Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:35
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A

Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Słowiok Polska 660  
2 Adam Cieślar Polska 492 -168
3 Kamil Skrobot Polska 375 -285
4 Marcin Kulig Polska 370 -290
5 Michał Pyclik Polska 329 -331
6 Mariusz Kawulok Polska 255 -405
7 Jan Ziobro Polska 248 -412
8 Bartłomiej Czernik Polska 238 -422
9 Artur Bandyk Polska 206 -454
10 Kamil Waluś Polska 204 -456
11 Kacper Skrobot Polska 202 -458
12 Andrzej Staszel Polska 154 -506
13 Przemysław Polok Polska 140 -520
14 Michał Balicki Polska 103 -557
15 Marcel Grall Polska 95 -565
16 Karol Adamus Polska 89 -571
17 Krzysztof Łokaj Polska 74 -586
18 Marek Jurosz Polska 68 -592
19 Mihai Damian Rumunia 51 -609
20 Serhei Hancharou Białoruś 46 -614
  Yauheny Mytskaniuk Białoruś 46 -614
22 Wojciech Dudek Polska 42 -618
23 Alexandru Tudor Rumunia 31 -629
  Jakub Maślany Polska 31 -629
25 Aleksandr Hancharou Białoruś 20 -640

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Adam Cieślar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Byrt Polska 700  
2 Grzegorz Miętus Polska 516 -184
3 Aleksander Zniszczoł Polska 407 -293
4 Andrzej Gąsienica Polska 386 -314
5 Artur Kukuła Polska 329 -371
6 Andrzej Szlembarski Polska 302 -398
7 Klemens Murańka Polska 260 -440
8 Bartłomiej Kłusek Polska 253 -447
9 Rafał Polinkiewicz Polska 209 -491
10 Jędrzej Ścisłowicz Polska 204 -496
11 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 192 -508
12 Piotr Czyż Polska 186 -514
13 Szczepan Kupczak Polska 176 -524
14 Adam Bryja Polska 162 -538
15 Jakub Przybyła Polska 159 -541
16 Dawid Kanik Polska 134 -566
17 Wojciech Marusarz Polska 132 -568
18 Konrad Turczak Polska 115 -585
19 Patryk Pokorski Polska 107 -593
20 Mateusz Mniszak Polska 99 -601
21 Piotr Wójcik Polska 94 -606
22 Aleksander Cieślar Polska 81 -619
23 Michał Podżorski Polska 79 -621
24 Paweł Matuszny Polska 64 -636
25 Vladimir Zografski Bułgaria 60 -640
  Patryk Dunajski Polska 60 -640
27 Mateusz Bujok Polska 52 -648
28 Jan Zięba Polska 42 -658
29 Dawid Macura Polska 41 -659
30 Aliaksei Muravitski Białoruś 23 -677
31 Kornel Makarewicz Polska 22 -678
32 Michał Pawlus Polska 19 -681
33 Szilvester Kozma Rumunia 16 -684
34 Remus Tudor Rumunia 15 -685
35 Rafał Kocurek Polska 11 -689
  Kamil Stec Polska 11 -689
37 Mateusz Jarząbek Polska 9 -691
38 Adam Szczepaniak Polska 8 -692
39 Piotr Lassak Polska 7 -693
  Daniel Wota Polska 7 -693
41 Marcin Orawiec Polska 4 -696
42 Łukasz Burian Polska 3 -697
  Jan Kłoda Polska 3 -697
  Mariusz Rzadkosz Polska 3 -697
45 Łukasz Para Polska 1 -699

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Biela Polska 780  
2 Damian Żyła Polska 600 -180
3 Krzysztof Biegun Polska 466 -314
4 Mateusz Kojzar Polska 359 -421
5 Szymon Szostok Polska 340 -440
6 Jakub Wolny Polska 326 -454
7 Kamil Byrt Polska 306 -474
8 Piotr Mojżesz Polska 239 -541
9 Wojciech Fąferko Polska 238 -542
10 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 216 -564
11 Kamil Gałysa Polska 172 -608
12 Damian Urbaś Polska 157 -623
13 Marcin Miętus Polska 150 -630
14 Łukasz Walkosz Polska 147 -633
15 Jan Łowisz Polska 119 -661
16 Marcin Budz Polska 109 -671
17 Konrad Janota Polska 102 -678
18 Bogdan Zych Polska 100 -680
19 Artur Łokaj Polska 93 -687
  Jakub Bachleda-Szeliga Polska 93 -687
21 Marcin Dziadoń Polska 75 -705
22 Szymon Mniszak Polska 61 -719
  Kamil Bańczak Polska 61 -719
24 Paweł Murzyn Polska 53 -727
25 Kacper Kupczak Polska 47 -733
  Szilvester Fulop Rumunia 47 -733
27 Paweł Burian Polska 44 -736
28 Daniel Połeć Polska 38 -742
29 Andrzej Stękała Polska 37 -743
30 Michał Gut-Chowaniec Polska 34 -746
31 Konrad Caputa Polska 32 -748
32 Michał Pytel Polska 31 -749
33 Szilard Gal Rumunia 19 -761
34 Sebastian Hebel Polska 16 -764
35 Dawid Osiński Polska 15 -765
36 Sabin Corbos Rumunia 10 -770
37 Rafał Mamrowicz Polska 7 -773
38 Janusz Szeliga Polska 3 -777
  Krystian Gryczuk Polska 3 -777
40 Krystian Karpiel Polska 2 -778

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Damian Żyła (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 740  
2 Mateusz Hulbój Polska 540 -200
3 Michał Milczanowski Polska 482 -258
4 Łukasz Podżorski Polska 440 -300
5 Krzysztof Dziadoń Polska 309 -431
6 Krystian Kołodziej Polska 274 -466
7 Krzysztof Kabot Polska 261 -479
8 Mirosław Wnuk Polska 258 -482
9 Przemysław Kantyka Polska 231 -509
10 Kamil Kurek Polska 203 -537
11 Paweł Słodyczka Polska 195 -545
12 Jakub Jurosz Polska 191 -549
13 Andrzej Pałasz Polska 156 -584
14 Bartłomiej Jarząbek Polska 141 -599
15 Szymon Lisek Polska 126 -614
16 Paweł Wąsek Polska 120 -620
17 Paweł Gut Polska 118 -622
18 Dominik Jurosz Polska 112 -628
19 Grzegorz Kois Polska 99 -641
20 Kamil Wieczorek Polska 98 -642
21 Maciej Bubla Polska 91 -649
22 Tymoteusz Urbaś Polska 78 -662
23 Piotr Byrski Polska 70 -670
  Filip Pałaszyński Polska 70 -670
25 Dawid Jarząbek Polska 66 -674
26 Dominik Maślak Polska 40 -700
27 Dawid Byrt Polska 34 -706
28 Paweł Jastrzębski Polska 32 -708
29 Damian Skupień Polska 27 -713
30 Michał Długopolski Polska 26 -714
  Dominik Kastelik Polska 26 -714
32 Stefan Valentin Blega Rumunia 23 -717
33 Robert Valentin Tatu Rumunia 21 -719
34 Ovidiu Baila Rumunia 14 -726
35 Eduard Torok Rumunia 8 -732
36 Adam Klejka Polska 7 -733
37 Krzysztof Szwajnos Polska 6 -734
38 Szymon Łokaj Polska 5 -735
39 Krzysztof Baran Polska 4 -736
40 Rafał Michalak Polska 3 -737
  Igor Smorul Polska 3 -737
  Łukasz Migacz Polska 3 -737
43 Radosław Palion Polska 2 -738

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Michał Milczanowski (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 700  
2 Magdalena Pałasz Polska 620 -80
3 Joanna Gawron Polska 300 -400
4 Monika Luber Polska 270 -430
5 Maja Stachowska Polska 135 -565

Wyniki konkursów
03.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
04.01.2008 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
11.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
12.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
18.01.2008 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
06.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
07.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
08.02.2008 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:35
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:23
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
dzisiaj
13:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
02:15
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
02:15
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich