BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
10.02.1996 - Bad Mitterndorf (Austria) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 183.0 183.0 194.0 198.0 738.1
2 Janne Ahonen Finlandia 179.0 191.0 192.0 194.0 734.2
3 Urban Franc Słowenia 171.0 186.0 189.0 190.0 701.7
4 Jens Weissflog Niemcy 177.0 176.0 188.0 188.0 696.3
5 Christof Duffner Niemcy 161.0 172.0 198.0 199.0 686.0
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 178.0 183.0 174.0 183.0 684.6
7 Espen Bredesen Norwegia 160.0 190.0 176.0 180.0 671.2
8 Erik Halvorsen Norwegia 168.0 182.0 177.0 176.0 668.6
9 Jakub Suchacek Czechy 165.0 168.0 181.0 184.0 655.2
10 Jinya Nishikata Japonia 163.0 173.0 181.0 177.0 653.3
11 Andreas Widhölzl Austria 146.0 175.0 188.0 186.0 652.5
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 157.0 178.0 180.0 177.0 651.4
13 Reinhard Schwarzenberger Austria 187.0 166.0 177.0 179.0 651.3
14 Adam Małysz Polska 175.0 168.0 174.0 176.0 650.6
15 Frantisek Jez Czechy 155.0 180.0 173.0 178.0 644.7
16 Nicolas Jean-Prost Francja 155.0 168.0 184.0 178.0 639.5
17 Jani Soininen Finlandia 156.0 179.0 169.0 174.0 631.6
18 Robert Meglic Słowenia 160.0 159.0 178.0 179.0 631.2
19 Jaroslav Sakala Czechy     180.0 186.0 629.5
20 Kazuyoshi Funaki Japonia 161.0 162.0 175.0 171.0 625.3
21 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 172.0 170.0 170.0 619.5
22 Ralph Gebstedt Niemcy 150.0 172.0 168.0 177.0 617.9
23 Nicolas Dessum Francja 147.0 173.0 167.0 176.0 617.1
24 Noriaki Kasai Japonia 158.0 163.0 162.0 179.0 616.9
25 Samo Gostisa Słowenia 154.0 166.0 166.0 173.0 606.8
26 Bruno Reuteler Szwajcaria 167.0 152.0 170.0 172.0 605.7
27 Gerd Siegmund Niemcy 163.0 162.0 170.0 164.0 605.3
28 Roberto Cecon Włochy 156.0 178.0 165.0 154.0 597.1
29 Stefan Horngacher Austria 157.0 173.0 162.0 159.0 596.2
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 148.0 165.0 167.0 171.0 594.2
31 Kimmo Savolainen Finlandia 145.0 168.0 154.0 167.0 569.3
32 Wojciech Skupień Polska     157.0 146.0 519.8
33 Didier Mollard Francja     170.0 169.0 432.1
34 Marian Bielcik Słowacja     153.0 DNS 410.7
35 Michal Dolezal Czechy     162.0 167.0 405.0
36 Naoki Yasuzaki Japonia 138.0 147.0 153.0 DNS 383.1
37 Marco Steinauer Szwajcaria     146.0 DNS 365.3
38 Kent Johanssen Norwegia DNS DNS 160.0 163.0 287.6
39 Matjaz Kladnik Słowenia     DNS DNS 274.0
40 Martin Trunz Szwajcaria   DNS 151.0 DNS 249.8
41 Ivo Pertile Włochy     153.0 DNS 242.5
42 Fredrik Johansson Szwecja     146.0 DNS 234.0
43 Marek GwóĽdĽ Polska     153.0 DNS 232.7
44 Johan Rasmussen Szwecja     141.0 DNS 232.6
45 Martin Mesik Słowacja     139.0 DNS 228.8
46 Łukasz Kruczek Polska   DNS 143.0 DNS 216.2
47 Randy Weber USA   DNS 141.0 DNS 206.4
48 Alexander Korobov Kazachstan 112.0 DNS 125.0 DNS 173.4
49 Jure Radelj Słowenia DNS DNS 140.0 DNS 117.5
50 Lasse Ottesen Norwegia 137.0 DNS DNS DNS 114.9

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
00:07
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
00:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
11:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
12:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
47%
Stefan Kraft
17%
Kamil Stoch
16%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Yukiya Sato
3%
Piotr Żyła
3%
Philipp Aschenwald
1%
Stephan Leyhe
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich