Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
30.12.2018 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 147.2
2 Markus Eisenbichler Niemcy 133.0 144.5
3 Andreas Stjernen Norwegia 132.5 140.6
4 Piotr Żyła Polska 133.0 139.3
5 Robert Johansson Norwegia 129.0 139.1
6 Daniel Huber Austria 129.0 138.4
7 Timi Zajc Słowenia 127.0 137.1
8 Stefan Kraft Austria 131.0 134.8
9 Kamil Stoch Polska 127.0 134.7
10 Dawid Kubacki Polska 128.5 132.3
11 Karl Geiger Niemcy 129.0 132.1
12 Evgeniy Klimov Rosja 124.0 131.4
Stephan Leyhe Niemcy 125.5 131.4
14 Simon Ammann Szwajcaria 125.0 130.1
15 Roman Koudelka Czechy 126.0 128.6
16 Yukiya Sato Japonia 130.0 126.2
17 David Siegel Niemcy 121.5 125.8
18 LL Johann Andre Forfang Norwegia 125.0 125.2
Vladimir Zografski Bułgaria 125.0 125.2
20 LL Richard Freitag Niemcy 123.5 124.1
21 Pius Paschke Niemcy 120.0 123.4
22 LL Peter Prevc Słowenia 120.5 121.2
23 LL Killian Peier Szwajcaria 123.0 120.9
24 LL Antti Aalto Finlandia 120.0 120.8
25 Constantin Schmid Niemcy 119.0 118.6 (27)
26 Naoki Nakamura Japonia 118.0 115.8 (29)
27 Viktor Polasek Czechy 119.0 114.6 (31)
28 Michael Hayboeck Austria 118.5 114.2 (32)
29 Markus Schiffner Austria 119.5 112.1 (36)
30 Jakub Wolny Polska 116.0 110.1 (38)
31 Daiki Ito Japonia 123.0 120.7 (25)
Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 124.5 120.7 (25)
33 Anders Fannemel Norwegia 121.5 118.4 (28)
34 Robin Pedersen Norwegia 117.0 115.8 (29)
35 Philipp Aschenwald Austria 122.5 114.2 (32)
36 Severin Freund Niemcy 118.5 114.1 (34)
Anze Semenic Słowenia 117.5 114.1 (34)
38 Jonathan Learoyd Francja 119.5 111.7 (37)
39 Andreas Wellinger Niemcy 114.5 109.6
40 Bor Pavlovcic Słowenia 116.0 109.2
41 Felix Hoffmann Niemcy 114.0 109.1
42 Aleksander Zniszczoł Polska 114.5 108.7
43 Stefan Hula Polska 113.5 107.1
44 Daniel Andre Tande Norwegia 110.5 105.5
Moritz Baer Niemcy 109.0 105.5
46 Lukas Hlava Czechy 109.0 93.6
47 Jernej Damjan Słowenia 108.0 93.5
48 Manuel Fettner Austria 104.5 92.1
49 Martin Hamann Niemcy 105.0 91.1
50 Junshiro Kobayashi Japonia 101.0 87.7
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 147.2
2 Markus Eisenbichler Niemcy 133.0 144.5
3 Andreas Stjernen Norwegia 132.5 140.6
4 Piotr Żyła Polska 133.0 139.3
5 Robert Johansson Norwegia 129.0 139.1
6 Daniel Huber Austria 129.0 138.4
7 Timi Zajc Słowenia 127.0 137.1
8 Stefan Kraft Austria 131.0 134.8
9 Kamil Stoch Polska 127.0 134.7
10 Dawid Kubacki Polska 128.5 132.3
11 Karl Geiger Niemcy 129.0 132.1
12 Stephan Leyhe Niemcy 125.5 131.4
  Evgeniy Klimov Rosja 124.0 131.4
14 Simon Ammann Szwajcaria 125.0 130.1
15 Roman Koudelka Czechy 126.0 128.6
16 Yukiya Sato Japonia 130.0 126.2
17 David Siegel Niemcy 121.5 125.8
18 Vladimir Zografski Bułgaria 125.0 125.2
19 Pius Paschke Niemcy 120.0 123.4
20 Constantin Schmid Niemcy 119.0 118.6
21 Naoki Nakamura Japonia 118.0 115.8
22 Viktor Polasek Czechy 119.0 114.6
23 Michael Hayboeck Austria 118.5 114.2
24 Markus Schiffner Austria 119.5 112.1
25 Jakub Wolny Polska 116.0 110.1
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Johann Andre Forfang Norwegia 125.0 125.2
2 Richard Freitag Niemcy 123.5 124.1
3 Peter Prevc Słowenia 120.5 121.2
4 Killian Peier Szwajcaria 123.0 120.9
5 Antti Aalto Finlandia 120.0 120.8
6 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 124.5 120.7
  Daiki Ito Japonia 123.0 120.7
8 Anders Fannemel Norwegia 121.5 118.4
9 Robin Pedersen Norwegia 117.0 115.8
10 Philipp Aschenwald Austria 122.5 114.2
11 Anze Semenic Słowenia 117.5 114.1
  Severin Freund Niemcy 118.5 114.1
13 Jonathan Learoyd Francja 119.5 111.7
14 Andreas Wellinger Niemcy 114.5 109.6
15 Bor Pavlovcic Słowenia 116.0 109.2
16 Felix Hoffmann Niemcy 114.0 109.1
17 Aleksander Zniszczoł Polska 114.5 108.7
18 Stefan Hula Polska 113.5 107.1
19 Moritz Baer Niemcy 109.0 105.5
  Daniel Andre Tande Norwegia 110.5 105.5
21 Lukas Hlava Czechy 109.0 93.6
22 Jernej Damjan Słowenia 108.0 93.5
23 Manuel Fettner Austria 104.5 92.1
24 Martin Hamann Niemcy 105.0 91.1
25 Junshiro Kobayashi Japonia 101.0 87.7

« Puchar ¦wiata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2018/2019

Puchar ¦wiata 2018/2019

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich