BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
29.01.2021, godz. 15:45
Willingen HS-147
Willingen Six, kwal.
10.02.1996 - Bad Mitterndorf (Austria) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki po III serii
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 179.0 191.0 192.0 357.0
2 Andreas Goldberger Austria 183.0 183.0 194.0 352.2
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 178.0 183.0 174.0 344.7
4 Urban Franc Słowenia 171.0 186.0 189.0 336.9
5 Jens Weissflog Niemcy 177.0 176.0 188.0 334.6
6 Erik Halvorsen Norwegia 168.0 182.0 177.0 332.5
7 Espen Bredesen Norwegia 160.0 190.0 176.0 331.0
8 Adam Małysz Polska 175.0 168.0 174.0 320.6
9 Jinya Nishikata Japonia 163.0 173.0 181.0 313.2
10 Frantisek Jez Czechy 155.0 180.0 173.0 312.5
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 187.0 166.0 177.0 311.1
12 Jani Soininen Finlandia 156.0 179.0 169.0 311.0
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 157.0 178.0 180.0 311.0
14 Roberto Cecon Włochy 156.0 178.0 165.0 307.8
15 Christof Duffner Niemcy 161.0 172.0 198.0 306.6
16 Jakub Suchacek Czechy 165.0 168.0 181.0 306.2
17 Stefan Horngacher Austria 157.0 173.0 162.0 305.0
18 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 172.0 170.0 303.0
19 Kazuyoshi Funaki Japonia 161.0 162.0 175.0 298.6
20 Gerd Siegmund Niemcy 163.0 162.0 170.0 296.5
21 Noriaki Kasai Japonia 158.0 163.0 162.0 295.7
22 Nicolas Jean-Prost Francja 155.0 168.0 184.0 294.6
23 Nicolas Dessum Francja 147.0 173.0 167.0 294.0
24 Ralph Gebstedt Niemcy 150.0 172.0 168.0 293.9
25 Andreas Widhölzl Austria 146.0 175.0 188.0 292.2
26 Samo Gostisa Słowenia 154.0 166.0 166.0 291.0
27 Robert Meglic Słowenia 160.0 159.0 178.0 290.8
28 Bruno Reuteler Szwajcaria 167.0 152.0 170.0 287.8
29 Kimmo Savolainen Finlandia 145.0 168.0 154.0 281.6
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 148.0 165.0 167.0 280.6
31 Jaroslav Sakala Czechy     180.0 278.8
32 Marian Bielcik Słowacja 147.0 161.0 153.0 276.1
33 Matjaz Kladnik Słowenia 153.0 157.0 DNS 274.0
34 Wojciech Skupień Polska 157.0 146.0 157.0 251.7
35 Naoki Yasuzaki Japonia 138.0 147.0 153.0 246.5
36 Marco Steinauer Szwajcaria 138.0 140.0 146.0 238.1
37 Kent Johanssen Norwegia DNS DNS 160.0 144.0
38 Didier Mollard Francja 139.0 DNS 170.0 116.8
39 Martin Trunz Szwajcaria 138.0 DNS 151.0 116.1
40 Lasse Ottesen Norwegia 137.0 DNS DNS 114.9
41 Johan Rasmussen Szwecja 137.0 DNS 141.0 113.4
42 Martin Mesik Słowacja 135.0 DNS 139.0 111.5
43 Michal Dolezal Czechy 136.0 DNS 162.0 111.2
44 Fredrik Johansson Szwecja 134.0 DNS 146.0 108.3
45 Ivo Pertile Włochy 132.0 DNS 153.0 106.9
46 Łukasz Kruczek Polska 128.0 DNS 143.0 98.6
47 Marek GwóĽdĽ Polska 128.0 DNS 153.0 98.1
48 Randy Weber USA 116.0 DNS 141.0 84.2
49 Alexander Korobov Kazachstan 112.0 DNS 125.0 77.4
50 Jure Radelj Słowenia DNS DNS 140.0 0.0

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Lucas Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
31 stycznia 2021 (niedziela)
12:00
P¦-k Titisee
kwalifikacje
13:15
P¦-k Titisee
konkurs ind.
14:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦ Willingen
konkurs ind.
4 lutego 2021 (czwartek)
19:00
P¦-k Hinzenbach
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
23:18
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
10:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
18:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich