BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
10.02.1996 - Bad Mitterndorf (Austria) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki po II serii
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 179.0 191.0 357.0
2 Andreas Goldberger Austria 183.0 183.0 352.2
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 178.0 183.0 344.7
4 Urban Franc Słowenia 171.0 186.0 336.9
5 Jens Weissflog Niemcy 177.0 176.0 334.6
6 Erik Halvorsen Norwegia 168.0 182.0 332.5
7 Espen Bredesen Norwegia 160.0 190.0 331.0
8 Adam Małysz Polska 175.0 168.0 320.6
9 Jinya Nishikata Japonia 163.0 173.0 313.2
10 Frantisek Jez Czechy 155.0 180.0 312.5
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 187.0 166.0 311.1
12 Jani Soininen Finlandia 156.0 179.0 311.0
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 157.0 178.0 311.0
14 Roberto Cecon Włochy 156.0 178.0 307.8
15 Christof Duffner Niemcy 161.0 172.0 306.6
16 Jakub Suchacek Czechy 165.0 168.0 306.2
17 Stefan Horngacher Austria 157.0 173.0 305.0
18 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 172.0 303.0
19 Kazuyoshi Funaki Japonia 161.0 162.0 298.6
20 Gerd Siegmund Niemcy 163.0 162.0 296.5
21 Noriaki Kasai Japonia 158.0 163.0 295.7
22 Nicolas Jean-Prost Francja 155.0 168.0 294.6
23 Nicolas Dessum Francja 147.0 173.0 294.0
24 Ralph Gebstedt Niemcy 150.0 172.0 293.9
25 Andreas Widhölzl Austria 146.0 175.0 292.2
26 Samo Gostisa Słowenia 154.0 166.0 291.0
27 Robert Meglic Słowenia 160.0 159.0 290.8
28 Bruno Reuteler Szwajcaria 167.0 152.0 287.8
29 Kimmo Savolainen Finlandia 145.0 168.0 281.6
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 148.0 165.0 280.6
31 Jaroslav Sakala Czechy     278.8
32 Marian Bielcik Słowacja     276.1
33 Matjaz Kladnik Słowenia     274.0
34 Wojciech Skupień Polska     251.7
35 Naoki Yasuzaki Japonia 138.0 147.0 246.5
36 Marco Steinauer Szwajcaria     238.1
37 Didier Mollard Francja     116.8
38 Martin Trunz Szwajcaria   DNS 116.1
39 Lasse Ottesen Norwegia 137.0 DNS 114.9
40 Johan Rasmussen Szwecja     113.4
41 Martin Mesik Słowacja     111.5
42 Michal Dolezal Czechy     111.2
43 Fredrik Johansson Szwecja     108.3
44 Ivo Pertile Włochy     106.9
45 Łukasz Kruczek Polska   DNS 98.6
46 Marek GwóĽdĽ Polska     98.1
47 Randy Weber USA   DNS 84.2
48 Alexander Korobov Kazachstan 112.0 DNS 77.4
49 Jure Radelj Słowenia DNS DNS 0.0
  Kent Johanssen Norwegia DNS DNS 0.0

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Najbliższe zawody
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
11:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
dzisiaj
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
21:42
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:37
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich