Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
20.02.2021 - Rasnov (Rumunia) HS-97
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 481.4
2 Słowenia Słowenia 472.0
3 Japonia Japonia 462.2
4 Austria Austria 461.5
5 Niemcy Niemcy 438.6
6 Polska Polska 432.9
7 Rosja Rosja 424.3
8 Francja Francja 402.6
9 Rumunia Rumunia 334.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 97.0 128.7
2 Kamil Stoch Polska 94.0 124.7
3 Cene Prevc Słowenia 94.5 123.8
  Ryoyu Kobayashi Japonia 94.0 123.8
5 Daniela Iraschko-Stolz Austria 96.0 122.8
6 Dawid Kubacki Polska 94.0 122.3
7 Nika Kriznar Słowenia 95.0 121.0
8 Ema Klinec Słowenia 94.0 119.8
9 Sara Takanashi Japonia 94.0 119.5
10 Pius Paschke Niemcy 91.5 118.5
11 Daniel Andre Tande Norwegia 92.0 118.2
12 Maren Lundby Norwegia 92.0 117.9
13 Daniel Tschofenig Austria 91.0 117.7
14 Manuel Fettner Austria 92.0 117.6
15 Yukiya Sato Japonia 91.0 116.8
16 Silje Opseth Norwegia 93.0 116.6
17 Karl Geiger Niemcy 91.0 116.0
18 Irina Avvakumova Rosja 90.5 112.7
19 Julia Clair Francja 88.0 109.8
20 Valentin Foubert Francja 88.5 108.3
21 Ziga Jelar Słowenia 87.0 107.4
22 Evgenii Klimov Rosja 87.0 106.9
23 Anna Rupprecht Niemcy 88.0 106.0
24 Roman Trofimov Rosja 86.0 103.6
25 Eva Pinkelnig Austria 87.5 103.4
26 Nozomi Maruyama Japonia 87.0 102.1
27 Irma Makhinia Rosja 88.0 101.1
28 Luisa Goerlich Niemcy 86.5 98.1
29 Anna Twardosz Polska 84.0 96.0
30 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0 95.4
31 Josephine Pagnier Francja 83.5 94.0
32 Alessandro Batby Francja 81.0 90.5
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 81.5 90.5
34 Kamila Karpiel Polska 82.0 89.9
35 Daniel Andrei Cacina Rumunia 80.0 89.8
36 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.0 58.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Kalendarium
Jakub Kot
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar Świata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobędą medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich