Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Severin Freund (Niemcy) |
135.0 |
132.0 |
261.1 |
2 |
Danny Queck (Niemcy) |
133.0 |
131.5 |
254.1 |
3 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
131.5 |
129.0 |
246.4 |
4 |
Lukas Hlava (Czechy) |
133.5 |
125.5 |
243.2 |
5 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
128.5 |
130.0 |
236.3 |
6 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
134.5 |
121.5 |
233.8 |
7 |
Eric Renmaelmo (Norwegia) |
125.0 |
128.0 |
231.4 |
8 |
Nicholas Alexander (USA) |
124.5 |
127.0 |
227.7 |
9 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
127.0 |
123.0 |
226.5 |
10 |
Dawid Kubacki (Polska) |
125.0 |
125.5 |
225.9 |
11 |
Anze Damjan (Słowenia) |
125.0 |
125.5 |
225.4 |
12 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
123.5 |
125.5 |
224.7 |
13 |
Manuel Fettner (Austria) |
129.0 |
120.0 |
223.2 |
14 |
Richard Freitag (Niemcy) |
133.5 |
113.5 |
219.6 |
15 |
Nicolas Mayer (Francja) |
128.5 |
118.0 |
218.2 |
16 |
Klemens Murańka (Polska) |
130.0 |
116.5 |
217.7 |
17 |
Roland Mueller (Austria) |
120.0 |
125.0 |
217.0 |
18 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
137.0 |
124.0 |
216.8 |
19 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
123.0 |
123.0 |
216.3 |
20 |
David Unterberger (Austria) |
121.0 |
123.0 |
211.7 |
21 |
Julian Musiol (Niemcy) |
120.0 |
124.5 |
211.6 |
22 |
Michael Hayboeck (Austria) |
124.5 |
120.5 |
211.0 |
23 |
Diego Dellasega (Włochy) |
122.5 |
120.5 |
209.4 |
24 |
Rune Velta (Norwegia) |
120.5 |
122.0 |
208.5 |
25 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
120.5 |
118.5 |
200.7 |
26 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
131.0 |
105.5 |
196.7 |
27 |
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
123.0 |
107.5 |
186.4 |
28 |
Daniel Lackner (Austria) |
120.0 |
121.5 |
185.7 |
29 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
122.5 |
107.5 |
185.5 |
30 |
Jan Fuhre (Norwegia) |
121.0 |
115.5 |
175.7 |
31 |
Balthasar Schneider (Austria) |
120.0 |
101.5 |
|
32 |
Florian Horst (Niemcy) |
120.5 |
100.9 |
|
33 |
Andreas Strolz (Austria) |
121.0 |
100.3 |
|
34 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
120.5 |
99.9 |
|
35 |
Nico Hermann (Niemcy) |
119.0 |
99.7 |
|
36 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
118.5 |
98.8 |
|
37 |
Zhandong Tian (Chiny) |
118.0 |
98.4 |
|
38 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
119.0 |
98.2 |
|
39 |
Jan Matura (Czechy) |
117.5 |
98.0 |
|
40 |
Alexey Vostretsov (Rosja) |
118.0 |
97.9 |
|
41 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
116.5 |
95.2 |
|
42 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
117.0 |
94.6 |
|
43 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
115.5 |
93.9 |
|
44 |
Peter Prevc (Słowenia) |
114.5 |
92.1 |
|
45 |
Borek Sedlak (Czechy) |
115.0 |
92.0 |
|
46 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
114.5 |
91.1 |
|
47 |
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
113.5 |
89.8 |
|
48 |
Michael Lunardi (Włochy) |
115.0 |
89.0 |
|
49 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
114.0 |
87.7 |
|
50 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
112.5 |
87.5 |
|
51 |
Yang Li (Chiny) |
112.5 |
86.5 |
|
52 |
Christopher Lamb (USA) |
112.0 |
85.1 |
|
53 |
Michael J Glasder (USA) |
111.0 |
84.3 |
|
54 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
110.0 |
83.0 |
|
55 |
Julien Dorme (Francja) |
107.5 |
77.5 |
|
56 |
Jordan Taillard (Francja) |
101.5 |
65.7 |
|
57 |
Guang Yang (Chiny) |
85.0 |
30.0 |
|
58 |
Jianping Sun (Chiny) |
83.5 |
26.8 |
|
59 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Dmitry Sporynin (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Simone Morassi (Włochy) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klas. Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |