Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
15.02.2020 - Tauplitz/Bad Mitterndorf (Austria) HS-235
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 230.0 209.3
2 Stefan Kraft Austria 224.5 205.9
3 Piotr Żyła Polska 225.5 205.0
4 Timi Zajc Słowenia 222.5 200.2
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 224.0 199.9
6 Dawid Kubacki Polska 226.0 199.6
7 Constantin Schmid Niemcy 212.5 190.9
8 Antti Aalto Finlandia 214.5 188.8
9 Michael Hayboeck Austria 215.5 187.3
10 Kamil Stoch Polska 217.5 185.8
11 Robert Johansson Norwegia 206.5 183.1
12 Yukiya Sato Japonia 205.0 181.7
13 Marius Lindvik Norwegia 209.0 178.6
14 Jakub Wolny Polska 211.0 178.3
15 Johann Andre Forfang Norwegia 206.0 178.1
16 Anze Lanisek Słowenia 207.0 177.5
17 Robin Pedersen Norwegia 205.0 176.7
18 Pius Paschke Niemcy 204.0 176.1
19 Stephan Leyhe Niemcy 208.0 175.2
  Philipp Aschenwald Austria 208.5 175.2
  Junshiro Kobayashi Japonia 201.5 175.2
22 Daniel Andre Tande Norwegia 207.0 173.6
23 Jurij Tepes Słowenia 200.0 173.4
24 Artti Aigro Estonia 197.0 171.2
25 Daniel Huber Austria 195.5 169.9
26 Domen Prevc Słowenia 198.5 168.3
27 Aleksander Zniszczoł Polska 197.0 167.8
28 Anders Haare Norwegia 193.0 167.6
29 Markus Eisenbichler Niemcy 201.0 167.3
30 Ziga Jelar Słowenia 185.0 165.7
31 Simon Ammann Szwajcaria 197.0 162.7
32 Vladimir Zografski Bułgaria 196.5 162.3
33 Peter Prevc Słowenia 195.5 161.9
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 180.0 160.7
35 Andrzej Stękała Polska 191.5 158.7
36 Keiichi Sato Japonia 191.5 158.0
37 Taku Takeuchi Japonia 181.0 152.8
38 Andreas Schuler Szwajcaria 181.0 152.6
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 170.5 149.9
40 Gregor Schlierenzauer Austria 182.5 146.9
41 Cestmir Kozisek Czechy 178.0 142.0
42 Roman Koudelka Czechy 176.0 139.1
43 Naoki Nakamura Japonia 175.0 138.3
44 Clemens Leitner Austria 169.0 135.8
45 Anze Semenic Słowenia 161.5 135.4
46 Klemens Murańka Polska 170.0 132.1
47 Vojtech Stursa Czechy 157.0 123.9
48 Federico Cecon Włochy 158.0 116.4
49 Stefan Huber Austria 148.0 115.7
50 Jarkko Maatta Finlandia 150.0 114.9
51 Matthew Soukup Kanada 156.5 113.3
52 Filip Sakala Czechy 146.5 104.7
53 Arttu Pohjola Finlandia 139.0 89.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich