Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:35
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Kukuła Polska 580  
2 Patryk Dunajski Polska 370 -210
  Dawid Kanik Polska 370 -210
4 Michał Podżorski Polska 300 -280
5 Jędrzej Ścisłowicz Polska 250 -330
6 Jan Zięba Polska 229 -351
7 Wojciech Marusarz Polska 193 -387
8 Piotr Lassak Polska 181 -399
9 Rafał Polinkiewicz Polska 105 -475
10 Andrzej Gąsienica Polska 80 -500
11 Piotr Czyż Polska 50 -530
12 Mateusz Marusarz Polska 36 -544
13 Piotr Wójcik Polska 26 -554

Wyniki konkursów
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jędrzej Ścisłowicz (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 600  
2 Krzysztof Biegun Polska 596 -4
3 Mateusz Kojzar Polska 585 -15
4 Piotr Mojżesz Polska 395 -205
5 Sebastian Hebel Polska 385 -215
6 Adam Ruda Polska 301 -299
7 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 265 -335
8 Damian Urbaś Polska 213 -387
9 Jakub Przybyła Polska 210 -390
10 Konrad Janota Polska 203 -397
11 Jakub Wolny Polska 181 -419
12 Damian Żyła Polska 169 -431
13 Piotr Świerczek Polska 164 -436
14 Michał Pytel Polska 153 -447
15 Andrzej Stękała Polska 150 -450
16 Kacper Kupczak Polska 136 -464
17 Wojciech Fąferko Polska 115 -485
  Marcin Miętus Polska 115 -485
19 Krystian Gryczuk Polska 107 -493
20 Krystian Karpiel Polska 95 -505
21 Michał Gut-Chowaniec Polska 86 -514
22 Jan Łowisz Polska 76 -524
23 Kamil Byrt Polska 73 -527
24 Paweł Murzyn Polska 71 -529
25 Kamil Gałysa Polska 67 -533
26 Gabriel Majcher Polska 64 -536
27 Stanisław Biela Polska 50 -550
28 Kamil Bańczak Polska 44 -556
29 Dawid Osiński Polska 41 -559
30 Marcin Budz Polska 28 -572
31 Paweł Szafran Polska 21 -579
32 Narek Jesajan Polska 9 -591
33 Przemysław Luber Polska 1 -599

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Sebastian Hebel (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Sebastian Hebel (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Podżorski Polska 596  
2 Krzysztof Leja Polska 560 -36
3 Mateusz Hulbój Polska 440 -156
4 Przemysław Kantyka Polska 405 -191
5 Daniel Mąka Polska 402 -194
6 Michał Milczanowski Polska 371 -225
7 Antoni Juroszek Polska 343 -253
8 Piotr Byrski Polska 290 -306
9 Paweł Gut Polska 274 -322
10 Krzysztof Dziadoń Polska 205 -391
11 Kamil Wieczorek Polska 184 -412
12 Tymoteusz Urbaś Polska 171 -425
13 Łukasz Bukowski Polska 150 -446
  Igor Smorul Polska 150 -446
15 Paweł Słodyczka Polska 146 -450
16 Krystian Kołodziej Polska 124 -472
17 Kamil Dwojak Polska 109 -487
18 Kamil Kurek Polska 88 -508
19 Bartłomiej Drewniak Polska 86 -510
20 Krzysztof Kabot Polska 63 -533
21 Marek Matuszny Polska 53 -543
22 Damian Lasota Czechy 32 -564
23 Maciej Łukaszczyk Polska 22 -574

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Daniel Mąka (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarząbek Polska 740  
2 Paweł Wąsek Polska 680 -60
3 Jakub Jurosz Polska 435 -305
4 Dominik Kastelik Polska 398 -342
5 Bartosz Czyż Polska 336 -404
6 Paweł Chyc Polska 276 -464
7 Krystian Pacholarz Polska 269 -471
8 Szymon Łokaj Polska 246 -494
9 Damian Skupień Polska 237 -503
10 Paweł Twardosz Polska 225 -515
11 Kacper Konior Polska 220 -520
12 Andrzej Pałasz Polska 201 -539
13 Jakub Chowaniec Polska 159 -581
  Dawid Hreśka Polska 159 -581
15 Mateusz Rajda Polska 153 -587
16 Mateusz Staszel Polska 138 -602
17 Mariusz Ciślak Polska 124 -616
18 Mateusz Dyrcz Polska 117 -623
19 Mateusz Gąsienica-Makowski Polska 103 -637
20 Łukasz Dyrcz Polska 97 -643
21 Bartłomiej Magdziak Polska 72 -668
22 Przemysław Kuszel Polska 69 -671
23 Artur Wacławiak Polska 54 -686
24 Mateusz Marusarz Polska 46 -694
25 Marcin Haza Polska 37 -703
26 Jakub Kurek Polska 36 -704
27 Paweł Stwora Polska 22 -718
28 Paweł Stawora Polska 8 -732

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Pilch Polska 740  
2 Jarosław Krzak Polska 622 -118
3 Mieczysław Kołtaś Polska 393 -347
4 Łukasz Stawowy Polska 392 -348
5 Piotr Kudzia Polska 370 -370
6 Mateusz Małyjurek Polska 345 -395
7 Mateusz Gruszka Polska 285 -455
8 Dawid Haberny Polska 253 -487
9 Andrzej Szczechowicz Polska 249 -491
10 Szymon Jojko Polska 235 -505
11 Szymon Pawłowski Polska 211 -529
12 Marcin Ogórek Polska 187 -553
  Maciej Zborowski Polska 187 -553
14 Oskar Rojek Polska 149 -591
15 Patryk Hutyra Polska 129 -611
16 Wiktor Fickowski Polska 106 -634
  Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 106 -634
18 Jakub Harat Polska 88 -652
19 Marcin Topór Polska 80 -660
20 Bartłomiej Klimowski Polska 75 -665
21 Jan Szymusiak Polska 74 -666
22 Karol Niemczyk Polska 66 -674
23 Jan Zoń Polska 64 -676
24 Jakub Szczepaniak Polska 59 -681
25 Patryk Wątroba Polska 56 -684
26 Mateusz Jarosz Polska 49 -691
27 Kacper Stosel Polska 32 -708
  Dawid Kurek Polska 32 -708
29 Waldemar Janik Polska 25 -715
30 Arkadiusz Jojko Polska 18 -722
  Bartłomiej Kowalczyk Polska 18 -722
32 Kamil Kocierz Polska 16 -724
33 Marcin Małyjurek Polska 10 -730
34 Szymon Olek Polska 7 -733
35 Tomasz Długopolski Polska 6 -734
  Kamil Dziuban Polska 6 -734
37 Patryk Pulkowski Polska 3 -737
38 Maciej Gąsienica Ciaptak Polska 2 -738
39 Krzysztof Wojtanek Polska 1 -739

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzcy: Jarosław Krzak (Polska) / Tomasz Pilch (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA STARSZE
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Gawron Polska 680  
  Joanna Szwab Polska 680  
3 Magdalena Pałasz Polska 440 -240
4 Monika Luber Polska 420 -260

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA MŁODSZE
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kinga Rajda Polska 610  
2 Anna Twardosz Polska 570 -40
3 Katarzyna Pałasz Polska 495 -115
4 Marcelina Herzyk Polska 400 -210
5 Kamila Karpiel Polska 330 -280
6 Paulina Twardosz Polska 300 -310
7 Wioletta Wątroba Polska 252 -358
8 Joanna Kil Polska 211 -399
9 Kamila Bafia Polska 140 -470
10 Justyna Badura Polska 68 -542
11 Angelika Wojtanek Polska 29 -581

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:35
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:22
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
dzisiaj
13:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
02:15
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
02:15
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich