Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
08.03.2019 - Zakopane (Polska) HS-38
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kacper Tomasiak Polska 32.5 31.0 199.6
2 Tymoteusz Dyduch Polska 32.0 30.5 194.0
3 Mikołaj Wantulok Polska 31.5 29.5 189.1
4 Marcin Sobański Polska 30.5 29.0 175.2
5 Michał Obtułowicz Polska 29.0 28.5 175.0
6 Tymoteusz Cienciała Polska 29.0 28.5 173.0
7 Hektor Kapustik Słowacja 28.5 28.0 170.4
8 Łukasz Łukaszczyk Polska 28.5 29.0 168.0
9 Szymon Bobak Polska 28.0 26.5 158.7
10 Grzegorz Rafacz Polska 27.5 27.0 157.2
11 Jakub Karkalik Słowacja 28.0 27.0 157.0
12 Filip Siragi Słowacja 27.5 27.5 156.5
13 Marek Badani Słowacja 27.5 27.0 156.2
14 Marcin Kryska Polska 28.0 26.5 155.2
15 Paweł Lichaj Polska 26.5 26.5 154.8
16 Mateusz Maciusiak Polska 27.0 26.0 153.8
17 Szymon Byrski Polska 27.0 25.5 150.5
18 Jakub Niemczyk Polska 28.0 25.5 150.1
19 Witold Mrowiec Polska 26.5 26.5 147.8
20 Filip Staszewski Polska 27.0 25.5 146.0
21 Szymon Urbański Polska 26.5 25.0 145.4
22 Tomasz Samiec Polska 26.5 25.5 143.2
23 Stanisław Wiercioch Polska 26.0 25.0 141.1
24 Bartłomiej Grzebień Polska 25.0 25.0 140.0
25 Wojciech Sikora Polska 25.0 25.5 139.8
26 Kacper Wantulok Polska 26.5 23.5 138.0
27 Karol Pieczarka Polska 24.5 25.0 135.7
28 Klemens Bafia Polska 25.5 24.5 135.0
29 Adam Pabon Polska 24.0 25.5 130.2
30 Kamil Szwajnos Polska 24.5 24.5 128.4
31 Michał Zarycki Polska 24.5 24.0 127.6
32 Jan Krahulec Słowacja 24.5 23.5 127.3
33 Aleksander Luberda Polska 24.0 24.0 126.8
34 Wiktor Brudny Polska 24.5 23.5 125.3
35 Dawid Dzioboń Polska 24.0 22.0 123.1
36 Jakub Cembala Polska 22.0 23.5 117.3
37 Mateusz Ustupski Polska 23.0 23.0 117.1
38 Mateusz Słomka Polska 21.0 24.5 115.8
39 Karol Kosikidis Polska 23.0 21.5 115.7
40 Jakub Huntos Słowacja 22.0 23.5 114.8
41 Marcin Bobak Polska 21.0 24.0 112.5
  Piotr Nowak Polska 23.5 21.5 112.5
43 Stanisław Gąsienica Polska 22.5 21.0 107.1
44 Robert Luberda Polska 23.0 21.0 106.9
45 Filip Filipiec Polska 22.5 21.0 105.6
46 Szymon Michniak Polska 22.0 21.0 104.8
47 Filip Duda Polska 22.0 21.0 104.3
48 Rafał Luberda Polska 21.5 21.0 102.5
49 Maksymilian Twaróg Polska 21.5 21.0 102.0
  Adam Łupieżowiec Polska 22.0 20.5 102.0
51 Nikodem Młynarczyk Polska 19.5 20.0 88.2
52 Michał Jarosz Polska 20.5 19.0 86.7
53 Konrad Tomasiak Polska 19.0 19.5 83.6
54 Jakub Garaj Słowacja 16.0 20.5 76.4
  Filip Krahulec Słowacja 18.0 18.5 76.4
56 Bartosz Stanisławski Polska 15.5 19.0 68.2
57 Arkadiusz Bednar Polska 17.0 15.0 59.7
58 Kamil Łowicki Polska 17.5 17.5 57.5
59 Maciej Kubica Polska 21.0 17.5 55.6

« ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019 - wszystkie konkursy »
ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019

ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich