TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja zawodów dzieci
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 710  
2 Bartłomiej Kłusek Polska 496 -214
3 Tomasz Byrt Polska 427 -283
4 Grzegorz Miętus Polska 406 -304
5 Kamil Byrt Polska 378 -332
6 Andrzej G±sienica Polska 352 -358
7 Aleksander Zniszczoł Polska 313 -397
8 Rafał Polinkiewicz Polska 249 -461
9 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 246 -464
10 Damian Żyła Polska 209 -501
11 Piotr Lassak Polska 167 -543
12 Sebastian Szczypka Polska 161 -549
13 Jakub Wolny Polska 160 -550
14 Jakub Przybyła Polska 144 -566
15 Krzysztof Biegun Polska 132 -578
16 Krzysztof Leja Polska 112 -598
17 Andrzej Gruszka Polska 110 -600
18 Piotr Mojżesz Polska 108 -602
19 Jan Kłoda Polska 105 -605
20 Michał Podżorski Polska 101 -609
21 Paweł Murzyn Polska 90 -620
22 Szymon Szostok Polska 73 -637
23 Kornel Makarewicz Polska 72 -638
24 Kamil Nowobilski Polska 68 -642
25 Krystian Karpiel Polska 62 -648
26 Konrad Janota Polska 60 -650
27 Jakub Siewruk Polska 46 -664
28 Kornel Dobija Polska 35 -675
29 Wojciech Marusarz Polska 28 -682
30 Michał Majtyka Polska 27 -683
31 Marcin Orawiec Polska 22 -688
  Krystian Staszek Polska 22 -688
33 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 18 -692
34 Łukasz Walkosz Polska 12 -698
35 Marek Faruga Polska 11 -699
36 Marcin Szota Polska 9 -701
37 Paweł Winiarski Polska 8 -702
  Mateusz Kojzar Polska 8 -702
39 Michał Suchy Polska 4 -706
40 Szymon Trzebunik Polska 1 -709
  Józef Folfas Polska 1 -709

Wyniki konkursów
18.01.2005 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
22.01.2005 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
05.02.2005 Szczyrk Polska K-33
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
11.02.2005 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
12.02.2005 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
04.03.2005 Szczyrk Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
11.03.2005 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
19.03.2005 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Klasyfikacja zawodów młodzików
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Słowiok Polska 565  
2 Mateusz Kukuczka Polska 560 -5
3 Maciej Kot Polska 545 -20
4 Mateusz Cie¶lar Polska 510 -55
5 Kamil Walu¶ Polska 347 -218
6 Andrzej Zapotoczny Polska 305 -260
7 Kamil Skrobot Polska 302 -263
8 Krzysztof Miętus Polska 268 -297
9 Adam Cie¶lar Polska 261 -304
10 Jan Ziobro Polska 193 -372
11 Wojciech Dudek Polska 152 -413
12 Piotr Szczepaniak Polska 136 -429
13 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 133 -432
14 Klemens Krzeptowski Polska 127 -438
15 Mateusz Bujok Polska 121 -444
16 Tomasz Gut Polska 117 -448
17 Michał Pyclik Polska 114 -451
18 Dawid Macura Polska 96 -469
  Michał Siewruk Polska 96 -469
20 Patryk Pokorski Polska 88 -477
21 Aleksander Cie¶lar Polska 84 -481
22 Piotr Wójcik Polska 79 -486
23 Andrzej Szlembarski Polska 66 -499
24 Artur Kukuła Polska 61 -504
25 Jakub Cyrwus Polska 59 -506
26 Michał Pawlus Polska 56 -509
27 Dawid Kanik Polska 55 -510
28 Michał Balicki Polska 53 -512
29 Konrad Turczak Polska 47 -518
30 Rafał Kocurek Polska 40 -525
31 Kamil Stec Polska 38 -527
32 David Ripper Czechy 14 -551
  Kamil Baczyński Polska 14 -551
  Krzysztof Nycz Polska 14 -551
35 Szczepan Kupczak Polska 8 -557
  Mateusz Mniszak Polska 8 -557
37 Andrzej Szalabarski Polska 6 -559
38 Waldemar Krawczyk Polska 5 -560
39 Jakub Stec Polska 3 -562
  Andrzej Bukowski Polska 3 -562
41 Łukasz Burian Polska 2 -563
42 Adam Bryja Polska 1 -564

Wyniki konkursów
18.01.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
22.01.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
05.02.2005 Szczyrk Polska K-51
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
11.02.2005 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Kukuczka (Polska)
12.02.2005 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
04.03.2005 Szczyrk Polska K-50
Zwycięzca: Kamil Walu¶ (Polska)
11.03.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
19.03.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Klasyfikacja zawodów juniorów młodszych
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Broda Polska 740  
2 Jarosław Poloczek Polska 580 -160
3 Jakub Kot Polska 508 -232
4 Piotr Byrt Polska 475 -265
5 Dawid Kubacki Polska 326 -414
6 Artur Heczko Polska 299 -441
7 Dariusz Podżorny Polska 272 -468
8 Andrzej Kos Polska 259 -481
9 Andrzej Zarycki Polska 217 -523
10 Damian Demitraszek Polska 180 -560
11 Kacper Skrobot Polska 176 -564
  Kamil Kowal Polska 176 -564
13 Mariusz Kawulok Polska 170 -570
14 Bartłomiej Murańka Polska 124 -616
15 Marcin Kulig Polska 120 -620
16 Józef Jasionek Polska 112 -628
17 Kamil Czerwinka Polska 102 -638
18 Mariusz Kotrys Polska 94 -646
19 Bartłomiej Czernik Polska 83 -657
20 Michał Tarnawa Polska 81 -659
21 Bartłomiej Tomaszkiewicz Polska 75 -665
22 Artur Bandyk Polska 67 -673
23 Andrzej Staszel Polska 62 -678
24 Andrzej Dziedzic Polska 61 -679
25 Robert Miętus Polska 54 -686
26 Krzysztof Pawlusiak Polska 53 -687
27 Michał Chabowski Polska 48 -692
28 Michał Barabach Polska 45 -695
29 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 28 -712
30 Paweł Gerlach Polska 23 -717
31 Tomasz Mogilany Polska 20 -720
32 Grzegorz Gęza Polska 18 -722
33 Dariusz Sokół Polska 15 -725
34 Robert Tarnawa Polska 14 -726
35 Damian Dymitraszek Polska 12 -728
36 Jakub Stanisz Polska 11 -729
37 Tomasz Stępiński Polska 9 -731
38 Grzegorz Jakieła Polska 5 -735
39 Paweł Łozyński Polska 3 -737
40 Kamil Bafia Polska 2 -738
  Paweł Demkowski Polska 2 -738

Wyniki konkursów
18.01.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
22.01.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Jarosław Poloczek (Polska)
05.02.2005 Szczyrk Polska K-51
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
11.02.2005 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
12.02.2005 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
04.03.2005 Szczyrk Polska K-50
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
11.03.2005 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
19.03.2005 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Artur Broda (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »