Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
29.12.2008 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Simon Ammann Szwajcaria 136.5 145.7
2 Wolfgang Loitzl Austria 135.0 142.5
3 Anders Jacobsen Norwegia 138.0 142.4
4 Martin Schmitt Niemcy 134.5 142.1
5 Harri Olli Finlandia 135.5 141.9
6 Dmitriy Vassiliev Rosja 134.5 140.1
7 Gregor Schlierenzauer Austria 133.0 138.9
8 Michael Neumayer Niemcy 133.0 137.4
9 Michael Uhrmann Niemcy 131.5 136.2
10 Kalle Keituri Finlandia 131.5 135.7
11 Emmanuel Chedal Francja 131.0 133.8
12 Martin Koch Austria 129.0 130.2
13 Thomas Morgenstern Austria 128.0 129.9
14 Daiki Ito Japonia 128.0 128.4
15 LL Denis Kornilov Rosja 127.5 127.5
16 Fumihisa Yumoto Japonia 127.5 127.0
17 LL Johan Remen Evensen Norwegia 126.5 125.7
Matti Hautamäki Finlandia 126.5 125.7
19 Noriaki Kasai Japonia 127.0 125.1
20 Andreas Kofler Austria 125.5 123.9
21 LL Ilja Rosliakov Rosja 125.5 123.4
22 Jakub Janda Czechy 125.0 122.5
23 Roman Koudelka Czechy 124.5 121.6
LL Adam Małysz Polska 124.5 121.6
25 Ville Larinto Finlandia 125.0 121.5
26 LL Vincent Descombes Sevoie Francja 125.0 121.0
27 Stephan Hocke Niemcy 124.0 120.2 (28)
28 Andreas Küttel Szwajcaria 123.0 117.4 (32)
29 Markus Eggenhofer Austria 122.0 116.1 (34)
30 Andreas Wank Niemcy 115.5 102.9 (47)
31 Felix Schoft Niemcy 124.5 120.6 (27)
32 Johan Erikson Szwecja 124.5 120.1 (29)
33 Robert Kranjec Słowenia 124.0 119.7 (30)
34 Piotr Żyła Polska 123.5 118.8 (31)
35 Yuta Watase Japonia 122.5 117.0 (33)
36 Ondrej Vaculik Czechy 121.0 113.3 (35)
37 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.5 112.9 (36)
38 Severin Freund Niemcy 119.5 111.6 (37)
39 Sami Niemi Finlandia 120.0 111.5 (38)
40 Shohei Tochimoto Japonia 119.0 109.2 (39)
41 Mitja Meznar Słowenia 118.5 108.8 (40)
42 Tom Hilde Norwegia 118.0 108.4 (41)
43 Jernej Damjan Słowenia 117.5 107.5 (42)
44 Alexey Korolev Kazachstan 117.0 106.1 (43)
45 Daniel Lackner Austria 117.0 105.6 (44)
46 Borek Sedlak Czechy 116.0 103.8 (45)
47 Julian Musiol Niemcy 116.5 103.7 (46)
48 Primoz Peterka Słowenia 114.0 98.7
49 Anders Bardal Norwegia 122.0 94.1
50 Primoz Pikl Słowenia 105.5 77.9
* - ostatnia kolumna: pozycja, jaką zawodnik zająłby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 136.5 145.7
2 Wolfgang Loitzl Austria 135.0 142.5
3 Anders Jacobsen Norwegia 138.0 142.4
4 Martin Schmitt Niemcy 134.5 142.1
5 Harri Olli Finlandia 135.5 141.9
6 Dmitriy Vassiliev Rosja 134.5 140.1
7 Gregor Schlierenzauer Austria 133.0 138.9
8 Michael Neumayer Niemcy 133.0 137.4
9 Michael Uhrmann Niemcy 131.5 136.2
10 Kalle Keituri Finlandia 131.5 135.7
11 Emmanuel Chedal Francja 131.0 133.8
12 Martin Koch Austria 129.0 130.2
13 Thomas Morgenstern Austria 128.0 129.9
14 Daiki Ito Japonia 128.0 128.4
15 Fumihisa Yumoto Japonia 127.5 127.0
16 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 125.7
17 Noriaki Kasai Japonia 127.0 125.1
18 Andreas Kofler Austria 125.5 123.9
19 Jakub Janda Czechy 125.0 122.5
20 Roman Koudelka Czechy 124.5 121.6
21 Ville Larinto Finlandia 125.0 121.5
22 Stephan Hocke Niemcy 124.0 120.2
23 Andreas Küttel Szwajcaria 123.0 117.4
24 Markus Eggenhofer Austria 122.0 116.1
25 Andreas Wank Niemcy 115.5 102.9
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Denis Kornilov Rosja 127.5 127.5
2 Johan Remen Evensen Norwegia 126.5 125.7
3 Ilja Rosliakov Rosja 125.5 123.4
4 Adam Małysz Polska 124.5 121.6
5 Vincent Descombes Sevoie Francja 125.0 121.0
6 Felix Schoft Niemcy 124.5 120.6
7 Johan Erikson Szwecja 124.5 120.1
8 Robert Kranjec Słowenia 124.0 119.7
9 Piotr Żyła Polska 123.5 118.8
10 Yuta Watase Japonia 122.5 117.0
11 Ondrej Vaculik Czechy 121.0 113.3
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.5 112.9
13 Severin Freund Niemcy 119.5 111.6
14 Sami Niemi Finlandia 120.0 111.5
15 Shohei Tochimoto Japonia 119.0 109.2
16 Mitja Meznar Słowenia 118.5 108.8
17 Tom Hilde Norwegia 118.0 108.4
18 Jernej Damjan Słowenia 117.5 107.5
19 Alexey Korolev Kazachstan 117.0 106.1
20 Daniel Lackner Austria 117.0 105.6
21 Borek Sedlak Czechy 116.0 103.8
22 Julian Musiol Niemcy 116.5 103.7
23 Primoz Peterka Słowenia 114.0 98.7
24 Anders Bardal Norwegia 122.0 94.1
25 Primoz Pikl Słowenia 105.5 77.9

« Puchar Świata 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2008/2009

Puchar Świata 2008/2009

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:36
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
13:36
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 98
LIVE
dzisiaj
19:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
19:25
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich