Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
10.02.1996 - Bad Mitterndorf (Austria) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki po III serii
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 179.0 191.0 192.0 357.0
2 Andreas Goldberger Austria 183.0 183.0 194.0 352.2
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 178.0 183.0 174.0 344.7
4 Urban Franc Słowenia 171.0 186.0 189.0 336.9
5 Jens Weissflog Niemcy 177.0 176.0 188.0 334.6
6 Erik Halvorsen Norwegia 168.0 182.0 177.0 332.5
7 Espen Bredesen Norwegia 160.0 190.0 176.0 331.0
8 Adam Małysz Polska 175.0 168.0 174.0 320.6
9 Jinya Nishikata Japonia 163.0 173.0 181.0 313.2
10 Frantisek Jez Czechy 155.0 180.0 173.0 312.5
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 187.0 166.0 177.0 311.1
12 Jani Soininen Finlandia 156.0 179.0 169.0 311.0
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 157.0 178.0 180.0 311.0
14 Roberto Cecon Włochy 156.0 178.0 165.0 307.8
15 Christof Duffner Niemcy 161.0 172.0 198.0 306.6
16 Jakub Suchacek Czechy 165.0 168.0 181.0 306.2
17 Stefan Horngacher Austria 157.0 173.0 162.0 305.0
18 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 172.0 170.0 303.0
19 Kazuyoshi Funaki Japonia 161.0 162.0 175.0 298.6
20 Gerd Siegmund Niemcy 163.0 162.0 170.0 296.5
21 Noriaki Kasai Japonia 158.0 163.0 162.0 295.7
22 Nicolas Jean-Prost Francja 155.0 168.0 184.0 294.6
23 Nicolas Dessum Francja 147.0 173.0 167.0 294.0
24 Ralph Gebstedt Niemcy 150.0 172.0 168.0 293.9
25 Andreas Widhölzl Austria 146.0 175.0 188.0 292.2
26 Samo Gostisa Słowenia 154.0 166.0 166.0 291.0
27 Robert Meglic Słowenia 160.0 159.0 178.0 290.8
28 Bruno Reuteler Szwajcaria 167.0 152.0 170.0 287.8
29 Kimmo Savolainen Finlandia 145.0 168.0 154.0 281.6
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 148.0 165.0 167.0 280.6
31 Jaroslav Sakala Czechy     180.0 278.8
32 Marian Bielcik Słowacja 147.0 161.0 153.0 276.1
33 Matjaz Kladnik Słowenia 153.0 157.0 DNS 274.0
34 Wojciech Skupień Polska 157.0 146.0 157.0 251.7
35 Naoki Yasuzaki Japonia 138.0 147.0 153.0 246.5
36 Marco Steinauer Szwajcaria 138.0 140.0 146.0 238.1
37 Kent Johanssen Norwegia DNS DNS 160.0 144.0
38 Didier Mollard Francja 139.0 DNS 170.0 116.8
39 Martin Trunz Szwajcaria 138.0 DNS 151.0 116.1
40 Lasse Ottesen Norwegia 137.0 DNS DNS 114.9
41 Johan Rasmussen Szwecja 137.0 DNS 141.0 113.4
42 Martin Mesik Słowacja 135.0 DNS 139.0 111.5
43 Michal Dolezal Czechy 136.0 DNS 162.0 111.2
44 Fredrik Johansson Szwecja 134.0 DNS 146.0 108.3
45 Ivo Pertile Włochy 132.0 DNS 153.0 106.9
46 Łukasz Kruczek Polska 128.0 DNS 143.0 98.6
47 Marek GwóĽdĽ Polska 128.0 DNS 153.0 98.1
48 Randy Weber USA 116.0 DNS 141.0 84.2
49 Alexander Korobov Kazachstan 112.0 DNS 125.0 77.4
50 Jure Radelj Słowenia DNS DNS 140.0 0.0

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich