Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 09:45
Lahti HS-100
FIS Cup
10.08.2019 - Courchevel (Francja) HS-135
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 131.5 133.5 277.6
2 Robert Johansson Norwegia 132.0 128.0 273.1
3 Naoki Nakamura Japonia 127.5 131.0 269.5
4 Tilen Bartol Słowenia 130.0 127.0 268.9
5 Evgeniy Klimov Rosja 132.0 132.0 267.4
6 Jakub Wolny Polska 133.0 130.0 264.7
7 Maciej Kot Polska 133.0 126.0 263.7
8 Karl Geiger Niemcy 129.5 130.5 258.9
9 Marius Lindvik Norwegia 130.0 122.5 253.1
10 Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 126.0 252.6
11 Stefan Kraft Austria 128.5 127.0 251.8
12 Killian Peier Szwajcaria 132.0 124.5 251.5
13 Halvor Egner Granerud Norwegia 131.5 120.5 250.0
14 Yukiya Sato Japonia 125.5 127.0 246.8
15 Robin Pedersen Norwegia 126.0 128.0 245.9
16 Stefan Hula Polska 128.5 126.0 243.8
17 Markus Eisenbichler Niemcy 126.0 135.0 242.9
18 Yuken Iwasa Japonia 123.5 123.0 242.1
19 Mikhail Nazarov Rosja 127.5 123.5 240.5
20 Keiichi Sato Japonia 124.5 131.5 239.2
21 Richard Freitag Niemcy 133.0 121.0 238.8
22 Philipp Aschenwald Austria 135.5 135.0 237.7
23 Stephan Leyhe Niemcy 133.0 119.5 234.6
24 Viktor Polasek Czechy 125.5 130.0 232.7
25 Domen Prevc Słowenia 126.0 131.0 231.0
26 Simon Ammann Szwajcaria 129.0 132.0 227.8
27 Clemens Aigner Austria 127.0 123.0 227.3
28 Jonathan Learoyd Francja 128.0 130.0 226.2
29 Daniel Huber Austria 127.5 126.5 222.4
30 Sergey Tkachenko Kazachstan 128.5 DSQ 115.8
31 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.5 DSQ 111.4
32 Roman Koudelka Czechy 120.5   108.8
33 Thomas Aasen Markeng Norwegia 122.5   108.5
34 Vladimir Zografski Bułgaria 119.5   105.7
35 Shohei Tochimoto Japonia 121.0   104.0
36 Anze Lanisek Słowenia 121.5   103.7
37 Kevin Bickner USA 122.0   102.4
38 Junshiro Kobayashi Japonia 113.5   101.8
39 Sabirzhan Muminov Kazachstan 116.5   99.6
40 Alex Insam Włochy 120.0   99.1
41 Michael Hayboeck Austria 113.0   96.0
42 Dominik Peter Szwajcaria 114.5   95.7
43 Andreas Schuler Szwajcaria 118.0   94.7
44 Ziga Jelar Słowenia 108.0   93.3
45 Martin Hamann Niemcy 115.0   90.3
46 Manuel Fettner Austria 115.0   85.4
47 Constantin Schmid Niemcy 104.0   81.7
48 Paul Brasme Francja 111.5   75.9
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 105.0   74.5
50 Anze Semenic Słowenia 106.0   69.5
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:45
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 października 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich