemare Francja 88.0 117.9
22 Anna Rupprecht Niemcy 87.0 117.7
23 Alexandra Kustova Rosja 87.0 115.6
  Pauline Hessler Niemcy 86.0 115.6
25 Jerneja Brecl Słowenia 86.0 113.7
26 Kaori Iwabuchi Japonia 87.0 112.9
27 Elena Runggaldier Włochy 86.5 112.6
28 Maja Vtic Słowenia 86.5 112.3
29 Nita Englund USA 84.5 112.0
30 Nozomi Maruyama Japonia 87.0 110.6
31 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 85.0 110.4
32 Oceane Avocat Gros Francja 84.5 110.3
33 Julia Clair Francja 83.0 109.4
34 Xueyao Li Chiny 86.0 109.2
35 Aleksandra Barantceva Rosja 86.5 108.1
36 Ksenia Kablukova Rosja 85.0 105.3
37 Anna Shpynyeva Rosja 85.0 103.6
38 Jacqueline Seifriedsberger Austria 80.5 99.3
39 Haruka Iwasa Japonia 78.0 89.2
40 Sara Takanashi Japonia DSQ DSQ

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich