Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
26
31
grudzień 2023
Najbliższe zawody
02.12.2023, godz. 12:00
Lillehammer HS-98
PŚ K ind.
03.09.2022 - Lillehammer (Norwegia) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sondre Ringen Norwegia 139.5 134.5 268.3
2 Ren Nikaido Japonia 138.0 136.0 263.0
3 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 136.5 132.5 250.6
4 Fredrik Villumstad Norwegia 133.0 131.0 248.1
5 Maximilian Steiner Austria 131.5 129.5 246.6
6 Klemens Murańka Polska 133.0 131.5 246.3
7 Anders Fannemel Norwegia 128.0 131.5 246.1
8 Stefan Hula Polska 128.5 132.0 242.7
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 133.0 131.5 240.9
10 Francisco Moerth Austria 129.5 126.5 236.0
11 Anders Haare Norwegia 129.5 128.0 231.0
12 Thomas Lackner Austria 129.0 127.5 230.3
13 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 134.0 126.5 229.3
14 Artti Aigro Estonia 129.0 126.0 227.7
15 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 130.0 126.0 226.4
16 Markus Mueller Austria 127.0 127.5 223.2
17 Justin Lisso Niemcy 124.0 122.5 213.6
18 Ulrich Wohlgenannt Austria 131.0 120.0 213.5
19 Zak Mogel Słowenia 126.5 120.0 209.8
20 Markus Schiffner Austria 121.5 121.0 207.1
21 Decker Dean USA 126.0 117.0 201.4
22 Vilho Palosaari Finlandia 126.0 118.0 197.5
23 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 124.0 114.0 189.5
24 Sandro Hauswirth Szwajcaria 124.5 113.0 188.5
25 Casey Larson USA 121.0 117.0 184.7
26 Tilen Bartol Słowenia 117.5 110.5 183.7
27 Jan Bombek Słowenia 120.0 110.5 183.4
28 Adam Niżnik Polska 121.0 111.0 182.9
29 Andrew Urlaub USA 124.0 108.5 176.2
30 Robin Pedersen Norwegia 118.5 99.0 159.2
31 David Siegel Niemcy 117.5   99.7
32 Henri Kavilo Finlandia 122.0   98.5
33 Yuken Iwasa Japonia 119.5   98.0
34 Felix Hoffmann Niemcy 120.5   97.6
35 Martin Hamann Niemcy 114.0   96.6
36 Valentin Foubert Francja 121.0   96.0
37 Jarosław Krzak Polska 120.0   95.1
38 Christian Roeste Solberg Norwegia 120.5   93.5
39 Mathis Contamine Francja 117.0   93.1
40 Simon Spiewok Niemcy 118.5   91.5
41 Alessandro Batby Francja 116.5   89.6
42 Patrik Vitez Słowenia 114.5   87.3
43 Eric Fuchs Niemcy 115.5   87.2
44 Hiroaki Watanabe Japonia 117.0   86.6
45 Enzo Milesi Francja 112.0   80.7
46 Benjamin Oestvold Norwegia 108.5   79.5
47 Kasperi Valto Finlandia 109.5   74.0
48 Yanick Wasser Szwajcaria 108.5   72.4
49 Lars Kindlimann Szwajcaria 107.5   72.0
50 Erik Belshaw USA 105.5   70.2
51 Lean Niederberger Szwajcaria 107.5   70.1
52 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 99.0   61.4
53 Tomas Kuisma Finlandia 98.0   52.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letni Puchar Kontynentalny 2022 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2022

Letni Puchar Kontynentalny 2022

Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 grudnia 2023 (piątek)
15:00
PŚ Lillehammer
oficjalny trening M
17:00
PŚ Lillehammer
kwalifikacje M
18:15
PŚ Lillehammer
oficjalny trening K
20:00
PŚ Lillehammer
kwalifikacje K
2 grudnia 2023 (sobota)
12:00
PŚ Lillehammer
konkurs ind. K
15:10
PŚ Lillehammer
seria próbna M
16:10
PŚ Lillehammer
konkurs ind. M
3 grudnia 2023 (niedziela)
10:30
PŚ Lillehammer
oficjalny trening K
11:30
PŚ Lillehammer
kwalifikacje K
12:30
PŚ Lillehammer
konkurs ind. K
14:30
PŚ Lillehammer
oficjalny trening M
15:30
PŚ Lillehammer
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lillehammer
konkurs ind. M
8 grudnia 2023 (piątek)
12:00
PŚ Klingenthal
odprawa techniczna
13:30
PŚ Klingenthal
oficjalny trening
15:30
PŚ Klingenthal
kwalifikacje
19:00
CoC/ICoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
10:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs, HS 142
dzisiaj
12:27
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs, HS 142
dzisiaj
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
dzisiaj
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu
dzisiaj
17:00
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 98
dzisiaj
18:00
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
jutro
04:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie najlepszy po skokach PŚ w Ruce?
Polak
Niemiec
Austriak
Słoweniec
Japończyk
Norweg
Bułgar
Szwajcar
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich