Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
01.01.2006 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Jakub Janda Czechy 125.0 135.5
2 Matti Hautamäki Finlandia 123.0 132.4
3 Andreas Kofler Austria 124.5 132.1
4 Andreas Küttel Szwajcaria 122.5 132.0
5 Janne Ahonen Finlandia 122.5 130.5
6 Michael Uhrmann Niemcy 122.0 129.1
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 120.5 126.9
8 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.0 126.5
9 Simon Ammann Szwajcaria 120.5 123.4
10 LL Noriaki Kasai Japonia 119.0 123.2
11 Martin Koch Austria 119.0 121.2
12 Georg Späth Niemcy 117.0 118.1
13 Takanobu Okabe Japonia 116.5 117.7
14 LL Alexander Herr Niemcy 117.5 117.5
15 Rok Benkovic Słowenia 115.5 115.9
16 Dmitriy Vassiliev Rosja 117.0 115.6
17 Martin Höllwarth Austria 115.5 114.9
18 Adam Małysz Polska 114.5 113.1
19 LL Michael Neumayer Niemcy 115.0 113.0
20 Primoz Peterka Słowenia 114.0 112.7
21 Lars Bystoel Norwegia 113.0 111.4
22 LL Joonas Ikonen Finlandia 113.5 110.8
23 LL Thomas Morgenstern Austria 114.5 110.6
24 Wolfgang Loitzl Austria 112.5 110.5
25 Sebastian Colloredo Włochy 112.5 109.5
26 Daiki Ito Japonia 112.0 108.6
27 Janne Happonen Finlandia 112.0 107.6 (28)
28 Harri Olli Finlandia 111.5 105.2 (31)
29 Kamil Stoch Polska 109.0 102.7 (34)
30 Denis Kornilov Rosja 107.5 98.1 (42)
31 Andreas Widhölzl Austria 112.0 108.6 (26)
32 Antonin Hajek Czechy 112.0 107.6 (28)
33 Robert Kranjec Słowenia 111.0 105.8 (30)
34 Michael Möllinger Szwajcaria 109.5 104.1 (32)
35 Jurij Tepes Słowenia 110.5 103.9 (33)
36 Stefan Thurnbichler Austria 109.0 102.2 (35)
37 David Lazzaroni Francja 108.5 100.8 (36)
38 Mario Kürschner Niemcy 108.0 100.4 (37)
39 Robert Mateja Polska 108.0 99.9 (38)
Stefan Read Kanada 108.0 99.9 (38)
41 Jan Matura Czechy 107.5 99.0 (40)
42 Tami Kiuru Finlandia 107.0 98.6 (41)
43 Kai Bracht Niemcy 106.5 97.2
44 Dimitry Ipatov Rosja 106.0 95.8
45 Jens Salumäe Estonia 105.5 95.4
46 Petr Chaadaev Białoru¶ 106.0 95.3
47 Balthasar Schneider Austria 106.0 94.8
48 Maximilian Mechler Niemcy 104.5 93.6
49 Andreas Wank Niemcy 103.0 90.4
50 Maksim Anisimov Białoru¶ 104.0 80.7
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jakub Janda Czechy 125.0 135.5
2 Matti Hautamäki Finlandia 123.0 132.4
3 Andreas Kofler Austria 124.5 132.1
4 Andreas Küttel Szwajcaria 122.5 132.0
5 Janne Ahonen Finlandia 122.5 130.5
6 Michael Uhrmann Niemcy 122.0 129.1
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 120.5 126.9
8 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.0 126.5
9 Simon Ammann Szwajcaria 120.5 123.4
10 Martin Koch Austria 119.0 121.2
11 Georg Späth Niemcy 117.0 118.1
12 Takanobu Okabe Japonia 116.5 117.7
13 Rok Benkovic Słowenia 115.5 115.9
14 Dmitriy Vassiliev Rosja 117.0 115.6
15 Martin Höllwarth Austria 115.5 114.9
16 Adam Małysz Polska 114.5 113.1
17 Primoz Peterka Słowenia 114.0 112.7
18 Lars Bystoel Norwegia 113.0 111.4
19 Wolfgang Loitzl Austria 112.5 110.5
20 Sebastian Colloredo Włochy 112.5 109.5
21 Daiki Ito Japonia 112.0 108.6
22 Janne Happonen Finlandia 112.0 107.6
23 Harri Olli Finlandia 111.5 105.2
24 Kamil Stoch Polska 109.0 102.7
25 Denis Kornilov Rosja 107.5 98.1
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Noriaki Kasai Japonia 119.0 123.2
2 Alexander Herr Niemcy 117.5 117.5
3 Michael Neumayer Niemcy 115.0 113.0
4 Joonas Ikonen Finlandia 113.5 110.8
5 Thomas Morgenstern Austria 114.5 110.6
6 Andreas Widhölzl Austria 112.0 108.6
7 Antonin Hajek Czechy 112.0 107.6
8 Robert Kranjec Słowenia 111.0 105.8
9 Michael Möllinger Szwajcaria 109.5 104.1
10 Jurij Tepes Słowenia 110.5 103.9
11 Stefan Thurnbichler Austria 109.0 102.2
12 David Lazzaroni Francja 108.5 100.8
13 Mario Kürschner Niemcy 108.0 100.4
14 Stefan Read Kanada 108.0 99.9
  Robert Mateja Polska 108.0 99.9
16 Jan Matura Czechy 107.5 99.0
17 Tami Kiuru Finlandia 107.0 98.6
18 Kai Bracht Niemcy 106.5 97.2
19 Dimitry Ipatov Rosja 106.0 95.8
20 Jens Salumäe Estonia 105.5 95.4
21 Petr Chaadaev Białoru¶ 106.0 95.3
22 Balthasar Schneider Austria 106.0 94.8
23 Maximilian Mechler Niemcy 104.5 93.6
24 Andreas Wank Niemcy 103.0 90.4
25 Maksim Anisimov Białoru¶ 104.0 80.7

« Puchar ¦wiata 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2005/2006

Puchar ¦wiata 2005/2006

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich