Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
05.07.2003 - Velenje (Słowenia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Akseli Kokkonen Finlandia 90.0 93.0 252.5
2 Jure Radelj Słowenia 89.0 92.0 252.0
3 Damjan Fras Słowenia 90.0 89.5 250.0
4 Peter Zonta Słowenia 91.0 91.0 246.0
5 Martin Koch Austria 86.0 88.0 236.5
6 Lauri Hakola Finlandia 87.5 85.5 236.0
7 Primoz Pikl Słowenia 86.0 86.0 235.5
8 Bine Norcic Słowenia 85.0 85.5 235.0
9 Jan Mazoch Czechy 86.5 87.0 234.5
10 Martin Mesik Słowacja 85.5 86.5 234.0
  Marcin Bachleda Polska 85.5 86.5 234.0
12 Andreas Aren Szwecja 86.0 85.5 232.0
13 Toni Nieminen Finlandia 85.0 85.5 231.0
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 86.0 85.0 230.0
15 Balthasar Schneider Austria 85.0 86.0 229.0
  Igor Medved Słowenia 88.5 90.5 229.0
17 Borek Sedlak Czechy 86.0 84.0 228.5
  Alessio Bolognani Włochy 84.5 86.0 228.5
  Kai Bracht Niemcy 85.0 84.5 228.5
20 Roland Mueller Austria 85.0 84.5 226.5
21 Jure Bogataj Słowenia 85.0 84.5 226.0
  Mathias Hafele Austria 85.5 83.5 226.0
23 Isak Grimholm Szwecja 85.0 83.5 225.0
  Marco Beltrame Włochy 84.5 84.0 225.0
25 Manuel Fettner Austria 84.0 84.5 223.5
26 Frank Reichel Niemcy 85.5 83.0 222.0
27 Jakub Jiroutek Czechy 85.5 81.5 220.5
28 Bine Zupan Słowenia 90.0 85.5 219.5
29 Jaan Juris Estonia 84.5 80.5 219.0
30 Michal Psenko Słowacja 85.0 82.0 218.5
31 Tomisław Tajner Polska 84.0 81.0 216.5
  Jens Salumäe Estonia 84.0 81.0 216.5
33 Jonas Westberg Szwecja 85.5 85.0 203.5
34 Remi Santiago Francja 84.5   111.5
35 Rok Urbanc Słowenia 83.5   111.0
36 Primoz Zupan-Urh Słowenia 83.5   110.5
37 Matevz Sparovec Słowenia 82.5   110.0
38 Grzegorz Sobczyk Polska 83.5   109.5
  Akira Higashi Japonia 82.5   109.5
40 Bernhard Metzler Austria 82.5   108.0
41 Maxime Remy Francja 82.0   107.5
42 Christoph Kreuzer Holandia 82.0   107.0
43 Andraz Kern Słowenia 81.0   106.0
44 Milan Zivic Słowenia 81.5   105.5
45 Primoz Roglic Słowenia 81.5   105.0
46 Uros Peterka Słowenia 81.0   104.5
47 Yusuke Kaneko Japonia 81.0   103.5
48 Jussi Hautamäki Finlandia 80.5   103.0
49 Tomasz Pochwała Polska 80.0   102.5
50 Christoph Strickner Austria 80.5   101.5
51 Jaka Oblak Słowenia 79.5   101.0
  Miran Zupancic Słowenia 79.0   101.0
53 Besnik Gashi Szwecja 79.5   100.0
54 Antonin Hajek Czechy 79.0   99.0
55 Teppei Takano Japonia 77.5   95.0
56 Stefano Chiapolino Włochy 76.0   92.5
57 Mario Kürschner Niemcy 76.5   92.0
  Gasper Cavlovic Słowenia 75.5   92.0
59 Emmanuel Chedal Francja 73.0   85.0
60 Georgi Zharkov Bułgaria 72.5   84.0
61 Ciprian Ionita Rumunia 70.5   77.5
62 Andrei Balazs Rumunia 68.0   67.0
63 Peter Tuczai Węgry 67.5   64.0
64 Ovidiu Ichim Rumunia 63.0   60.5

« Letni Puchar Kontynentalny 2003 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2003

Letni Puchar Kontynentalny 2003

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:36
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
13:36
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 98
LIVE
dzisiaj
19:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
19:25
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich