Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
08.03.2012 - Zakopane (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Krzysztof Biegun Polska 86.5 86.0 233.0
2 Szymon Szostok Polska 84.0 80.0 214.5
3 Mateusz Kojzar Polska 79.0 84.5 212.5
4 Stanisław Biela Polska 80.5 82.5 211.0
5 Piotr Mojżesz Polska 81.0 79.5 203.5
6 Michał Pytel Polska 76.0 78.0 188.5
7 Adam Ruda Polska 79.0 75.0 187.5
8 Piotr ¦wierczek Polska 76.0 76.5 186.5
9 Jakub Wolny Polska 75.5 74.5 180.5
10 Damian Urba¶ Polska 74.5 74.5 177.5
11 Andrzej Stękała Polska 75.5 72.5 175.5
12 Sebastian Hebel Polska 73.5 74.0 173.0
13 Kacper Kupczak Polska 71.0 75.0 171.0
  Michał Gut-Chowaniec Polska 72.5 73.5 171.0
15 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 76.5 70.0 169.5
16 Konrad Janota Polska 72.5 71.5 166.0
17 Marcin Miętus Polska 73.0 70.0 164.5
  Wojciech F±ferko Polska 68.5 75.0 164.5
19 Jakub Przybyła Polska 70.5 72.0 164.0
20 Damian Żyła Polska 71.5 69.0 159.5
21 Krystian Karpiel Polska 67.5 70.5 153.0
22 Jan Łowisz Polska 67.5 69.5 151.5
23 Kamil Byrt Polska 67.5 67.5 143.5
24 Gabriel Majcher Polska 69.0 64.0 139.5
25 Kamil Bańczak Polska 66.0 63.5 130.5
26 Kamil Gałysa Polska 65.5 63.5 130.0
27 Dawid Osiński Polska 66.5 60.5 125.0
28 Paweł Murzyn Polska 62.0 64.0 122.0
29 Marcin Budz Polska 63.0 62.5 120.5
30 Narek Jesajan Polska 57.0 57.5 96.0
31 Paweł Szafran Polska 55.5 57.0 91.0

« Lotos Cup 2012 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2012

Lotos Cup 2012

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich