Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
08.01.2017 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 132.0 137.6
2 Timi Zajc Słowenia 132.5 136.0
3 Matjaz Pungertar Słowenia 132.0 135.6
4 Ziga Jelar Słowenia 131.0 133.3
5 Lukas Wagner Niemcy 129.0 130.2
6 Maksim Sergeev Rosja 126.5 125.2
7 Rok Tarman Słowenia 126.0 124.8
8 Jaka Hvala Słowenia 124.5 123.6
9 Dawid Jarz±bek Polska 125.0 123.0
10 Krzysztof Miętus Polska 124.5 122.1
11 Andreas Alamommo Finlandia 124.0 121.2
12 Killian Peier Szwajcaria 130.0 121.0
13 Stanisław Biela Polska 123.5 120.3
  Paweł W±sek Polska 123.5 120.3
15 Simon Greiderer Austria 123.0 119.4
  David Krapez Słowenia 123.0 119.4
  Dominik Kastelik Polska 123.0 119.4
18 Elias Vaenskae Finlandia 122.5 118.5
19 Anze Lavtizar Słowenia 122.5 118.0
20 Jan Kus Słowenia 123.0 117.9
21 Andraz Modic Słowenia 122.0 117.1
22 Mario Mendel Austria 122.0 116.6
23 Eetu Nousiainen Finlandia 121.0 115.8
  Sergey Tkachenko Kazachstan 123.5 115.8
25 Riki Kurita Japonia 121.5 115.7
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.5 115.5
27 Andrzej Stękała Polska 121.0 115.3
28 Maximilian Lienher Austria 121.5 115.2
29 Kalle Heikkinen Finlandia 121.0 114.8
30 Frans Taehkaevuori Finlandia 121.5 114.7
31 Sebastian Rombach Niemcy 120.0 113.0
32 Andreas Schuler Szwajcaria 121.0 112.8
33 Yuken Iwasa Japonia 122.0 112.6
34 Patrick Kogler Austria 119.5 111.6
  Philipp Raimund Niemcy 119.5 111.6
36 Niko Kytoesaho Finlandia 119.0 110.7
  Thomas Diethart Austria 119.0 110.7
38 Krzysztof Leja Polska 117.5 108.0
39 Jakub Kot Polska 117.0 107.1
  Przemysław Kantyka Polska 117.0 107.1
41 Philipp Haagen Austria 118.0 106.9
42 Henri Kavilo Finlandia 117.0 106.1
43 Giovanni Bresadola Włochy 116.0 104.3
44 Artti Aigro Estonia 115.0 103.5
45 Jan Maylaender Niemcy 115.5 103.4
46 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 117.0 102.6
47 Dominik Maylaender Niemcy 114.5 102.1
48 Dusan Dolezel Czechy 113.0 98.4
49 Stepan Pasichnyk Ukraina 113.0 97.4
50 Tomasz Pilch Polska 111.0 94.8
  Tim Heinrich Niemcy 111.0 94.8
52 Artur Kukuła Polska 110.5 93.9
53 Alexander Hayboeck Austria 111.0 93.8
54 Brian Wallace USA 110.0 92.0
55 Nik Fabijan Słowenia 109.0 91.2
56 Łukasz Rutkowski Polska 109.0 90.7
57 Federico Cecon Włochy 109.0 90.2
  Yevgen Marusyak Ukraina 109.0 90.2
  Bartosz Czyż Polska 109.0 90.2
60 Damian Skupień Polska 108.0 88.9
61 Wili Loukasmaeki Finlandia 107.5 87.5
62 Kacper Juroszek Polska 109.0 86.7
63 Jan Hoerl Austria 107.5 86.0
64 Sabirzhan Muminov Kazachstan 107.0 85.1
65 Viktor Pasichnyk Ukraina 106.0 81.8
66 Dawid Krupa Polska 104.5 81.1
67 Nicholas Mattoon USA 104.0 80.7
68 Ren Nikaido Japonia 103.5 76.8
69 Andrei Feldorean Rumunia 102.5 76.5
70 Zeno di Lenardo Włochy 102.0 75.6
71 Noah Valtiner Austria 103.5 74.8
72 Andrii Vaskul Ukraina 103.5 74.3
73 Hunor Farkas Rumunia 101.0 73.8
74 Alexey Korolev Kazachstan 100.5 72.9
75 Kiril Kotik Rosja 100.0 71.5
76 Rogan Reid Kanada 101.0 70.8
77 Łukasz Bukowski Polska 100.0 70.5
78 Matthew Soukup Kanada 100.0 69.5
79 Niko Loeytaeinen Finlandia 98.5 69.3
80 Taavi Pappel Estonia 99.0 69.2
81 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 97.5 68.0
82 Lukas Kubena Czechy 97.5 67.5
83 Jan Michalek Czechy 97.5 66.5
84 Nigel Lauchlan Kanada 98.0 66.4
85 Jakub Jurosz Polska 97.0 66.1
86 Radek Selcer Czechy 96.5 61.7
87 Sorin Iulian Pitea Rumunia 96.0 61.3
88 Radu Mihai Pacurar Rumunia 94.5 61.1
89 Marcel Vyvial Czechy 94.0 59.7
90 Jeong-Heon Si Korea Pd. 95.5 59.4
91 Sung-Woo Cho Korea Pd. 93.5 58.8
92 Roman Nogin Kazachstan 94.5 58.1
93 David Jirotka Czechy 95.0 58.0
94 Daniel Andrei Cacina Rumunia 93.0 57.9
95 Szymon Jojko Polska 89.0 50.2
96 Mateusz Staszel Polska 89.5 49.1
97 Kenno Ruukel Estonia 88.5 47.3
98 Benedikt Holub Czechy 88.0 46.4
99 Ju-Chan Lee Korea Pd. 85.0 40.0
100 Robert Supola Czechy 79.0 27.7
101 Sergey Zyryanov Kazachstan 74.0 18.7
102 Akram Adilov Kazachstan DNS DNS
103 Oleg Pavlenko Rosja DSQ DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Jussi Hautamaeki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sergei Kulikov (1994)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich