Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.12.2011 - Erzurum (Turcja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Atle Pedersen Roensen Norwegia 140.5 142.0 287.5
2 Tomasz Byrt Polska 139.5 138.5 281.9
3 Manuel Poppinger Austria 138.0 137.5 273.9
4 Mitja Meznar Słowenia 138.0 135.0 272.4
5 Ziga Mandl Słowenia 139.0 133.5 271.0
6 Tomaz Naglic Słowenia 138.0 134.5 270.0
7 Aleksander Zniszczoł Polska 135.0 139.0 269.7
8 Andreas Stjernen Norwegia 138.0 132.0 257.5
9 Kenneth Gangnes Norwegia 134.0 131.5 256.9
10 Michael Hayboeck Austria 132.5 132.5 253.5
11 David Winkler Niemcy 134.0 130.0 253.2
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 135.0 127.5 250.0
13 Lukas Mueller Austria 133.0 129.0 248.1
14 Daniel Wenig Niemcy 132.5 129.5 247.6
15 David Unterberger Austria 133.5 127.0 244.4
16 Klemens Murańka Polska 130.5 130.0 241.4
17 Danny Queck Niemcy 135.5 120.0 236.9
18 Robert Hrgota Słowenia 138.5 119.5 234.9
19 Georg Späth Niemcy 129.5 125.0 232.1
20 Nejc Dezman Słowenia 135.0 117.5 230.5
21 Martin Cikl Czechy 130.5 122.5 227.9
22 Anders Fannemel Norwegia 134.0 119.0 226.9
23 Stephan Leyhe Niemcy 128.5 122.5 225.8
24 Markus Eisenbichler Niemcy 136.5 113.5 225.0
25 Bartłomiej Kłusek Polska 128.5 122.0 224.9
26 Carl Nordin Szwecja 127.5 121.5 222.2
27 Vegard Swensen Norwegia 127.0 121.0 220.9
28 Sami Niemi Finlandia 127.5 120.0 219.0
29 Rafał Śliż Polska 128.0 120.0 217.9
30 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 130.0 117.0 215.1
31 Jiri Mazoch Czechy 128.0   115.9
32 Matic Kramarsic Słowenia 127.0   115.1
33 Stefan Hayboeck Austria 126.0   113.8
34 Christoph Stauder Austria 126.0   113.3
35 Robert Johansson Norwegia 126.5   112.2
36 Markus Eggenhofer Austria 124.5   111.1
  Michael Dreher Niemcy 124.5   111.1
38 Antonin Hajek Czechy 124.5   108.6
39 Seou Choi Korea Pd. 122.5   106.5
  Jarkko Maatta Finlandia 122.5   106.5
41 Matjaz Pungertar Słowenia 122.0   105.6
42 Ondrej Vaculik Czechy 121.5   104.7
43 Rok Urbanc Słowenia 120.0   103.0
44 Kevin Horlacher Niemcy 129.5   100.6
45 Vitaliy Shumbarets Ukraina 119.5   100.1
46 Florian Schabereiter Austria 117.0   95.6
47 Remus Tudor Rumunia 116.0   93.8
  Fredrik Balkasen Szwecja 116.0   93.8
49 Illimar Paern Estonia 115.5   91.9
50 Grzegorz Miętus Polska 114.0   90.2
51 Chil-Ku Kang Korea Pd. 111.5   85.2
52 Faik Yuksel Turcja 104.0   71.2
53 Deyan Funtarov Bułgaria 91.0   44.8
54 Eduard Torok Rumunia DNS   DNS
55 Sorin Iulian Pitea Rumunia DNS   DNS
56 Patrik Lichy Słowacja DNS   DNS
57 Robert Valentin Tatu Rumunia DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich