Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tymoteusz Cienciała Polska 520  
2 Michał Obtułowicz Polska 450 -70
3 Dawid Dzioboń Polska 327 -193
4 Jakub Cembala Polska 245 -275
5 Tymoteusz Dyduch Polska 233 -287
6 Stanisław Wiercioch Polska 227 -293
7 Dawid Stoch Polska 225 -295
8 Szymon Sarniak Polska 214 -306
9 Szymon Byrski Polska 200 -320
10 Michał Zarycki Polska 167 -353
11 Jan Krużołek Polska 139 -381
12 Piotr Kocur Polska 131 -389
13 Tomasz Samiec Polska 121 -399
14 Marcin Galica Polska 118 -402
  Klemens Bafia Polska 118 -402
16 Mateusz Ustupski Polska 116 -404
17 Franciszek Kiełbasa Polska 100 -420
18 Kacper Wantulok Polska 76 -444
19 Wojciech Wróbel Polska 73 -447
20 Konrad Tomasiak Polska 72 -448
21 Marcin Kryska Polska 66 -454
22 Maksymilian Twaróg Polska 46 -474
23 Alan Zapotoczny Polska 40 -480
  Dawid Maj Polska 40 -480
25 Franciszek Wojtas Polska 39 -481
26 Patryk Łoziński Polska 33 -487
27 Maciej Kubica Polska 26 -494
  Hubert Latusek Polska 26 -494
  Maksymilian Sierek Polska 26 -494
30 Marcin Bobak Polska 25 -495
31 Bartosz Drożdż Polska 22 -498
32 Patryk Bednarz Polska 16 -504
33 Michał Jarosz Polska 14 -506
34 Artur Misiura Polska 12 -508
35 Kewin Kubień Polska 9 -511
36 Łukasz Hanus Polska 8 -512
37 Alan Sternal Polska 6 -514
38 Stanisław Gąsienica Polska 1 -519

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Tymoteusz Cienciała (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Dawid Dzioboń (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Michał Obtułowicz (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzcy: Tymoteusz Cienciała (Polska) / Michał Obtułowicz (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Tymoteusz Cienciała (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wiktor Szozda Polska 490  
2 Kacper Tomasiak Polska 385 -105
3 Kacper Jarząbek Polska 372 -118
4 Klemens Staszel Polska 321 -169
  Mikołaj Wantulok Polska 321 -169
6 Łukasz Łukaszczyk Polska 299 -191
7 Mikołaj Serwatowicz Polska 199 -291
8 Mateusz Maciusiak Polska 180 -310
9 Grzegorz Rafacz Polska 169 -321
10 Jakub Cieślar Polska 168 -322
11 Kamil Waszek Polska 139 -351
12 Tymoteusz Sikora Polska 137 -353
13 Szymon Dubiel Polska 121 -369
14 Szymon Urbański Polska 113 -377
15 Bartłomiej Grzebień Polska 99 -391
16 Rafał Słaby Polska 95 -395
17 Piotr Nowak Polska 82 -408
  Mateusz Mysza Polska 82 -408
19 Antoni Orawski Polska 63 -427
  Szymon Bobak Polska 63 -427
21 Seweryn Rutkowski Polska 61 -429
22 Rafał Rafacz Polska 57 -433
23 Wojciech Cieślar Polska 56 -434
24 Jakub Niemczyk Polska 54 -436
25 Karol Pieczarka Polska 53 -437
26 Wiktor Fender Polska 42 -448
27 Oskar Kurysia Polska 35 -455
28 Mateusz Bury Polska 24 -466
29 Witold Mrowiec Polska 19 -471
30 Wojciech Sikora Polska 15 -475
31 Aleksander Widera Polska 1 -489
  Łukasz Piętka Polska 1 -489
  Kacper Seremak Polska 1 -489

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Wisełka Polska 460  
2 Marcin Wróbel Polska 380 -80
3 Andrzej Waliczek Polska 278 -182
4 Jan Galica Polska 251 -209
5 Mateusz Chraścina Polska 232 -228
6 Dawid Stasiak Polska 230 -230
7 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 222 -238
8 Grzegorz Mitręga Polska 188 -272
9 Gabriel Kukuczka Polska 177 -283
10 Filip Gluza Polska 176 -284
11 Klemens Joniak Polska 160 -300
12 Szymon Jarończyk Polska 156 -304
13 Mateusz Michniak Polska 133 -327
14 Maciej Staszewski Polska 130 -330
15 Mateusz Król Polska 129 -331
16 Jan Mroczkowski Polska 106 -354
17 Jan Cudzich Polska 101 -359
18 Arkadiusz Legierski Polska 90 -370
  Filip Krawczyk Polska 90 -370
20 Konrad Czul Polska 88 -372
  Wojciech Troszok Polska 88 -372
22 Dawid Źlik Polska 56 -404
23 Jakub Wantulok Polska 49 -411
24 Patryk Wnętrzak Polska 28 -432

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Jakub Wisełka (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Dawid Stasiak (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jakub Wisełka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Majerczyk Polska 430  
2 Robert Ryś Polska 375 -55
3 Miłosz Krzempek Polska 320 -110
4 Wiktor Fickowski Polska 270 -160
5 Adam Niżnik Polska 200 -230
  Szymon Zapotoczny Polska 200 -230
7 Dominik Niemczyk Polska 162 -268
8 Maciej Płonka Polska 112 -318
9 Michał Martynek Polska 110 -320
10 Bartłomiej Kuchta Polska 90 -340
11 Adam Skupień Polska 85 -345

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Miłosz Krzempek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 520  
2 Krzysztof Kieta Polska 415 -105
3 Mateusz Gruszka Polska 340 -180
4 Karol Niemczyk Polska 302 -218
5 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 266 -254
6 Paweł Szyndlar Polska 231 -289
7 Stanisław Ciszek Polska 221 -299
8 Damian Lasota Polska 153 -367
9 Jarosław Krzak Polska 120 -400
10 Dawid Kaszuba Polska 116 -404
11 Kacper Stosel Polska 90 -430
12 Jakub Mirowski Polska 52 -468

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olivia Brenkus Polska 540  
2 Zuzanna Rapacz Polska 440 -100
3 Ewa Frączek Polska 360 -180
4 Pola Bełtowska Polska 200 -340
5 Natalia Łupieżowiec Polska 190 -350

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Zuzanna Rapacz (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paulina Cieślar Polska 390  
2 Natalia Słowik Polska 367 -23
3 Marcelina Bełtowska Polska 289 -101
4 Wiktoria Polanowska Polska 226 -164
5 Joanna Kil Polska 210 -180
6 Emilia Toczek Polska 203 -187
7 Kamila Karpiel Polska 200 -190
8 Sara Tajner Polska 190 -200
9 Magdalena Pałasz Polska 160 -230
10 Anna Twardosz Polska 140 -250
11 Joanna Szwab Polska 130 -260
12 Julia Wolska Polska 76 -314

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Natalia Słowik (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Natalia Słowik (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
nie
61%
tak
29%
nie wiem
10%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich