Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
30.08.2009 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 131.5 129.5 279.7
2 Daiki Ito Japonia 134.0 127.5 271.7
3 Simon Ammann Szwajcaria 123.5 128.5 268.1
4 Noriaki Kasai Japonia 127.0 123.0 253.3
5 Fumihisa Yumoto Japonia 124.5 129.0 250.9
6 Taku Takeuchi Japonia 122.0 124.0 241.4
7 Rafał ¦liż Polska 125.5 122.0 233.6
8 Akseli Kokkonen Norwegia 118.5 125.0 231.5
9 Kazuyoshi Funaki Japonia 121.0 119.0 230.4
10 Shohei Tochimoto Japonia 120.5 117.5 228.1
11 Jon Aaraas Norwegia 119.5 121.5 225.4
12 Michael Hayboeck Austria 118.0 119.0 219.3
13 Janne Happonen Finlandia 116.0 123.0 218.8
14 Stephan Hocke Niemcy 117.0 119.5 217.9
15 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 121.0 118.0 217.7
16 Ilja Rosliakov Rosja 120.0 116.5 215.9
17 Robert Hrgota Słowenia 117.5 121.5 214.8
18 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 123.5 113.0 213.3
19 Emmanuel Chedal Francja 114.0 120.0 212.6
20 Stefan Hula Polska 119.0 119.0 211.5
21 Georg Späth Niemcy 115.0 117.0 209.2
22 Martin Cikl Czechy 110.5 120.5 209.1
23 Mitja Meznar Słowenia 112.5 119.0 204.9
24 Matic Kramarsic Słowenia 115.0 116.0 203.4
25 Nicholas Alexander USA 114.0 117.0 202.8
26 Jakub Kot Polska 117.0 113.0 201.2
27 Ondrej Vaculik Czechy 118.5 112.0 196.7
28 Jan Matura Czechy 119.5 110.5 196.3
29 David Unterberger Austria 115.0 110.5 194.4
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.0 106.0 178.4
31 Maciej Kot Polska 111.5   92.8
32 Vincent Descombes Sevoie Francja 112.5   92.7
33 Dawid Kubacki Polska 113.5   92.4
34 Lukas Hlava Czechy 111.0   91.8
35 Dimitry Ipatov Rosja 112.5   91.6
36 Krzysztof Miętus Polska 109.0   90.9
37 Matti Hautamäki Finlandia 112.0   89.8
38 Tobias Bogner Niemcy 110.5   88.6
39 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 108.5   87.9
40 Daniel Lackner Austria 108.5   87.1
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 110.0   86.9
42 Stefan Read Kanada 108.5   84.4
43 Pascal Bodmer Niemcy 108.5   83.0
44 Ivan Karaulov Kazachstan 109.5   82.5
45 Felix Schoft Niemcy 106.5   80.2
46 Nicholas Fairall USA 107.0   79.6
47 Vladimir Zografski Bułgaria 104.0   79.1
48 Radik Zhaparov Kazachstan 105.5   78.6
49 Yevgeniy Levkin Kazachstan 102.0   72.7
50 David Lazzaroni Francja 100.5   66.3

« Letnia Grand Prix 2009 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2009

Letnia Grand Prix 2009

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich