Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
13.02.2021 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 139.0 138.6
2 Bor Pavlovcic Słowenia 137.0 138.1
3 Andrzej Stękała Polska 137.0 134.6
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 136.5 133.8
5 Daniel Andre Tande Norwegia 134.5 130.2
6 Robert Johansson Norwegia 133.0 130.1
7 Anze Lanisek Słowenia 133.0 130.0
8 Yukiya Sato Japonia 134.0 128.5
  Stefan Kraft Austria 132.5 128.5
10 Marius Lindvik Norwegia 133.0 127.8
11 Timi Zajc Słowenia 135.0 127.6
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 133.5 126.5
13 Markus Eisenbichler Niemcy 132.0 126.4
14 Piotr Żyła Polska 132.0 126.2
15 Dawid Kubacki Polska 132.0 126.0
16 Naoki Nakamura Japonia 134.0 125.4
17 Pius Paschke Niemcy 131.5 123.9
18 Philipp Aschenwald Austria 132.0 122.9
19 Jan Hoerl Austria 131.5 122.6
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 131.0 122.4
  Domen Prevc Słowenia 131.0 122.4
22 Mikhail Nazarov Rosja 131.0 121.2
23 Simon Ammann Szwajcaria 132.0 121.1
24 Keiichi Sato Japonia 128.0 119.7
25 Evgeniy Klimov Rosja 131.0 119.5
26 Kamil Stoch Polska 127.5 118.9
27 Karl Geiger Niemcy 127.5 117.5
28 Johann Andre Forfang Norwegia 127.5 116.7
29 Michael Hayboeck Austria 127.0 116.4
30 Severin Freund Niemcy 124.0 110.9
31 Tilen Bartol Słowenia 126.0 110.8
32 Paweł Wąsek Polska 125.5 110.7
33 Denis Kornilov Rosja 125.0 110.4
34 Martin Hamann Niemcy 125.0 109.9
35 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 125.5 109.7
36 Jakub Wolny Polska 121.5 107.6
37 Ziga Jelar Słowenia 122.5 107.5
38 Maciej Kot Polska 123.5 107.2
  Klemens Murańka Polska 124.0 107.2
40 Tomasz Pilch Polska 124.0 106.8
41 Stefan Hula Polska 123.5 104.1
42 Thomas Lackner Austria 123.0 102.8
43 Constantin Schmid Niemcy 121.5 102.3
44 Vladimir Zografski Bułgaria 122.0 100.3
45 Aleksander Zniszczoł Polska 121.5 100.0
46 Decker Dean USA 120.0 97.0
47 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 116.0 90.8
48 Sabirzhan Muminov Kazachstan 114.0 84.4
49 Yevhen Marusiak Ukraina 107.0 70.6
50 Daniel Huber Austria DSQ DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021

Kalendarium
Andreas Kofler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich