TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
10.02.1996 - Bad Mitterndorf (Austria) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 183.0 183.0 194.0 198.0 738.1
2 Janne Ahonen Finlandia 179.0 191.0 192.0 194.0 734.2
3 Urban Franc Słowenia 171.0 186.0 189.0 190.0 701.7
4 Jens Weissflog Niemcy 177.0 176.0 188.0 188.0 696.3
5 Christof Duffner Niemcy 161.0 172.0 198.0 199.0 686.0
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 178.0 183.0 174.0 183.0 684.6
7 Espen Bredesen Norwegia 160.0 190.0 176.0 180.0 671.2
8 Erik Halvorsen Norwegia 168.0 182.0 177.0 176.0 668.6
9 Jakub Suchacek Czechy 165.0 168.0 181.0 184.0 655.2
10 Jinya Nishikata Japonia 163.0 173.0 181.0 177.0 653.3
11 Andreas Widhölzl Austria 146.0 175.0 188.0 186.0 652.5
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 157.0 178.0 180.0 177.0 651.4
13 Reinhard Schwarzenberger Austria 187.0 166.0 177.0 179.0 651.3
14 Adam Małysz Polska 175.0 168.0 174.0 176.0 650.6
15 Frantisek Jez Czechy 155.0 180.0 173.0 178.0 644.7
16 Nicolas Jean-Prost Francja 155.0 168.0 184.0 178.0 639.5
17 Jani Soininen Finlandia 156.0 179.0 169.0 174.0 631.6
18 Robert Meglic Słowenia 160.0 159.0 178.0 179.0 631.2
19 Jaroslav Sakala Czechy     180.0 186.0 629.5
20 Kazuyoshi Funaki Japonia 161.0 162.0 175.0 171.0 625.3
21 Jakub Jiroutek Czechy 158.0 172.0 170.0 170.0 619.5
22 Ralf Gebstedt Niemcy 150.0 172.0 168.0 177.0 617.9
23 Nicolas Dessum Francja 147.0 173.0 167.0 176.0 617.1
24 Noriaki Kasai Japonia 158.0 163.0 162.0 179.0 616.9
25 Sarno Gostisa Słowenia 154.0 166.0 166.0 173.0 606.8
26 Bruno Reuteler Szwajcaria 167.0 152.0 170.0 172.0 605.7
27 Gerd Siegmund Niemcy 163.0 162.0 170.0 164.0 605.3
28 Roberto Cecon Włochy 156.0 178.0 165.0 154.0 597.1
29 Stefan Horngacher Austria 157.0 173.0 162.0 159.0 596.2
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 148.0 165.0 167.0 171.0 594.2
31 Kimmo Savolainen Finlandia 145.0 168.0 154.0 167.0 569.3
32 Wojciech Skupień Polska     157.0 146.0 519.8
33 Didier Mollard Francja     170.0 169.0 432.1
34 Marian Bielcik Słowacja     153.0 DNS 410.7
35 Michal Dolezal Czechy     162.0 167.0 405.0
36 Naoki Yasuzaki Japonia 138.0 147.0 153.0 DNS 383.1
37 Marco Steinauer Szwajcaria     146.0 DNS 365.3
38 Kent Johanssen Norwegia DNS DNS 160.0 163.0 287.6
39 Matjaz Kladnik Słowenia     DNS DNS 274.0
40 Martin Trunz Szwajcaria   DNS 151.0 DNS 249.8
41 Ivo Pertile Włochy     153.0 DNS 242.5
42 Fredrik Johansson Szwecja     146.0 DNS 234.0
43 Marek GwóĽdĽ Polska     153.0 DNS 232.7
44 Johan Rasmussen Szwecja     141.0 DNS 232.6
45 Martin Mesik Słowacja     139.0 DNS 228.8
46 Łukasz Kruczek Polska   DNS 143.0 DNS 216.2
47 Randy Weber USA   DNS 141.0 DNS 206.4
48 Alexander Korobov Kazachstan 112.0 DNS 125.0 DNS 173.4
49 Jure Radelj Słowenia DNS DNS 140.0 DNS 117.5
50 Lasse Ottesen Norwegia 137.0 DNS DNS DNS 114.9

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1996

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »