Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bine Norcic Słowenia 391  
2 Jure Radelj Słowenia 369 -22
3 Wolfgang Loitzl Austria 360 -31
4 Marcin Bachleda Polska 331 -60
5 Primoz Pikl Słowenia 291 -100
6 Akseli Kokkonen Finlandia 290 -101
7 Hiroki Yamada Japonia 283 -108
8 Clint Jones USA 270 -121
9 Martin Koch Austria 247 -144
10 Igor Medved Słowenia 204 -187
11 Bine Zupan Słowenia 199 -192
12 Teppei Takano Japonia 162 -229
13 Jussi Hautamäki Finlandia 160 -231
  Veli-Matti Lindström Finlandia 160 -231
15 Wojciech Skupień Polska 157 -234
16 Balthasar Schneider Austria 142 -249
17 Tommy Schwall USA 117 -274
18 Lars Bystoel Norwegia 116 -275
19 Stefan Pieper Niemcy 100 -291
20 Johan Erikson Szwecja 99 -292
21 Gregory Baxter Kanada 97 -294
22 Pekka Salminen Finlandia 95 -296
23 Jonas Westberg Szwecja 90 -301
  Grzegorz Sobczyk Polska 90 -301
25 Brian Welch USA 89 -302
26 Rok Benkovic Słowenia 80 -311
27 Heung Chul Choi Korea Pd. 79 -312
28 Jure Bogataj Słowenia 78 -313
29 Tomisław Tajner Polska 73 -318
30 Yusuke Kaneko Japonia 68 -323
  Martin Mesik Słowacja 68 -323
32 Frank Reichel Niemcy 63 -328
  Mathias Hafele Austria 63 -328
34 Isak Grimholm Szwecja 61 -330
35 Primoz Peterka Słowenia 60 -331
  Damjan Fras Słowenia 60 -331
37 Jan Mazoch Czechy 59 -332
38 Magnus Rostad Norwegia 58 -333
  Jim Denney jr USA 58 -333
40 Olli Pekkala Finlandia 55 -336
41 Jon Aaraas Norwegia 54 -337
42 Chil-Ku Kang Korea Pd. 53 -338
43 Lauri Hakola Finlandia 52 -339
44 Peter Zonta Słowenia 50 -341
  Markus Eigentler Austria 50 -341
  Roland Mueller Austria 50 -341
47 Ferdinand Bader Niemcy 44 -347
48 Akira Higashi Japonia 41 -350
49 Thomas Lobben Norwegia 40 -351
  Haavard Lie Norwegia 40 -351
51 Besnik Gashi Szwecja 39 -352
52 Kai Bracht Niemcy 38 -353
53 Stefan Read Kanada 37 -354
54 Kim-Roar Hansen Norwegia 36 -355
55 Janne Ylijärvi Finlandia 35 -356
  Maksim Anisimov Białoruś 35 -356
57 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 33 -358
  Logan Gerber USA 33 -358
59 Jörg Ritzerfeld Niemcy 32 -359
60 Ole Christen Enger Norwegia 30 -361
  Jens Salumäe Estonia 30 -361
62 Borek Sedlak Czechy 28 -363
  Rok Urbanc Słowenia 28 -363
  Andreas Aren Szwecja 28 -363
  Wojciech Tajner Polska 28 -363
66 Dominik Bafia Kanada 25 -366
67 Hartman Rector USA 24 -367
68 Christoph Strickner Austria 22 -369
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 22 -369
70 Reinhard Schwarzenberger Austria 21 -370
71 Toni Nieminen Finlandia 20 -371
72 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 17 -374
  Bernhard Metzler Austria 17 -374
74 Olav Magne Dönnem Norwegia 15 -376
  Andraz Kern Słowenia 15 -376
76 Alessio Bolognani Włochy 14 -377
  Andrew Osadetz Kanada 14 -377
  Uros Peterka Słowenia 14 -377
79 Kyle Kessler USA 13 -378
  Tomasz Pochwała Polska 13 -378
  Jaan Juris Estonia 13 -378
82 Jakub Jiroutek Czechy 12 -379
83 Manuel Fettner Austria 10 -381
  Mario Kürschner Niemcy 10 -381
  Milan Zivic Słowenia 10 -381
86 Primoz Zupan-Urh Słowenia 9 -382
87 Marco Beltrame Włochy 8 -383
  Primoz Roglic Słowenia 8 -383
89 Graeme Gorham Kanada 6 -385
90 Assan Takhtakhunov Kazachstan 5 -386
  Michal Psenko Słowacja 5 -386
  Christian Meyer Norwegia 5 -386
93 Julian Musiol Niemcy 4 -387
  Radik Zhaparov Kazachstan 4 -387
95 Emmanuel Chedal Francja 3 -388
  Terje Hilde Norwegia 3 -388
97 Daniel Forfang Norwegia 2 -389
  Matevz Sparovec Słowenia 2 -389
  Boy van Baarle Holandia 2 -389
100 Michael Möllinger Niemcy 1 -390
  Jonathon Kling USA 1 -390
  Erling Enger Norwegia 1 -390
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1868  
2 Austria Austria 982 -886
3 Finlandia Finlandia 889 -979
4 Polska Polska 692 -1176
5 USA USA 605 -1263
6 Japonia Japonia 571 -1297
7 Norwegia Norwegia 400 -1468
8 Szwecja Szwecja 317 -1551
9 Niemcy Niemcy 292 -1576
10 Kanada Kanada 179 -1689
11 Korea Pd. Korea Pd. 165 -1703
12 Czechy Czechy 99 -1769
13 Słowacja Słowacja 73 -1795
14 Estonia Estonia 43 -1825
15 Białoruś Białoruś 35 -1833
16 Włochy Włochy 22 -1846
17 Kazachstan Kazachstan 9 -1859
18 Francja Francja 3 -1865
19 Holandia Holandia 2 -1866
Wyniki konkursów
04.07.2003 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Jure Radelj (Słowenia)
05.07.2003 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Akseli Kokkonen (Finlandia)
19.07.2003 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
20.07.2003 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
26.07.2003 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Teppei Takano (Japonia)
27.07.2003 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
02.08.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-80
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
03.08.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-80
Zwycięzcy: Wolfgang Loitzl (Austria) / Akseli Kokkonen (Finlandia)
23.08.2003 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
24.08.2003 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
06:42
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
13:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
jutro
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
17:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich