Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
19.01.2019 - Planica (Słowenia) HS-102
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Cene Prevc Słowenia 98.0 99.5 243.2
2 Stefan Huber Austria 98.0 97.5 241.9
3 Jaka Hvala Słowenia 96.5 96.0 236.2
4 Fabian Seidl Niemcy 97.0 95.0 235.6
5 Manuel Poppinger Austria 96.5 96.0 233.3
6 Matevz Samec Słowenia 97.5 94.5 231.9
7 Federico Cecon Włochy 97.5 95.5 231.1
8 Vojtech Stursa Czechy 97.0 94.5 230.8
9 Elias Tollinger Austria 94.5 96.0 228.0
  Markus Rupitsch Austria 93.5 97.0 228.0
11 Cedrik Weigel Niemcy 95.0 96.0 227.6
12 Luca Egloff Szwajcaria 94.0 95.0 225.8
13 Adrian Sell Niemcy 94.5 94.5 224.9
14 Thomas Lackner Austria 95.5 92.5 222.3
15 Ernest Prislic Słowenia 95.0 93.5 221.4
16 Johannes Schubert Niemcy 94.5 93.0 220.2
17 Giovanni Bresadola Włochy 93.5 95.0 218.9
18 Lovro Kos Słowenia 94.0 94.5 217.8
19 Davide Bresadola Włochy 93.5 94.0 216.7
20 Lovro Vodusek Słowenia 95.5 91.0 215.5
21 Dusan Dolezel Czechy 94.5 91.5 215.4
22 Justin Nietzel Niemcy 92.5 93.5 215.3
23 Janni Reisenauer Austria 93.0 93.5 213.8
24 Daniel Andrei Cacina Rumunia 94.5 92.0 211.7
25 Matija Vidic Słowenia 91.5 91.5 207.6
26 Luka Robnik Słowenia 91.0 91.0 205.5
27 Tjas Grilc Słowenia 92.0 90.5 205.0
28 Patrick Gasienica USA 91.5 89.5 202.2
29 Tim Fuchs Niemcy 92.0 89.0 201.6
30 Dominik Maylaender Niemcy 96.5 DSQ 116.5
31 Paul Winter Niemcy 91.5   101.9
32 Jonne Veteläinen Finlandia 91.0   101.4
33 Damian Skupień Polska 91.5   100.8
34 Frans Taehkaevuori Finlandia 89.5   99.7
35 Gabriel Karlen Szwajcaria 90.0   99.3
36 Josef Ritzer Austria 90.5   98.9
37 Peter Resinger Austria 89.5   98.5
38 Elias Vaenskae Finlandia 90.5   98.4
39 Anton Schluetter Niemcy 89.0   98.3
40 Mark Hafnar Słowenia 88.5   97.8
41 Blaz Pavlic Słowenia 89.5   97.6
42 Patrick Kogler Austria 89.5   97.4
43 Nejc Toporis Słowenia 88.5   96.6
44 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 89.5   95.8
45 Miha Lipovsek Rocnik Słowenia 88.0   95.6
46 Gorazd Zavrsnik Słowenia 88.0   95.4
  Henri Kavilo Finlandia 88.5   95.4
48 Mattia Galiani Włochy 88.0   95.2
49 Greyson Scharffs USA 88.5   94.5
50 Wiktor Pękala Polska 88.5   94.3
51 Florian Molnar Węgry 86.5   93.0
52 Radu Mihai Pacurar Rumunia 88.5   92.7
  Frantisek Holik Czechy 87.0   92.7
54 Marcel Rep Słowenia 87.0   92.5
55 Sung-Woo Cho Korea Pd. 86.5   92.4
56 Daniel Moroder Włochy 87.5   92.3
57 Axel Maylaender Niemcy 87.0   91.8
58 Andrii Vaskul Ukraina 87.5   91.6
59 Jarosław Krzak Polska 87.5   91.2
60 Guang Yang Chiny 86.0   90.2
61 Jeong-Heon Si Korea Pd. 87.0   90.0
62 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 85.0   86.7
63 Chao Li Chiny 85.0   86.2
64 Matic Hladnik Słowenia 84.0   85.3
65 Timotej Jeglic Słowenia 85.0   85.2
66 Noah Camenzind Szwajcaria 85.0   84.9
67 Mikulas Sluka Czechy 83.0   82.9
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 83.5   82.9
69 Damian Lasota Czechy 83.0   82.4
70 Kacper Stosel Polska 83.5   82.0
71 Karlo Vodusek Słowenia 82.0   81.5
72 Jingtao Hu Chiny 82.5   80.3
73 Lean Niederberger Szwajcaria 82.0   79.9
74 Nikita Devyatkin Kazachstan 81.5   78.1
75 Yevgen Marusyak Ukraina 79.0   74.7
76 Ivan Zelenchuk Ukraina 79.0   73.2
77 Zhe Chen Chiny 80.0   72.6
78 Jakub Sikola Czechy 77.5   71.0
79 Stas Santelj Słowenia 77.5   70.7
80 Canden Wilkinson USA 78.0   70.3
81 Seok-Jae Hwang Korea Pd. 75.5   65.7
82 Gleb Safonov Kazachstan 71.5   59.4
83 Krzysztof Kieta Polska 81.5   56.9
84 Hunter Gibson USA 71.5   55.7
85 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 72.5   55.2
86 Francesco Cecon Włochy DNS   DNS
87 Mika Schwann Austria DSQ   DSQ
88 Andrei Feldorean Rumunia DSQ   DSQ
89 Alexander Cecon Włochy DSQ   DSQ
90 Rok Oblak Słowenia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich