Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
09.10.2004 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Robert Mateja Polska 130.0 135.0
  Adam Małysz Polska 131.0 135.0
3 Krystian Długopolski Polska 121.5 117.7
4 Anders Bardal Norwegia 119.0 112.2
5 Wojciech Tajner Polska 119.5 111.6
6 Tomasz Pochwała Polska 118.5 111.3
7 Martin Mesik Słowacja 118.5 110.3
8 Mateusz Rutkowski Polska 118.5 109.8
9 Olav Magne Dönnem Norwegia 117.0 107.1
  Wojciech Skupień Polska 117.0 107.1
11 Paweł Urbański Polska 115.5 105.4
12 Stefan Hula Polska 116.0 105.3
13 Jon Aaraas Norwegia 114.5 102.6
14 Kim-Arild Tandberg Norwegia 113.0 98.9
15 Lars Bystoel Norwegia 112.0 97.1
16 Marcin Bachleda Polska 109.5 93.1
17 Tomisław Tajner Polska 109.0 92.7
18 Rafał ¦liż Polska 107.5 88.5
19 Stefan Read Kanada 107.0 87.6
  Wojciech Topór Polska 107.0 87.6
21 Anders Jacobsen Norwegia 105.0 83.0
22 Kamil Stoch Polska 107.0 82.6
23 Piotr Żyła Polska 104.5 81.6
24 Pavel Fizek Czechy 104.0 80.7
25 Morten Gjesvold Norwegia 103.5 79.8
  Grzegorz Sobczyk Polska 103.5 79.8
27 Graeme Gorham Kanada 103.0 78.9
28 Gregory Baxter Kanada 102.0 77.6
29 Mateusz Wantulok Polska 101.0 75.3
30 Jan-Ottar Andersen Norwegia 100.5 72.9
31 Daniel Bachleda Polska 99.5 71.6
32 Lukas Kuban Czechy 99.0 71.2
33 Stanisław ¦wider Polska 99.5 70.6
34 Krzysztof Styrczula Polska 98.0 68.9
35 Sebastian Toczek Polska 99.0 68.2
36 Jiri Mazoch Czechy 97.5 67.5
37 Wojciech Pawlusiak Polska 97.0 66.1
38 Are Bottolfs Norwegia 96.5 65.2
39 Marek Kypet Czechy 96.0 63.8
40 Jan Ciapała Polska 93.5 59.3
41 Michael Nell Kanada 93.5 58.8
42 Vegard P. Ellingsen Norwegia 93.0 55.4
43 Peter Kostial Słowacja 90.5 54.4
44 Marek Michniak Polska 89.5 47.6
45 Ole-Kristian Ramstad Norwegia 86.5 46.2
46 Jarosław Poloczek Polska 85.0 42.0
47 Piotr Byrt Polska 81.5 33.7
48 Andrzej Kos Polska 81.0 32.3
49 Rene Stefanovie Słowacja 80.0 31.5
50 Artur Heczko Polska 76.0 24.8
51 David Kryske Czechy 77.0 22.6
52 Andrzej Pawlak Polska 74.5 21.1
53 Dariusz Podżorny Polska 69.0 7.7
54 Tomasz Sikoń Polska 67.0 3.1

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Ville Larinto
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich