Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
03.02.2023, godz. 16:00
Willingen HS-147
PŚ mix
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 790  
2 Tomasz Pilch Polska 600 -190
3 Wiktor Pękala Polska 566 -224
4 Piotr Kudzia Polska 473 -317
5 Jarosław Krzak Polska 419 -371
6 Szymon Pawłowski Polska 413 -377
7 Dawid Jarząbek Polska 386 -404
8 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 332 -458
9 Adrian Nalepka Polska 315 -475
10 Łukasz Stawowy Polska 305 -485
11 Andrzej Szczechowicz Polska 232 -558
12 Kacper Konior Polska 218 -572
13 Paweł Szyndlar Polska 212 -578
14 Dawid Groszek Polska 151 -639
15 Mateusz Rajda Polska 144 -646
16 Bartosz Czyż Polska 110 -680

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Niżnik Polska 700  
2 Kacper Juroszek Polska 625 -75
3 Mateusz Gruszka Polska 580 -120
4 Kacper Stosel Polska 464 -236
5 Krzysztof Kieta Polska 425 -275
6 Mateusz Jarosz Polska 356 -344
7 Karol Niemczyk Polska 342 -358
8 Szymon Jojko Polska 339 -361
9 Dawid Haberny Polska 327 -373
10 Krystian Zygmuntowicz Polska 318 -382
11 Bartłomiej Klimowski Polska 302 -398
12 Stanisław Ciszek Polska 297 -403
13 Maciej Zborowski Polska 216 -484
14 Maciej Korzeniowski Polska 200 -500
15 Adam Skupień Polska 194 -506
16 Arkadiusz Jojko Polska 185 -515
17 Jakub Harat Polska 172 -528
18 Tomasz Piczura Polska 144 -556
19 Maciej Gąsienica Ciaptak Polska 135 -565
20 Wiktor Fickowski Polska 134 -566
21 Bartłomiej Kowalczyk Polska 95 -605
22 Tymoteusz Pałka Polska 92 -608
23 Adrian Wawrzacz Polska 84 -616
24 Patryk Pulkowski Polska 78 -622
25 Wojciech Bukowski Polska 63 -637

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Habdas Polska 925  
2 Michał Martynek Polska 700 -225
3 Stanisław Majerczyk Polska 532 -393
4 Miłosz Krzempek Polska 515 -410
5 Jan Rzadkosz Polska 460 -465
6 Robert Ryś Polska 376 -549
7 Szymon Zapotoczny Polska 342 -583
8 Marcin Wróbel Polska 317 -608
9 Michał Jastrzębski Polska 300 -625
10 Jan Bukowski Polska 277 -648
11 Bartłomiej Kuchta Polska 267 -658
12 Jan Galica Polska 261 -664
13 Dominik Niemczyk Polska 200 -725
14 Jan Cudzich Polska 175 -750
15 Kamil Słodyczka Polska 164 -761
16 Bartłomiej Bobak Polska 139 -786
17 Wojciech Troszok Polska 136 -789
18 Jakub Haza Polska 135 -790
19 Stanisław II Marusarz Polska 125 -800
20 Jakub Wisełka Polska 108 -817
  Jan Liszka Polska 108 -817
22 Gabriel Kukuczka Polska 103 -822
23 Mateusz Chraścina Polska 91 -834
24 Jakub Wantulok Polska 89 -836
25 Szymon Niemczyk Polska 71 -854
26 Konrad Czul Polska 67 -858
27 Grzegorz Mitręga Polska 61 -864
28 Dawid Źlik Polska 46 -879
29 Miłosz Szurkiewicz Polska 8 -917

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Joniak Polska 904  
2 Wiktor Szozda Polska 710 -194
3 Kacper Jarząbek Polska 525 -379
4 Klemens Staszel Polska 446 -458
5 Wojciech II Cieślar Polska 442 -462
6 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 378 -526
7 Filip Gluza Polska 374 -530
8 Rafał Rafacz Polska 321 -583
9 Mateusz Michniak Polska 317 -587
10 Mikołaj Serwatowicz Polska 278 -626
11 Andrzej Waliczek Polska 265 -639
12 Mateusz Król Polska 253 -651
13 Maciej Staszewski Polska 226 -678
14 Kamil Waszek Polska 192 -712
15 Jakub Cieślar Polska 182 -722
16 Szymon Jarończyk Polska 180 -724
17 Antoni Orawski Polska 149 -755
18 Wiktor Fender Polska 148 -756
19 Szymon Dubiel Polska 125 -779
20 Patryk Wnętrzak Polska 102 -802
21 Filip Dąbkowski Polska 73 -831
22 Jacek Spyrka Polska 66 -838
23 Mateusz Mysza Polska 63 -841
24 Jakub Wójcik Polska 51 -853
25 Michał Szalbot Polska 21 -883
26 Szymon Długosz Polska 15 -889
27 Seweryn Rutkowski Polska 8 -896

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Tomasiak Polska 980  
2 Tymoteusz Dyduch Polska 760 -220
3 Mikołaj Wantulok Polska 558 -422
4 Michał Obtułowicz Polska 436 -544
5 Tymoteusz Cienciała Polska 431 -549
6 Łukasz Łukaszczyk Polska 411 -569
7 Grzegorz Rafacz Polska 359 -621
8 Szymon Bobak Polska 343 -637
9 Marcin Sobański Polska 331 -649
10 Marcin Kryska Polska 245 -735
11 Jakub Niemczyk Polska 202 -778
12 Mateusz Maciusiak Polska 196 -784
13 Paweł Lichaj Polska 187 -793
  Szymon Byrski Polska 187 -793
15 Kacper Wantulok Polska 180 -800
16 Wojciech Sikora Polska 160 -820
17 Tomasz Samiec Polska 142 -838
18 Filip Staszewski Polska 127 -853
19 Bartłomiej Grzebień Polska 123 -857
20 Szymon Urbański Polska 114 -866
21 Witold Mrowiec Polska 105 -875
22 Michał Zarycki Polska 95 -885
23 Klemens Bafia Polska 81 -899
24 Jakub Cembala Polska 63 -917
25 Stanisław Wiercioch Polska 62 -918
26 Karol Pieczarka Polska 52 -928
27 Dawid Stoch Polska 51 -929
28 Dawid Dzioboń Polska 47 -933
29 Mateusz Majewski Polska 37 -943
30 Jan Krużołek Polska 25 -955
31 Marcin Bobak Polska 24 -956
32 Adam Pilch Polska 20 -960
33 Karol Kosikidis Polska 19 -961
34 Kamil Szwajnos Polska 18 -962
  Adam Pabon Polska 18 -962
36 Oliver Szturc Polska 9 -971
37 Piotr Nowak Polska 8 -972
38 Mateusz Ustupski Polska 4 -976
  Aleksander Luberda Polska 4 -976
  Mateusz Słomka Polska 4 -976
41 Wiktor Brudny Polska 2 -978
42 Klemens Bartol Polska 1 -979

Wyniki konkursów
06.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzcy: Tymoteusz Dyduch (Polska) / Kacper Tomasiak (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 900  
2 Anna Twardosz Polska 695 -205
3 Joanna Kil Polska 586 -314
4 Nicole Konderla Polska 431 -469
5 Magdalena Pałasz Polska 425 -475
6 Róża Pawlikowska Polska 347 -553
7 Wiktoria Przybyła Polska 343 -557
8 Marcelina Bełtowska Polska 334 -566
9 Wiktoria Polanowska Polska 328 -572
10 Nikola Pietraszko Polska 275 -625
11 Natalia Kobiela Polska 236 -664
12 Kamila Karpiel Polska 200 -700
13 Kinga Rajda Polska 160 -740
14 Anna Żądło Polska 36 -864

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pola Bełtowska Polska 900  
2 Sara Tajner Polska 810 -90
3 Amelia Polanowska Polska 590 -310
4 Natalia Słowik Polska 535 -365
5 Zuzanna Rapacz Polska 406 -494
6 Łucja Słowik Polska 381 -519
7 Natalia Łupieżowiec Polska 333 -567
8 Ewa Frączek Polska 270 -630
9 Paulina Czepczor Polska 228 -672
10 Agnieszka Ochodek Polska 194 -706
11 Nikola Kiersnowska Polska 127 -773
12 Marlena Pietraszko Polska 53 -847

Wyniki konkursów
06.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 900  
2 Łukasz Bukowski Polska 745 -155
3 Wojciech Marusarz Polska 430 -470
4 Artur Kukuła Polska 415 -485
5 Paweł Twardosz Polska 180 -720

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Paweł Twardosz (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jewgienij Klimow
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Veselov (1991)
Tego dnia w 2001 roku Małysz skoczył 151,5 m w konkursie w Willingen
Najbliższe zawody
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
11:45
PŚ Willingen
prolog K
12:45
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
11:45
PŚ Willingen
konkurs ind. K
14:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
16:00
PŚ Willingen
konkurs ind. M
19:00
MŚJ Whistler
seria próbna mix
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:00
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 1
dzisiaj
16:08
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:08
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:50
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - studio sport
dzisiaj
17:05
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 2
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich