Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2022
Period 1
03.09.2022 17:00 Lillehammer Norwegia HS-140
04.09.2022 09:30 Lillehammer Norwegia HS-140
Period 2
17.09.2022 09:30 Stams Austria HS-115
17.09.2022 11:45 Stams Austria HS-115
24.09.2022 13:00 Klingenthal Niemcy HS-140
25.09.2022 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
07.10.2022 22:30 Lake Placid USA HS-100
09.10.2022 00:30 Lake Placid USA HS-128
10.10.2022 00:30 Lake Placid USA HS-128
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 660  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 436 -224
3 Sondre Ringen Norwegia 414 -246
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 414 -246
5 Anders Fannemel Norwegia 362 -298
6 Anders Haare Norwegia 217 -443
7 Benjamin Oestvold Norwegia 215 -445
8 Francisco Moerth Austria 201 -459
9 Zak Mogel Słowenia 198 -462
10 Lovro Kos Słowenia 190 -470
11 Philipp Aschenwald Austria 173 -487
12 Tomasz Pilch Polska 164 -496
13 Ren Nikaido Japonia 160 -500
14 Jan Habdas Polska 157 -503
15 Philipp Raimund Niemcy 131 -529
16 Klemens Murańka Polska 127 -533
17 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 124 -536
18 Marco Woergoetter Austria 117 -543
19 Maksim Bartolj Słowenia 106 -554
20 Maciej Kot Polska 103 -557
21 Artti Aigro Estonia 101 -559
  Maximilian Steiner Austria 101 -559
23 Fredrik Villumstad Norwegia 95 -565
24 Casey Larson USA 89 -571
25 Andrzej Stękała Polska 83 -577
  Markus Mueller Austria 83 -577
27 Danil Vassilyev Kazachstan 80 -580
28 Matija Vidic Słowenia 78 -582
29 Niko Kytosaho Finlandia 74 -586
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 70 -590
31 Domen Prevc Słowenia 62 -598
32 Justin Lisso Niemcy 58 -602
  Stefan Hula Polska 58 -602
34 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 52 -608
35 Giovanni Bresadola Włochy 48 -612
36 Rok Oblak Słowenia 47 -613
37 Decker Dean USA 46 -614
38 Erik Belshaw USA 43 -617
  Ulrich Wohlgenannt Austria 43 -617
40 Andrew Urlaub USA 41 -619
41 Kacper Juroszek Polska 35 -625
42 Luca Roth Niemcy 29 -631
  Thomas Lackner Austria 29 -631
44 Maximilian Lienher Austria 28 -632
45 Patrik Vitez Słowenia 23 -637
46 Francesco Cecon Włochy 20 -640
47 Clemens Leitner Austria 19 -641
48 David Siegel Niemcy 18 -642
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 18 -642
50 Simon Spiewok Niemcy 16 -644
  Markus Schiffner Austria 16 -644
52 Dominik Peter Szwajcaria 15 -645
  Kasperi Valto Finlandia 15 -645
54 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 14 -646
55 Janni Reisenauer Austria 13 -647
  Christian Roeste Solberg Norwegia 13 -647
  Henri Kavilo Finlandia 13 -647
58 Yuken Iwasa Japonia 12 -648
  Jonas Schuster Austria 12 -648
60 Martin Hamann Niemcy 9 -651
  Marcin Wróbel Polska 9 -651
  Vilho Palosaari Finlandia 9 -651
63 Robin Pedersen Norwegia 8 -652
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 7 -653
65 Asahi Sakano Japonia 6 -654
  Nikita Devyatkin Kazachstan 6 -654
67 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 5 -655
  Tilen Bartol Słowenia 5 -655
69 Alessandro Batby Francja 4 -656
  Emanuel Schmid Niemcy 4 -656
  Jarosław Krzak Polska 4 -656
  Jan Bombek Słowenia 4 -656
73 Adam Niżnik Polska 3 -657
  Julijan Smid Austria 3 -657
75 Kalle Heikkinen Finlandia 2 -658
76 Simon Steinbeisser Niemcy 1 -659
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1928  
2 Austria Austria 1498 -430
3 Polska Polska 1179 -749
4 Słowenia Słowenia 713 -1215
5 Niemcy Niemcy 266 -1662
6 USA USA 219 -1709
7 Japonia Japonia 178 -1750
8 Finlandia Finlandia 113 -1815
9 Kazachstan Kazachstan 109 -1819
10 Estonia Estonia 101 -1827
11 Kanada Kanada 70 -1858
12 Włochy Włochy 68 -1860
13 Szwajcaria Szwajcaria 22 -1906
14 Francja Francja 4 -1924
Wyniki konkursów
03.09.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
04.09.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
17.09.2022 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
17.09.2022 Stams Austria HS-115
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
24.09.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
25.09.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
07.10.2022 Lake Placid USA HS-100
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
08.10.2022 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
09.10.2022 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
« powrót do strony głównej
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich