Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
04.01.2004 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Martin Höllwarth Austria 131.5 139.2
2 Lars Bystoel Norwegia 130.0 135.5
3 Janne Ahonen Finlandia 132.5 135.0
4 Sigurd Pettersen Norwegia 131.0 134.8
5 Thomas Morgenstern Austria 128.5 133.3
6 LL Sven Hannawald Niemcy 128.0 132.9
7 Georg Späth Niemcy 127.5 131.5
8 Peter Zonta Słowenia 128.0 131.4
9 Noriaki Kasai Japonia 127.0 131.1
10 Maximilian Mechler Niemcy 127.5 129.5
11 Veli-Matti Lindström Finlandia 126.5 129.2
12 Michael Uhrmann Niemcy 125.5 125.9
13 Rok Benkovic Słowenia 125.0 125.5
14 LL Primoz Peterka Słowenia 125.0 125.0
15 LL Akira Higashi Japonia 124.5 123.6
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 122.5 122.0
17 Anders Bardal Norwegia 122.0 119.1
18 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 121.0 118.8
19 Martin Schmitt Niemcy 120.0 117.0
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 120.5 116.4
21 Wolfgang Loitzl Austria 119.0 115.2
22 LL Morten Solem Norwegia 119.0 114.2
23 LL Andreas Widhölzl Austria 118.0 113.4
24 Matti Hautamäki Finlandia 118.0 111.9 (25)
25 Andreas Goldberger Austria 116.5 110.7 (26)
26 Florian Liegl Austria 117.5 110.0 (28)
27 Simon Ammann Szwajcaria 117.0 109.6 (29)
28 Emmanuel Chedal Francja 116.5 109.2 (30)
29 Adam Małysz Polska 115.0 106.5 (33)
30 Tami Kiuru Finlandia 114.5 105.1 (35)
31 Christian Nagiller Austria 118.5 112.8 (24)
32 Stefan Kaiser Austria 117.0 110.6 (27)
33 Akseli Kokkonen Finlandia 116.5 108.7 (31)
34 Clint Jones USA 115.5 106.9 (32)
35 Dmitriy Vassiliev Rosja 115.5 106.4 (34)
36 Alexey Silaev Rosja 115.0 105.0
37 Henning Stensrud Norwegia 113.5 103.8
38 Mathias Hafele Austria 113.0 102.4
39 Reinhard Schwarzenberger Austria 112.5 102.0
40 Robert Kranjec Słowenia 113.0 101.9
41 Andreas Kofler Austria 112.5 101.5
42 Kazuyoshi Funaki Japonia 112.0 100.6
43 Roland Mueller Austria 112.0 100.1
44 Andreas Küttel Szwajcaria 111.0 99.8
45 Jussi Hautamäki Finlandia 112.0 99.6
46 Jakub Janda Czechy 110.5 96.9
47 Stefan Thurnbichler Austria 110.0 96.5
48 Stephan Hocke Niemcy 110.0 95.5
49 Hiroki Yamada Japonia 108.0 91.9
50 Marcin Bachleda Polska 108.0 91.4
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Höllwarth Austria 131.5 139.2
2 Lars Bystoel Norwegia 130.0 135.5
3 Janne Ahonen Finlandia 132.5 135.0
4 Sigurd Pettersen Norwegia 131.0 134.8
5 Thomas Morgenstern Austria 128.5 133.3
6 Georg Späth Niemcy 127.5 131.5
7 Peter Zonta Słowenia 128.0 131.4
8 Noriaki Kasai Japonia 127.0 131.1
9 Maximilian Mechler Niemcy 127.5 129.5
10 Veli-Matti Lindström Finlandia 126.5 129.2
11 Michael Uhrmann Niemcy 125.5 125.9
12 Rok Benkovic Słowenia 125.0 125.5
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 122.5 122.0
14 Anders Bardal Norwegia 122.0 119.1
15 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 121.0 118.8
16 Martin Schmitt Niemcy 120.0 117.0
17 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 120.5 116.4
18 Wolfgang Loitzl Austria 119.0 115.2
19 Matti Hautamäki Finlandia 118.0 111.9
20 Andreas Goldberger Austria 116.5 110.7
21 Florian Liegl Austria 117.5 110.0
22 Simon Ammann Szwajcaria 117.0 109.6
23 Emmanuel Chedal Francja 116.5 109.2
24 Adam Małysz Polska 115.0 106.5
25 Tami Kiuru Finlandia 114.5 105.1
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Sven Hannawald Niemcy 128.0 132.9
2 Primoz Peterka Słowenia 125.0 125.0
3 Akira Higashi Japonia 124.5 123.6
4 Morten Solem Norwegia 119.0 114.2
5 Andreas Widhölzl Austria 118.0 113.4
6 Christian Nagiller Austria 118.5 112.8
7 Stefan Kaiser Austria 117.0 110.6
8 Akseli Kokkonen Finlandia 116.5 108.7
9 Clint Jones USA 115.5 106.9
10 Dmitriy Vassiliev Rosja 115.5 106.4
11 Alexey Silaev Rosja 115.0 105.0
12 Henning Stensrud Norwegia 113.5 103.8
13 Mathias Hafele Austria 113.0 102.4
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 112.5 102.0
15 Robert Kranjec Słowenia 113.0 101.9
16 Andreas Kofler Austria 112.5 101.5
17 Kazuyoshi Funaki Japonia 112.0 100.6
18 Roland Mueller Austria 112.0 100.1
19 Andreas Küttel Szwajcaria 111.0 99.8
20 Jussi Hautamäki Finlandia 112.0 99.6
21 Jakub Janda Czechy 110.5 96.9
22 Stefan Thurnbichler Austria 110.0 96.5
23 Stephan Hocke Niemcy 110.0 95.5
24 Hiroki Yamada Japonia 108.0 91.9
25 Marcin Bachleda Polska 108.0 91.4

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich