Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
08.02.2008 - Zakopane (Polska) K-65
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stanisław Biela Polska 64.5 64.0 225.9
2 Krzysztof Biegun Polska 65.0 62.5 207.5
3 Damian Żyła Polska 62.0 60.0 205.8
4 Mateusz Kojzar Polska 62.5 58.5 203.4
5 Jakub Wolny Polska 60.0 58.5 196.4
6 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 60.5 58.5 195.6
7 Szymon Szostok Polska 60.0 57.5 194.0
8 Kamil Byrt Polska 59.5 58.0 189.0
9 Piotr Mojżesz Polska 58.5 57.0 184.7
10 Damian Urba¶ Polska 58.0 58.0 182.9
11 Szilvester Fulop Rumunia 59.5 55.0 180.3
12 Kamil Gałysa Polska 59.0 53.0 175.3
13 Wojciech F±ferko Polska 56.0 55.5 174.6
14 Marcin Budz Polska 56.0 54.5 171.7
15 Łukasz Walkosz Polska 56.5 53.0 169.3
16 Jan Łowisz Polska 56.5 54.0 166.2
17 Marcin Miętus Polska 54.5 52.0 161.1
18 Paweł Burian Polska 56.0 52.0 158.2
19 Konrad Janota Polska 52.5 51.0 152.9
20 Bogdan Zych Polska 51.5 52.0 151.4
21 Sabin Corbos Rumunia 52.5 51.0 149.4
22 Paweł Murzyn Polska 50.5 52.0 147.5
23 Michał Pytel Polska 50.5 49.0 137.3
24 Konrad Caputa Polska 51.0 48.5 135.8
25 Andrzej Stękała Polska 50.0 48.0 135.2
26 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 50.5 47.0 133.0
27 Kamil Bańczak Polska 50.5 48.5 132.6
28 Marcin Dziadoń Polska 47.0 48.5 126.7
29 Krystian Karpiel Polska 47.5 46.5 122.6
30 Janusz Szeliga Polska 48.0 46.0 119.6
31 Michał Gut-Chowaniec Polska 47.5 45.5 119.2
32 Sebastian Hebel Polska 46.0 48.0 119.1
33 Szymon Mniszak Polska 48.0 45.5 117.9
34 Artur Łokaj Polska 48.5 44.0 116.5
35 Daniel Połeć Polska 48.0 43.0 114.4
36 Szilard Gal Rumunia 48.5 42.5 110.9
37 Kacper Kupczak Polska 50.5 40.0 106.2
38 Dawid Osiński Polska 47.0 40.5 100.0
39 Łukasz Gil Polska 38.5 37.0 64.2
40 Piotr Jarz±bek Polska 38.0 36.0 61.6

« Lotos Cup 2008 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2008

Lotos Cup 2008

Kalendarium
Daniel Klausmann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich