Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sven Hannawald Niemcy 330  
2 Janne Ahonen Finlandia 300 -30
3 Ville Kantee Finlandia 210 -120
4 Andreas Goldberger Austria 195 -135
5 Martin Schmitt Niemcy 182 -148
6 Martin Höllwarth Austria 180 -150
7 Andreas Widhölzl Austria 130 -200
8 Lasse Ottesen Norwegia 122 -208
9 Noriaki Kasai Japonia 95 -235
10 Jani Soininen Finlandia 85 -245
11 Risto Jussilainen Finlandia 84 -246
12 Masahiko Harada Japonia 77 -253
13 Nicolas Dessum Francja 75 -255
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 70 -260
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 65 -265
16 Hiroya Saito Japonia 58 -272
17 Reinhard Schwarzenberger Austria 49 -281
  Stefan Horngacher Austria 49 -281
19 Tami Kiuru Finlandia 47 -283
20 Adam Małysz Polska 45 -285
21 Takanobu Okabe Japonia 40 -290
  Roberto Cecon Włochy 40 -290
23 Michael Uhrmann Niemcy 37 -293
24 Matti Hautamäki Finlandia 36 -294
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 30 -300
26 Henning Stensrud Norwegia 29 -301
  Wolfgang Loitzl Austria 29 -301
28 Hideharu Miyahira Japonia 28 -302
29 Mika Laitinen Finlandia 22 -308
30 Kazuki Nishishita Japonia 20 -310
  Pekka Salminen Finlandia 20 -310
32 Frank Löffler Niemcy 18 -312
33 Hansjörg Jäkle Niemcy 17 -313
34 Damjan Fras Słowenia 10 -320
  Jakub Hlava Czechy 10 -320
36 Jussi Hautamäki Finlandia 8 -322
  Jakub Suchacek Czechy 8 -322
38 Michal Dolezal Czechy 7 -323
39 Sylvain Freiholz Szwajcaria 6 -324
40 Ivan Lunardi Włochy 5 -325
41 Dimitry Vassiliev Rosja 4 -326
  Alexander Herr Niemcy 4 -326
43 Tore S. Sneli Norwegia 2 -328
  Morten Aagheim Norwegia 2 -328
45 Emmanuel Chedal Francja 1 -329
Wyniki konkursów
04.03.2000 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
05.03.2000 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
10.03.2000 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.03.2000 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich