Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.2013, Garmisch-Partenkirchen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 586.3  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 573.8 -12.5
3 Tom Hilde Norwegia 547.7 -38.6
4 Dimitry Vassiliev Rosja 544.4 -41.9
5 Severin Freund Niemcy 542.7 -43.6
6 Anders Bardal Norwegia 534.1 -52.2
7 Kamil Stoch Polska 526.1 -60.2
8 Andreas Wellinger Niemcy 525.4 -60.9
9 Jaka Hvala Słowenia 520.9 -65.4
10 Michael Neumayer Niemcy 520.7 -65.6
11 Manuel Fettner Austria 520.1 -66.2
12 Martin Schmitt Niemcy 515.6 -70.7
13 Rune Velta Norwegia 513.2 -73.1
14 Peter Prevc Słowenia 512.4 -73.9
15 Richard Freitag Niemcy 505.3 -81.0
16 Danny Queck Niemcy 502.5 -83.8
17 Anders Fannemel Norwegia 501.4 -84.9
18 Maximilian Mechler Niemcy 496.8 -89.5
19 Dawid Kubacki Polska 481.3 -105.0
20 Roman Koudelka Czechy 479.0 -107.3
21 Simon Ammann Szwajcaria 393.1 -193.2
22 Andreas Kofler Austria 384.2 -202.1
23 Wolfgang Loitzl Austria 381.8 -204.5
24 Robert Kranjec Słowenia 378.6 -207.7
25 Andreas Wank Niemcy 377.5 -208.8
26 Taku Takeuchi Japonia 375.9 -210.4
27 Jan Matura Czechy 374.7 -211.6
28 Thomas Morgenstern Austria 373.2 -213.1
29 Vladimir Zografski Bułgaria 369.6 -216.7
30 Stefan Hula Polska 368.5 -217.8
31 Gregor Deschwanden Szwajcaria 367.7 -218.6
32 Denis Kornilov Rosja 366.0 -220.3
33 Maciej Kot Polska 363.1 -223.2
34 Piotr Żyła Polska 349.2 -237.1
35 Lukas Hlava Czechy 347.7 -238.6
36 Lauri Asikainen Finlandia 346.7 -239.6
37 Ilja Rosliakov Rosja 257.2 -329.1
38 Klemens Murańka Polska 242.6 -343.7
39 Andreas Stjernen Norwegia 240.6 -345.7
40 Krzysztof Miętus Polska 240.3 -346.0
41 Michael Hayboeck Austria 240.0 -346.3
42 Sebastian Colloredo Włochy 236.2 -350.1
43 Yuta Watase Japonia 232.4 -353.9
44 Vegard Swensen Norwegia 232.3 -354.0
45 Martin Koch Austria 227.2 -359.1
46 Matjaz Pungertar Słowenia 227.1 -359.2
47 Felix Schoft Niemcy 222.6 -363.7
48 Jurij Tepes Słowenia 214.0 -372.3
49 Anton Kalinitschenko Rosja 124.0 -462.3
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 116.3 -470.0
51 Davide Bresadola Włochy 115.9 -470.4
52 Karl Geiger Niemcy 115.7 -470.6
53 Noriaki Kasai Japonia 113.4 -472.9
54 Reruhi Shimizu Japonia 112.2 -474.1
55 Daiki Ito Japonia 111.4 -474.9

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich