Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
29.12.2008 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 136.5 134.0 286.4
2 Wolfgang Loitzl Austria 135.0 134.0 285.2
3 Dmitriy Vassiliev Rosja 134.5 136.0 284.4
4 Gregor Schlierenzauer Austria 133.0 134.0 280.1
5 Martin Schmitt Niemcy 134.5 129.0 273.8
6 Anders Jacobsen Norwegia 138.0 127.0 269.0
7 Harri Olli Finlandia 135.5 127.0 268.5
8 Kalle Keituri Finlandia 131.5 129.5 267.8
9 Michael Neumayer Niemcy 133.0 125.5 259.8
10 Michael Uhrmann Niemcy 131.5 124.0 256.9
11 Thomas Morgenstern Austria 128.0 126.0 254.7
12 Emmanuel Chedal Francja 131.0 123.0 251.7
13 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 126.0 250.5
14 Ville Larinto Finlandia 125.0 128.0 249.9
15 Stephan Hocke Niemcy 124.0 127.0 247.3
16 Fumihisa Yumoto Japonia 127.5 123.0 244.9
17 Noriaki Kasai Japonia 127.0 123.5 243.9
18 Denis Kornilov Rosja 127.5 123.0 242.4
19 Daiki Ito Japonia 128.0 120.0 240.9
20 Andreas Kofler Austria 125.5 120.5 237.3
21 Johan Remen Evensen Norwegia 126.5 120.0 236.7
22 Andreas Küttel Szwajcaria 123.0 123.5 236.2
23 Martin Koch Austria 129.0 116.0 233.5
24 Vincent Descombes Sevoie Francja 125.0 120.5 232.4
25 Jakub Janda Czechy 125.0 118.5 232.3
26 Roman Koudelka Czechy 124.5 119.5 232.2
27 Adam Małysz Polska 124.5 118.0 229.5
28 Markus Eggenhofer Austria 122.0 118.5 225.9
29 Ilja Rosliakov Rosja 125.5 113.0 221.3
30 Andreas Wank Niemcy 115.5 120.5 214.8
31 Felix Schoft Niemcy 124.5   120.6
32 Johan Erikson Szwecja 124.5   120.1
33 Robert Kranjec Słowenia 124.0   119.7
34 Piotr Żyła Polska 123.5   118.8
35 Yuta Watase Japonia 122.5   117.0
36 Ondrej Vaculik Czechy 121.0   113.3
37 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.5   112.9
38 Severin Freund Niemcy 119.5   111.6
39 Sami Niemi Finlandia 120.0   111.5
40 Shohei Tochimoto Japonia 119.0   109.2
41 Mitja Meznar Słowenia 118.5   108.8
42 Tom Hilde Norwegia 118.0   108.4
43 Jernej Damjan Słowenia 117.5   107.5
44 Alexey Korolev Kazachstan 117.0   106.1
45 Daniel Lackner Austria 117.0   105.6
46 Borek Sedlak Czechy 116.0   103.8
47 Julian Musiol Niemcy 116.5   103.7
48 Primoz Peterka Słowenia 114.0   98.7
49 Anders Bardal Norwegia 122.0   94.1
50 Primoz Pikl Słowenia 105.5   77.9

« Puchar Świata 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2008/2009

Puchar Świata 2008/2009

Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
59%
Stefan Kraft
8%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
6%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
3%
Anze Lanisek
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich