TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2012/2013
30.12.2012 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS
01.01.2013 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2013 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2013 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1100.2  
2 Anders Jacobsen Norwegia 1087.2 -13.0
3 Tom Hilde Norwegia 1029.2 -71.0
4 Kamil Stoch Polska 1027.2 -73.0
5 Anders Bardal Norwegia 1026.8 -73.4
6 Michael Neumayer Niemcy 996.7 -103.5
7 Dimitry Vassiliev Rosja 994.8 -105.4
8 Peter Prevc Słowenia 989.9 -110.3
9 Andreas Wellinger Niemcy 988.7 -111.5
10 Martin Schmitt Niemcy 980.8 -119.4
11 Richard Freitag Niemcy 979.6 -120.6
12 Rune Velta Norwegia 966.9 -133.3
13 Severin Freund Niemcy 895.1 -205.1
14 Jaka Hvala Słowenia 876.1 -224.1
15 Andreas Kofler Austria 848.5 -251.7
16 Thomas Morgenstern Austria 847.7 -252.5
17 Wolfgang Loitzl Austria 846.3 -253.9
18 Anders Fannemel Norwegia 843.8 -256.4
19 Jan Matura Czechy 841.3 -258.9
20 Maciej Kot Polska 840.6 -259.6
21 Robert Kranjec Słowenia 840.2 -260.0
22 Vladimir Zografski Bułgaria 831.5 -268.7
23 Piotr Żyła Polska 798.8 -301.4
24 Lukas Hlava Czechy 798.6 -301.6
25 Manuel Fettner Austria 741.2 -359.0
26 Andreas Wank Niemcy 726.5 -373.7
27 Simon Ammann Szwajcaria 722.7 -377.5
28 Michael Hayboeck Austria 706.8 -393.4
29 Taku Takeuchi Japonia 705.7 -394.5
30 Stefan Hula Polska 704.2 -396.0
31 Dawid Kubacki Polska 698.0 -402.2
32 Martin Koch Austria 697.8 -402.4
33 Lauri Asikainen Finlandia 688.6 -411.6
34 Ilja Rosliakov Rosja 599.1 -501.1
35 Roman Koudelka Czechy 578.1 -522.1
36 Denis Kornilov Rosja 576.2 -524.0
37 Krzysztof Miętus Polska 569.1 -531.1
38 Danny Queck Niemcy 502.5 -597.7
39 Maximilian Mechler Niemcy 496.8 -603.4
40 Stefan Kraft Austria 480.2 -620.0
41 Gregor Deschwanden Szwajcaria 472.4 -627.8
42 Noriaki Kasai Japonia 460.0 -640.2
43 Andreas Stjernen Norwegia 452.0 -648.2
44 Matjaz Pungertar Słowenia 443.0 -657.2
45 Sebastian Colloredo Włochy 440.2 -660.0
  Jurij Tepes Słowenia 440.2 -660.0
47 Vegard Swensen Norwegia 338.1 -762.1
48 Reruhi Shimizu Japonia 334.2 -766.0
49 Yuta Watase Japonia 328.0 -772.2
50 Daiki Ito Japonia 323.6 -776.6
51 Klemens Murańka Polska 242.6 -857.6
52 Felix Schoft Niemcy 222.6 -877.6
53 Anton Kalinitschenko Rosja 212.9 -887.3
54 Lukas Mueller Austria 204.8 -895.4
55 Cestmir Kozisek Czechy 184.2 -916.0
56 David Unterberger Austria 183.9 -916.3
57 Heung Chul Choi Korea Pd. 116.3 -983.9
58 Davide Bresadola Włochy 115.9 -984.3
59 Karl Geiger Niemcy 115.7 -984.5
60 Peter Frenette USA 111.8 -988.4
61 Manuel Poppinger Austria 107.3 -992.9
62 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 105.1 -995.1
63 Anders Johnson USA 90.5 -1009.7
Wyniki konkursów
30.12.2012 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
01.01.2013 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
04.01.2013 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.01.2013 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »