Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 09:45
Lahti HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2009
Period 1
08.08.2009 18:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 nocny, druż.
09.08.2009 14:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP4N
12.08.2009 21:00 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP4N, nocny
14.08.2009 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP4N, nocny
16.08.2009 13:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP4N
22.08.2009 20:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
23.08.2009   Zakopane Polska HS-134 K-120
29.08.2009   Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
30.08.2009   Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
03.10.2009   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 finał, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 537  
2 Robert Kranjec Słowenia 477 -60
3 Adam Małysz Polska 294 -243
4 Denis Kornilov Rosja 293 -244
5 Gregor Schlierenzauer Austria 280 -257
6 Harri Olli Finlandia 275 -262
7 Daiki Ito Japonia 251 -286
8 Anders Jacobsen Norwegia 241 -296
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 232 -305
10 Noriaki Kasai Japonia 217 -320
11 Roman Koudelka Czechy 210 -327
12 Tom Hilde Norwegia 207 -330
13 Fumihisa Yumoto Japonia 192 -345
14 Johan Remen Evensen Norwegia 169 -368
15 Taku Takeuchi Japonia 165 -372
16 Emmanuel Chedal Francja 143 -394
17 Lukas Mueller Austria 129 -408
18 David Zauner Austria 102 -435
19 Manuel Fettner Austria 98 -439
20 Georg Späth Niemcy 89 -448
21 Kenneth Gangnes Norwegia 81 -456
  Mitja Meznar Słowenia 81 -456
23 Kazuyoshi Funaki Japonia 79 -458
24 Martin Cikl Czechy 75 -462
25 Shohei Tochimoto Japonia 74 -463
26 Łukasz Rutkowski Polska 72 -465
27 Janne Happonen Finlandia 67 -470
28 Sebastian Colloredo Włochy 65 -472
29 Akseli Kokkonen Norwegia 64 -473
30 Andreas Wank Niemcy 59 -478
  Michael Uhrmann Niemcy 59 -478
32 Kamil Stoch Polska 58 -479
33 Michael Neumayer Niemcy 49 -488
34 Andreas Küttel Szwajcaria 48 -489
  Primoz Pikl Słowenia 48 -489
  Rafał ¦liż Polska 48 -489
  Martin Koch Austria 48 -489
38 Jernej Damjan Słowenia 46 -491
39 Wolfgang Loitzl Austria 45 -492
40 Michael Hayboeck Austria 44 -493
41 Kalle Keituri Finlandia 39 -498
42 Jakub Janda Czechy 38 -499
43 Martin Schmitt Niemcy 37 -500
44 Stephan Hocke Niemcy 36 -501
45 Nicholas Alexander USA 33 -504
  Krzysztof Miętus Polska 33 -504
47 Ilja Rosliakov Rosja 32 -505
48 Pavel Karelin Rosja 31 -506
49 Andreas Kofler Austria 30 -507
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 27 -510
51 Jon Aaraas Norwegia 24 -513
52 Thomas Morgenstern Austria 23 -514
53 Matic Kramarsic Słowenia 22 -515
  Stefan Hula Polska 22 -515
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -515
56 Marcin Bachleda Polska 20 -517
57 Dmitriy Vassiliev Rosja 18 -519
58 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 17 -520
59 Robert Hrgota Słowenia 14 -523
  Kento Sakuyama Japonia 14 -523
  Maciej Kot Polska 14 -523
62 Pascal Bodmer Niemcy 13 -524
  Jan Matura Czechy 13 -524
64 Ondrej Vaculik Czechy 12 -525
  Rok Urbanc Słowenia 12 -525
66 Takanobu Okabe Japonia 11 -526
  Severin Freund Niemcy 11 -526
68 Dawid Kubacki Polska 9 -528
69 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 8 -529
70 Jakub Kot Polska 5 -532
71 Sami Niemi Finlandia 4 -533
  Markus Eggenhofer Austria 4 -533
73 Grzegorz Miętus Polska 3 -534
  Yoshihiko Osanai Japonia 3 -534
75 Lukas Hlava Czechy 2 -535
  Tomas Zmoray Słowacja 2 -535
  David Unterberger Austria 2 -535
78 Radik Zhaparov Kazachstan 1 -536
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -536
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1448  
2 Japonia Japonia 1156 -292
3 Austria Austria 1005 -443
4 Słowenia Słowenia 950 -498
5 Niemcy Niemcy 703 -745
6 Finlandia Finlandia 685 -763
7 Polska Polska 678 -770
8 Szwajcaria Szwajcaria 585 -863
9 Czechy Czechy 400 -1048
10 Rosja Rosja 375 -1073
11 Francja Francja 143 -1305
12 Włochy Włochy 65 -1383
13 Korea Pd. Korea Pd. 44 -1404
14 USA USA 33 -1415
15 Słowacja Słowacja 2 -1446
16 Kazachstan Kazachstan 1 -1447
Wyniki konkursów
08.08.2009 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Norwegia
09.08.2009 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.08.2009 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.08.2009 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
16.08.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
22.08.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
23.08.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
29.08.2009 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
30.08.2009 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.10.2009 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:45
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich