Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
10.08.2019 - Courchevel (Francja) HS-135
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Robert Johansson Norwegia 132.0 136.0
2 Tilen Bartol Słowenia 130.0 134.5
3 Maciej Kot Polska 133.0 133.9
4 Timi Zajc Słowenia 131.5 130.6
5 Naoki Nakamura Japonia 127.5 130.3
6 Marius Lindvik Norwegia 130.0 129.0
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 131.5 127.8
8 Jakub Wolny Polska 133.0 127.0
9 Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 124.4
10 Killian Peier Szwajcaria 132.0 124.2
11 Yuken Iwasa Japonia 123.5 124.1
12 Evgeniy Klimov Rosja 132.0 123.6
13 Karl Geiger Niemcy 129.5 123.2
14 Stefan Kraft Austria 128.5 122.2
15 Stephan Leyhe Niemcy 133.0 118.9
16 Richard Freitag Niemcy 133.0 118.0
  Yukiya Sato Japonia 125.5 118.0
18 Stefan Hula Polska 128.5 117.5
19 Mikhail Nazarov Rosja 127.5 117.2
20 Robin Pedersen Norwegia 126.0 117.0
21 Keiichi Sato Japonia 124.5 116.9
22 Sergey Tkachenko Kazachstan 128.5 115.8
23 Markus Eisenbichler Niemcy 126.0 115.0
24 Clemens Aigner Austria 127.0 114.7
  Domen Prevc Słowenia 126.0 114.7
26 Viktor Polasek Czechy 125.5 114.0
27 Simon Ammann Szwajcaria 129.0 112.9
28 Daniel Huber Austria 127.5 111.4
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.5 111.4
30 Jonathan Learoyd Francja 128.0 111.0
31 Roman Koudelka Czechy 120.5 108.8
32 Philipp Aschenwald Austria 135.5 108.5
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 122.5 108.5
34 Vladimir Zografski Bułgaria 119.5 105.7
35 Shohei Tochimoto Japonia 121.0 104.0
36 Anze Lanisek Słowenia 121.5 103.7
37 Kevin Bickner USA 122.0 102.4
38 Junshiro Kobayashi Japonia 113.5 101.8
39 Sabirzhan Muminov Kazachstan 116.5 99.6
40 Alex Insam Włochy 120.0 99.1
41 Michael Hayboeck Austria 113.0 96.0
42 Dominik Peter Szwajcaria 114.5 95.7
43 Andreas Schuler Szwajcaria 118.0 94.7
44 Ziga Jelar Słowenia 108.0 93.3
45 Martin Hamann Niemcy 115.0 90.3
46 Manuel Fettner Austria 115.0 85.4
47 Constantin Schmid Niemcy 104.0 81.7
48 Paul Brasme Francja 111.5 75.9
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 105.0 74.5
50 Anze Semenic Słowenia 106.0 69.5
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Kalendarium
Roman Koudelka
Dziś urodziny obchodzą:
Joanna Kil (2000)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich